Forza zdominowana przez Real Astromal

Brawo Real Astromal Leszno! Nas szczypiorniści wiozą w Wrocławia komplet punktów, po wygranej z Forzą Handball 28:24.

Mecz był trudny, tym bardziej, że goście z Leszna musieli sobie radzić bez Marcina Giernasa oraz Michała Przekwasa. Leszczynianie od początku próbowali zdominować rywala i to się udawało. Przewaga powoli rosła i do przerwy wynosiła już 5 bramek (14:9).

Po przerwie nic się nie zmieniło. Gdy na 25:18 trafił Rafał Rogoziński wiadomo było, że trzy punkty pojadą do Leszna. Real Astromal przełamał dobrą passę Forzy, wygrywając z stolicy Dolnego Śląska 28:24.

Forza Handball Wrocław – Real Astromal Leszno 24:28 (9:14)

Bramki dla Real Astromal zdobywali:   Jaśkowski 9, Wierucki 4, Łuczak 4, Rogoziński 3, Szkudelski 3, Meissner 2, Misiaczyk 1, Zdobylak 1, Frieske 1.

Najbliższy mecz leszczynianie rozegrają 23 lutego w Trzynastce. W derbach Wielkopolski nasz zespół podejmował będzie Grunwald Poznań. (andre/fot.archiwum).