GI Malepszy gromi na wyjeździe

GI Malepszy Futsal Leszno wciąż na topie. W niedzielnym meczu pokonał na wyjeździe rewelację rozgrywek Dragon Bojano aż 9:1.

Zespół z Leszna spisuje się w obecnym sezonie I ligi rewelacyjnie. Mecz z beniaminkiem  Dragonem Bojano piłkarze GI Malepszy rozpoczęli świetnie, strzelając do przerwy już 5 bramek.

Po przerwie leszczyńska drużyna dołożyła kolejne trzy trafienia. Dopiero wtedy rywal odpowiedział jednym golem, ale było już po meczu. Wynik na 9:1 dla podopiecznych trenera Tomasza Trznadla ustalił świetnie usposobiony Kamil Kruszyński. Mecz mógł zakończyć się nawet wynikiem dwucyfrowym, ale między innymi przedłużonego rzutu karnego nie wykorzystał Hubert Olszak.

Dragon Bojano – GI Malepszy Futsal Leszno 1:9 (0:5)

Bramki dla GI Malepszy Futsal Leszno zdobywali: Molicki, Kruszyński – 5, Niedźwiedzki, Bartnicki, Pietruszko. (andre/fot.archiwum).