Gwiazdy na stadionie. Czas na dni z atrakcjami

fot. leszno.pl

Wielkimi krokami zbliżają się Dni Leszna. Początek świętowania już w piątek, 17 maja na stadionie im. A. Smoczyka. Atrakcji nie zabraknie przez cały weekend. Dni Leszna potrwają do niedzieli, 19 maja.

W piątek odbędzie się wielki koncert na Smoczyku. Na początek, o godz. 19.30 wystąpią laureaci konkursu „Rozwiń skrzydła 2018” – zespół No Way. Pół godziny później na scenie zamelduje się Lanberry. Po niej – o 21.30 – wystąpi jedna z legend polskiej sceny muzycznej – Kombii. Ostatnim, ale naprawdę mocnym akcentem piątkowego koncertu, będą Phil Bates & Band Electric Light Orchestra.

– Podczas koncertu będzie można usłyszeć takie utwory jak: „All over the world”, „Last train to London”, „Livin´ Thing”, „Mr. Blue Sky”, „Ticket to the Moon”, „Calling America”, „Evil Woman”, „Don’t bring me down” czy „Rock and Roll is King” – czytamy w zapowiedzi imprezy.

Bilety na piątkowy koncert można kupić w kasie MOK oraz przez internet.

18 maja imprezy przeniosą się na rynek. O 15.30 zawitają do Leszna uczestnicy Wielkopolskiego Rajdu Starych Motocykli. O 18.00 wystąpi grupa Sunday Morning, a o 19.00 – Hubert Szczęsny z zespołem Nie Strzelać do Pianisty. O godz. 20.00 wystąpią artyści znani z telewizyjnego programu „Twoja twarz brzmi znajomo”: Agnieszka Włodarczyk, Kaja Paschalska i Artur Chamski.

Niedziela upłynie, również na rynku, m.in. pod znakiem przeglądu zespołów artystycznych placówek kulturalnych i oświatowych z Leszna i regionu (od godz. 15.30). Na 17.30 zaplanowano koncert Orkiestry Dętej Miasta Leszna z okazji 25-lecia jej istnienia.

Pod wieczór przyjdzie czas na kabaretową ucztę. O 19.00 na scenie pojawi się Kabaret K2, który w Lesznie zaprezentuje się w zupełnie nowej odsłonie, w „Programie z kobietą”. Z kolei od godz. 20.00 publiczność bawić będzie Kabaret Skeczów Męczących, świętujący w tym roku 15-lecie działalności.

Anna Maćkowiak

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here

*