Gala Disco 2020. Organizatorzy uchylają rąbka tajemnicy: Boys, Power Play, Łobuzy… Będą też gwiazdy niespodzianki

Fot. anna maćkowiak
Podczas ubiegłorocznej gali disco publiczność bawiła się z artystami pod sceną, a także na scenie. Fot. Anna Maćkowiak

Ubiegłoroczna gala disco polo w Klonówcu, gm. Lipno, przerosła najśmielsze oczekiwania organizatorów. Do podleszczyńskiej miejscowości zjechały tłumy, nie tylko z regionu leszczyńskiego. Już trwają przygotowania do tegorocznej imprezy, która odbędzie się 14 sierpnia.

Znamy już nazwiska części wykonawców. Kto w tym roku pojawi się w Klonówcu?

Wiadomo już, że impreza rozpocznie się o godz. 18.00, a na plenerowej scenie pojawią się niekwestionowane gwiazdy muzyki disco polo, takie jak: Boys, Power Play, Łobuzy, Fisher, Summer. To jednak nie wszystko. Organizatorzy zapowiadają również trzy gwiazdy – niespodzianki.Nie zabraknie też niespodzianek dla dzieci oraz cat eringu.

Podczas ubiegłorocznej gali disco w Klonówcu parkingi wypełniły sie po brzegi, a publiczność bawiła się do późnych godzin nocnych. Patrząc na listę wykonawców, można być pewnym, że w tym roku frekwencja będzie równie dobra albo nawet jeszcze większa.

Organizatorami gali disco są: powiat leszczyński, gmina Lipno, Gminny Ośrodek Kultury w Lipnie, Sklepy Krzyś Krzysztof Banasik, we współpracy z sołectwem w Klonówcu.

Anna Maćkowiak