GI Malepszy Futsal Leszno przed jednym z trudniejszych zadań

Ten mecz będzie arcytrudny. Będą i kolejne takie. W sobotę GI Malepszy Futsal Leszno podejmie w hali Trapez jednego z głównych pretendentów do miejsc na podium, czyli Acanę Orzeł Futsal Jelcz Laskowice.

To aktualnie trzeci zespół Futsal Ekstraklasy, który wygrał pięć spotkań, trzy zremisował i dwa razy zszedł z parkietu pokonany. Zespół to bardzo międzynarodowy. Sergio Solano, Janis Pastars, Mykola Morozow, Maksym Pautiak, Ixemad Gonzalez, Ivan Marquina, Maciej Fołtyn, Marcin Firańczyk, Arkadiusz Szypczyński i inni pod wodzą Jesusa Lopeza Garcia. Do tego około 100 kibiców gości ma się pojawić w Trapezie!

Z tym wszystkim będą próbowali sobie poradzić podopieczni trenera Tomasza Trznadela, ale zadanie będzie z gatunku tych najtrudniejszych. Na pewno leszczynianie muszą zagrać bardzo uważnie w defensywie i liczyć, że powiedzie się kilka kontr.

Odsłonięcie się przed takim zespołem może bowiem zakończyć się bardzo źle. Każdy punkt zdobyty z tym przeciwnikiem będzie wartością dodaną dla beniaminka z Leszna. Wypada zaprosić fanów futsalu na to wspaniale zapowiadające się święto tej dyscypliny i prosić o głośny doping, by rywal nie poczuł się jak u siebie w domu. Początek tego meczu o godzinie 18.00. (andre/fot.andre).