Futsalowa drużyna powróciła do wygrywania

Muszą wygrywać do końca sezonu, by awansować. Po ostatniej wpadce zapomnieli i rozbili Futsal Oborniki Wielkopolskie. GI Malepszy Futsal Leszno wygrało bardzo pewnie 7:1.

Zdeterminowana drużyna z Leszna nie może do końca rozgrywek popełnić błędu. Limit wpadek został wyczerpany. Od początku na parkiecie było widać, że gospodarze chcą walczyć o całą pulę. Plan był taki, by szybko trafić i kontrolować sytuację na boisku.

Wynik w 5 minucie otworzył Adrian Niedźwiedzki. Na 2:0 podwyższył Molicki, a trzy-bramkową różnicę dał nie kto inny jak Niedźwiedzki. Goście mogli zmniejszyć straty jeszcze do przerwy, ale nie wykorzystali rzutu karnego.

Po przerwie bramkę jednak zdobyli, a jakże z rzutu karnego, zmniejszając straty (3:1). Gospodarze trzymali jednak rękę na pulsie. Potem jednak bramki wpadały już tyko do siatki Oborniczan. Gol samobójczy, Kruszyński, Niedźwiedzki i na deser Pietruszko. Tak zakończył się strzelecki popis gospodarzy, którzy wygrali 7:1, robiąc malutki krok ku ekstraklasie. (andre/fot.archiwum).

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here

*