Fogo Unia zaprezentowana (galeria)

Drużyna Fogo Unii Leszno oficjalnie zaprezentowana. Do prezentacji zespołu doszło tym razem w auli Państwowej Wyższej Szkoły Zawodowej.

Nim doszło do prezentacji poszczególnych zawodników leszczyńskich Byków zgromadzeni fani i goście mogli wysłuchać między innymi starego hymnu Unii Leszno, wykonanego przez chór Comenius działający przy leszczyńskiej PWSZ.

Było losowanie karnetów oraz przekazanie symbolicznego megafonu. To znak, że na leszczyńskiego Smoka wróci doping prowadzony przez leszczyńskich ,,Ultrasów”

Potem na scenie pojawili się główni aktorzy prezentacji, czyli żużlowcy. Nie zabrakło nikogo, nawet będącego nie do końca w pełni sił Petera Kildemanda, który wyraźnie utykał. Tę prezentację zamknął nowy nabytek Byków – Janusz Kołodziej, który wjechał na motocyklu żużlowym. ,,Koldi” został zresztą przywitany entuzjastycznie.

Tym razem nikt nie mówił głośno o tym jaki cel przyświeca zespołowi Piotra Barona, ale na koniec zdradziły to słowa odśpiewanego wielkiego hitu grupy Queen ,,We are the Champions”… (andre/fot.m.cwojda).

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here

*