Dziewczyny warte korony

Za nami półfinał wyborów Wielkopolskiej Miss i Wielkopolskiej Miss Nastolatek 2019. Gala odbyła się w piątkowy wieczór w Poznaniu. Z grona 80 kandydatek jury do dalszego etapu konkursu wybrało 48 z nich. Nasz region ma w tym gronie liczną, bo aż siedmioosobową reprezentację.

Szansę na koronę Wielkopolskiej Miss 2019 otrzymało 30 kandydatek. Wśród nich są: Karolina Krzyżanek z Kościana, Oliwia Miler z Leszna, Jesica Pyziak z Ciosańca, Natalia Strzelczyk ze Starego Bojanowa, Anna Maria Walewska z Gostynia.

W gronie nastolatek przepustkę do dalszego etapu konkursu otrzymało 18 dziewcząt, w tym nasze przedstawicielki: Nikola Pogorzelska z Leszna oraz Wiktoria Karkosz z Rawicza, która otrzymała zieloną kartę od fotoreporterów.

Wybory Wielkopolska Miss to obecnie największy i najbardziej prestiżowy konkurs piękności organizowany w naszym regionie. Na jego zwyciężczynie czekają atrakcyjne nagrody. W tym roku to m.in.: 15 tys zł w gotówce, wyjazd do Cannes na festiwal filmowy i inne cenne nagrody rzeczowe. Ponadto dla wielu jego uczestniczek stał się przepustką do kariery w modelingu.

Przy okazji dodajmy, że dziewczęta z naszego regionu wielokrotnie sięgały po laury w tym konkursie. W ubiegłym roku 15-letnia wówczas Wiktoria Grzesiak z Osiecznej, która była jednocześnie najmłodszą z wszystkich kandydatek, została I wicemiss nastolatek.

– Konkurs i wszystko, co jest z nim związane traktuję jedynie jako przygodę. Świetną przygodę, którą w miarę możliwości zamierzam wykorzystać – zapewniała nas w ub.r. po gali Wiktoria Grzesiak.

Za wszystkie nasze kandydatki mocno trzymamy kciuki i życzymy powodzenia.

Anna Machowska

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here

*