GI Malepszy Futsal Leszno rozpoczyna pucharową przygodę

W niedzielę, 5 stycznia swój pierwszy mecz Pucharu Polski w tej nowej edycji rozegra GI Malepszy Futsal Leszno. W 1/32 finału beniaminek Futsal Ekstraklasy zmierzy się na wyjeździe z Pogonią Połczyn-Zdrój.

Rywal z Zachodniopomorskiego musiał się mierzyć w turnieju eliminacyjnym, który odbył się w Szczecinie. Tam wygrał i w nagrodę wystąpi właśnie w 1/32 finału. Rywal na pewno w meczu z zespołem z ekstraklasy będzie się chciał pokazać z jak najlepszej strony i będzie mógł liczyć na głośny doping swojej widowni. Dla Połczyna-Zdrój, to duże wydarzenie.

Dla GI Malepszy Futsal Leszno to mecz z gatunku tych, który należy wygrać i przejść do kolejnej fazy pucharowej. Wcale nie musi być łatwo. Rywal nie ma nic do stracenia i będzie się starał przeciwstawić ogromną ambicję. Dla Pogoni to przecież też możliwość pokazania się i zaistnienia w prestiżowych rozgrywkach. Faworyta upatrujemy jednak w drużynie z Wielkopolski i nie wyobrażamy sobie innego rozstrzygnięcia jak zwycięstwa zespołu trenera Tomasza Trznadela. Początek niedzielnego starcia o godzinie 17.00. (andre/fot.andre).