Faworyt LALK nie zawodzi. Była też niespodzianka (GALERIA)

W hali Ćwicznia rozegrano II serię spotkań w Leszczyńskiej Amatorskiej Lidze Koszykówki im. Zbigniewa Białasa. Odbyły się kolejne trzy spotkania. Zanotowano w niej jedną niespodziankę.

W II kolejce odnotowaliśmy następujące wyniki:Gostyń Magic – LOS SANTOS 54:77, Autadlabiznesu.pl – Pustynne Jastrzębie 66:39, Pompax Basketball Team – G&B Squad 61:62. Patrząc na wyniki możemy mówić o jednej niespodziance.

Tą jest porażka Pompax Basketball Team, która ma ciekawy skład z byłymi ligowcami: Wiktorem Wizerkaniukiem, Adamem Staśkowiakiem, Wojciechem Żeleźniakiem, czy Arkadiuszem Zachaczem. Pompax dość długo prowadził w spotkaniu z G&B Squad, ale od połowy spotkania mecz się wyrównał i lekko zaczął przeważać przeciwnik. W samej końcówce Pompax gonił i dwa razy przeprowadził akcję 2+1, ale na dogonienie przeciwnika i odrobienie strat zabrakło czasu.

Po dwóch seriach liderem jest faworyt rozgrywek Autadlabiznesu.pl (wcześniej CR24), który jako jedyny wygrał oba mecze. Po jednym zwycięstwie na koncie mają: LOS SANTOS, Pustynne Jastrzębie, G&B Squad i Gostyń Magic. Póki co bez wygranej jest Pompax Basketball Team, który źle wszedł w 5 edycję imprezy, bo jako jedyny jest bez zwycięstwa. (andre/fot.andre).