Horoskop

Baran 21.03 – 20.04
Śmiało ruszaj naprzód. Pojawi się okazja zawarcia dobrych umów i podjęcia zupełnie innych prac, a propozycje zawodowe okażą się opłacalne. Zwłaszcza w poniedziałek, wtorek i piątek miej oczy szeroko otwarte, nie przegap szansy. W czwartek nie daj się skusić na niepotrzebne zakupy, to będą wyrzucone pieniądze. Weekend bardzo rozrywkowy, ale nie szukaj przygód; postaw na starych przyjaciół.


Byk 21.04 – 20.05
Poniedziałkowa chandra i spory ze wszystkimi o wszystko miną, jak ręką odjął, gdy porozmawiasz z kimś bliskim i ważnym. We wtorek i środę wzrośnie optymizm, pojawią się okazje zawodowe, będzie szansa na większe zarobki lub większy prestiż. W czwartek przekonasz się, że podjęte ostatnio drobne zmiany w domu przynoszą już rezultaty. W weekend odpoczniesz.


Bliźnięta 21.05 – 21.06
W poniedziałek zachowaj ostrożność. Rano możliwe konflikty osobiste i zawodowe, więc lepiej nie pokazuj wszystkim, kto tu rządzi. Po południu za to miłe spotkanie. We wtorek i środę trzeba będzie pilnie zabrać się za pracę oraz pomyśleć o własnym rozwoju duchowym. W czwartek i piątek samotni mogą liczyć na wspaniałe przeżycia czy poznanie kogoś wyjątkowego. W weekend bądź solidny i słowny.


Rak 22.06 – 22.07
W poniedziałek spokojnie, warto podtrzymać kontakty z przyjaciółmi. We wtorek i środę może być ciężko, pojawią się trudne sytuacje w pracy i w domu. Uważaj, co podpisujesz oraz co i do kogo mówisz. W czwartek bez przeszkód zrealizujesz swoje plany, poczujesz się osobą atrakcyjną i docenianą. W piątek nie szalej. Weekend – czuły i romantyczny.


Lew 23.07– 23.08
W poniedziałek świat należy do ciebie – nie trać czasu, działaj! Zwłaszcza w pracy zapowiada się okazja do zabłyśnięcia. We wtorek i środę czas na zajęcie się sprawami ducha. Czy ostatnio tu się nie zaniedbujesz? W czwartek nie daj się wciągnąć w intrygi czy dziwne interesy. W piątek szampańska zabawa – nie przesadź z alkoholem, a będzie rewelacyjnie. W weekend znajdź czas dla domu, rodziny, ukochanej osoby.


Panna 24.08 – 23.09
W poniedziałek pewne sprawy będą szły jak po grudzie – odpuść je sobie. We wtorek i środę będzie ci się dobrze pracowało, uda się zrealizować plany. Nie wchodź jednak w nowe projekty, na to przyjdzie czas. W czwartek będzie miło, spotkasz się ze słowami uznania, uda ci się przeprowadzić coś po swojemu. Jeśli trzeba huknąć pięścią w stół – zrób tak, choć to nie w twoim stylu.


Waga 24.09 – 23.10
W poniedziałek nie trać czasu na kłótnie i dyskusje, zgadzaj się z przełożonymi i rodziną. Swoje zrobisz, ale kiedy indziej. We wtorek i środę dobrze się zastanów, zanim pożyczysz komuś pieniądze czy wejdziesz w “rewelacyjny” interes. W te dni czeka cię ponadto męcząca praca. W czwartek i piątek dobra passa, sporo ciekawych spotkań, przeżyć, niespodzianek. Weekend spokojny.


Skorpion 24.10 – 22.11
W poniedziałek i wtorek pozwól sobie zmierzać do celu małymi krokami, a osiągniesz oczekiwane rezultaty. W środę nie przemęczaj się, ale jeśli możesz, wykonuj prace wymagające cierpliwości i logiki. W czwartek i piątek świetny czas dla interesów, miłości, ciekawych spotkań, zawierania umów. Weekend pełen miłych wrażeń, ale też trzeba się będzie zmierzyć z jakimś wyzwaniem. Uwaga za kierownicą i w podróży.


Strzelec 23.11 – 21.12
W poniedziałek doskonała passa, gładko pójdą sprawy w pracy i w domu, uśmiechnie się szczęście w jakiejś “opornej” dotąd sprawie. We wtorek i środę parę kwestii domowych będzie wymagało twej uwagi. Czy wiesz, co robią młodsi członkowie rodziny? W czwartek atmosfera zrozumienia, miłości, ale nie składaj czczych obietnic. W piątek czeka cię udana zabawa, w weekend – sprzątanie i narady rodzinne.


Koziorożec 22.12 – 20.01
W poniedziałek nie stań na odcisk komuś ważnemu. We wtorek i środę doskonały czas dla spraw zawodowych, możesz wszystko załatwić, pozyskać ludzi do swoich planów, rozwiązać zaległe problemy. W czwartek będzie ciepło i sympatycznie, czas wypełnią liczne zajęcia, którym poświęcisz się z radością. W piątek może być potrzebny kompromis z rodziną. W weekend wiele spotkań towarzyskich.


Wodnik 21.01 – 20.02
W poniedziałek nie bądź taki krytyczny wobec siebie, przyjmij z wdziękiem pochwały. We wtorek i środę trzeba będzie skupić się na dość trudnych sprawach, które z trudem, ale wreszcie załatwisz. W czwartek i piątek miłe spotkania, dobre decyzje, romantyczne doznania. Z piątku na sobotę unikaj miejsc o złej sławie, uważaj na drodze. W weekend zajmiesz się czymś innym, niż planujesz i to sprawi ci wielką radość.


Ryby 21.02 – 20.03
W poniedziałek trochę problemów zawodowych – nie daj się wytrącić z równowagi, spokojnie je rozwiązuj. We wtorek i środę czeka cię sporo pracy, wykonywania cudzych obowiązków i odpowiadania za nieswoje winy. Przeczekaj! W czwartek będziesz osobą rozchwytywaną, dopisze ci szczęście, natchnienie i to wszystko, czego potrzebujesz. W piątek los sypnie gotówką. Weekend udany jak rzadko.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here

*