Futsalowe derby w Trapezie

Nietypowo, bo już w sobotę swój pierwszy w Nowym Roku mecz o I-ligowe punkty rozegra futsalowa drużyna z Leszna, która podejmować będzie w rewanżowych derbach Wielkopolski – Futsal Oborniki.

Na inaugurację leszczynianie zapłacili frycowe i przegrali w Obornikach Wielkopolskich 4:1. Nie był to może zły mecz, ale wówczas sporo do życzenia pozostawiała skuteczność drużyny.

Co ciekawe w historii spotkań obu zespołów GI Malepszy Futsal Leszno jeszcze nigdy z tym rywalem nie wygrał. Uważamy jednak, że w sobotę jest możliwe, by to był ten pierwszy raz.

Ostatni pucharowy mecz z Red Devils Chojnice (przegrany dopiero po karnych) pokazał, że forma jest niezła, a trener Dariusz Pieczyński może być w miarę spokojny o drugą część sezonu. Zespół okrzepł w rozgrywkach i powinien w rewanżach zdecydowanie poprawić swój dorobek punktowy i piąć się w górę tabeli.

Sobotni rywal – Futsal Oborniki lepiej rozpoczął ligę, ale potem nie prezentował się aż tak korzystnie. W efekcie ma punkt mniej od naszego zespołu i jest tuż za plecami GI Malepszy Futsal Leszno (8 miejsce).

Jesteśmy pewni, że sobotnie, derbowe starcie dostarczy kibicom wielu emocji i trzymamy kciuki za to, żeby zespół rozpoczął rundę rewanżową od zdobycia pełnej puli. Początek meczu o godzinie 18.00. (andre/fot.archiwum).

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here

*