FOGO Unia Leszno zawitała do Zbarzewa (GALERIA)

Bogaty program przygotowali gospodarze drugiego już spotkania z cyklu “Oko w oko z Mistrzami”. Żużlowcy FOGO Unii Leszno tym razem odwiedzili Zbarzewo, które pokazało, że kocha i zna się na czarnym sporcie.

Zbarzewo, obok Włoszakowic i Wielichowa zaprezentowało najciekawszy scenariusz spotkania z żużlowcami z Leszna. Sala wiejska w tej miejscowości wypełniła się po brzegi. Gospodarze spotkania przygotowali występy artystyczne, konkurs strażacki, niecodzienny pokaz mody. Fani ze Zbarzewa wykazali się też znajomością tematu, zadając pytania zawodnikom oraz trenerowi Romanowi Jankowskiemu.
Z pytań, które padły z widowni dowiedzieliśmy się, że zarówno Piotr Pawlicki, jak i Janusz Kołodziej chcieliby powrócić do Grand Prix

Będzie Złoty Kask, więc będzie taka szansa – przyznał Piotr Pawlicki. – Nim wrócę muszę wiedzieć, że podołam. Nad niektórymi rzeczami muszę popracować. Nie chcę wchodzić do Grand Prix, by za chwilę z niego spaść. Nie byłem wystarczająco dobry, by załapać się do ósemki – przyznał z rozbrajającą szczerością Janusz Kołodziej.

Na koniec spotkania na żużlowców czekała niespodzianka w postaci okazałego tortu, oczywiście z logo klubu. Nie zabrakło wspólnych zdjęć, rozmów i autografów od żużlowców.
Kolejne, trzecie i ostatnie takie spotkanie zaplanowane jest na najbliższy piątek, 24 stycznia. Wówczas “biało-niebiescy” odwiedzą Wielichowo. (andre/fot.andre).