Festiwal starych ciągników w Wilkowicach wśród najlepszych

25

Ogólnopolski festiwal starych ciągników im. Jerzego Samelczaka w Wilkowicach został laureatem regionalnego, wielkopolskiego etapu konkursu na „Najlepszy Produkt Turystyczny – Certyfikat POT”

Konkurs ma na celu wyłonienie najbardziej atrakcyjnych, nowatorskich produktów turystycznych oraz ich popularyzację, a także wspieranie inicjatyw regionalnych i lokalnych. Nagrodą główną dla produktu turystycznego, który zostanie wyróżniony „Złotym Certyfikatem Polskiej Organizacji Turystycznej”, będzie kampania promocyjna zrealizowana przez POT o wartości nie mniejszej niż 100 tys. zł. Pozostałe produkty wyróżnione certyfikatem zostaną włączone w działania promocyjne na rynku krajowym oraz za granicą.

Nominacje otrzymały: widowiska historyczne „Orzeł i Krzyż” w Murowanej Goślinie, festiwal kultury słowiańskiej „Koronacja Królewska” w Gnieźnie oraz festiwal starych ciągników i maszyn rolniczych im. Jerzego Samelczaka w Wilkowicach.

Wilkowicki festiwal na trwale zagościł w kalendarzu wielu mieszkańców nie tylko z naszego regionu. Zbiór zboża, orka, „odpalanie bombaja” to wszystko można obejrzeć podczas zlotu miłośników starego sprzętu rolniczego, którzy do Wilkowic przyjeżdżają z unikatowymi eksponatami. Wystawie towarzyszą liczne pokazy i konkurencje. ds

Cały artykuł w 45 numerze Panoramy Leszczyńskiej.

Zapraszamy do zakupu e-wydania:

19sty(sty 19)17:00Nasza imprezaGala Panoramy39. Plebiscyt na najpopularniejszych sportowców i trenerów regionu leszczyńskiego w 2017 roku17:00 Teatr Miejski w LesznieRozpoczęcie już za:

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

*