Emocje pod siatką w Lesznie

Najbliższa sobota nie będzie w naszym regionie wolna od emocji pod siatką. W III lidze dojdzie między innymi do starcia UKS 9 Leszno z PKS MOS Zbąszyń.

Sobotni rywal póki co zawodzi w nowym sezonie. W poprzednim był czołowym zespołem drugiej, równoległej grupy wielkopolskiej. Po przeniesieniu do tej drugiej już tak dobrze nie jest.

PKS MOS Zbąszyń nie wygrał żadnego meczu. W dwóch przegrywał po 2:3, stąd na jego koncie są dwa ,,oczka”. Jedno zdobyte u siebie właśnie na ekipie z Leszna.

W rewanżu faworytem będzie drużyna dowodzona przez trenera Borowskiego, ale jak to w sporcie często bywa, niczego nie można być do końca pewnym. Jednak każde inne rozstrzygnięcie niż wygrana za trzy punkty naszej drużyny będzie niespodzianką. Początek starcia w sobotę o 17.00 w hali sportowej Gimnazjum nr. 9 przy ulicy Szczepanowskiego.

Dodajmy, że bardzo ciężki mecz czeka na liderujący aktualnie w tabeli III ligi zespół UKS Kaniasiatka Gostyń, który zagra w Ostrowie Wielkopolskiem z wiceliderem, zespołem SALOSA. Obie ekipy dzieli w tabeli zaledwie punkt. (andre/fot.archiwum).

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here

*