Historyczny medal INARI Leszno

sdr

W dwóch imprezach swój udział wzięli zawodnicy Leszczyńskiego Klubu Karate INARI, zdobywając między innymi pierwszy swój medal rangi Mistrzostw Polski.

Seniorzy INARI startowali w MP w Legnicy. W zawodach brało udział 104 zawodników z 29 klubów. Indywidualnie leszczynianom zabrakło szczęścia, ale drużyna w składzie: Roman Tęgi, Hubert Garbarczyk i Aleksander Panicz zajęła 3 miejsce w kata drużynowym i zdobyła “historyczny” pierwszy medal MP dla INARI.

Młodsi zawodnicy startowali w Legnicy, gdzie odbył się turniej eliminacyjny do Mistrzostw Polski juniorów młodszych, juniorów i młodzieżowców. W zawodach brało udział 423 zawodników z 43 klubów. Klub z Leszna reprezentowało 4 zawodników: Alicja Siczyńska, Miron Łąkowski, Kamil Białek i Jakub Tęgi. Na Dolnym Śląsku po medale sięgnęli: Miron Łąkowski – srebro kumite chłopców 10-11 lat + 35kg oraz Kamil Białek – brąz kumite kadetów +70 kg.

Leszczyński klub przy okazji dziękuje za wsparcie finansowe: ARDEK SERVIS z Leszna, ROBINSONS POLSKA z Leszna i Urząd Miasta Leszna. (andre/fot.inarileszno).

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here

*