Falstart Real Astromal Leszno

Na tarczy znad morza powracają szczypiorniści Real Astromal Leszno. Nasz zespół uległ na wyjeździe na inaugurację rozgrywek I ligi – SMS ZPRP Gdańsk 33:27.

Nasz zespół fatalnie wszedł w ten mecz, a gospodarze mieli w swoich szeregach świetnie dysponowanego bramkarza. Szybko zrobiło się 9:3, a pierwsze 30 minut spokojnie wygrali licealiści (17:13).

Po przerwie wszystko na co było stać gości z Leszna, to zbliżenie się na trzy bramki. Potem znów rosła przewaga SMS, który wkrótce wypracował sobie 8 bramek przewagi. Ostatecznie całkiem zasłużenie od dwóch punktów sezon rozpoczęła nadmorska młodzież, co jest pewnego rodzaju niespodzianką.

SMS ZPRP Gdańsk – Real Astromal Leszno 33:27 (17:13)

Bramki dla Real Astromal zdobywali: Giernas 9, Leder 4, Łuczak 4, Pochopień 3, Przekwas 2, Krystkowiak 2, Szkudelski 1, Wierucki 1, Bartłomiejczyk 1. (andre/fot.archiwum).