Horoskop

Baran 21.03 – 20.04
Nadchodzą dobre dni dla stałych związków. Wyjedźcie gdzieś razem, a w nowej scenerii partner wyda ci się atrakcyjnie odmieniony. Jesteś samotny? Życie towarzyskie wciągnie cię, a wśród nowo poznanych osób może pojawić się ktoś inteligentny, pełen humoru, ciepła, no i oczywiście zabójczo seksowny. A więc ruszaj tam, gdzie słychać gwar i śmiech.


Byk 21.04 – 20.05
Byki bez pary, którym ostatnio zabrakło refleksu, teraz nie będą miały zbyt wielu szans na zawarcie bliższej znajomości z kimś interesującym, a jeśli nawet, nie będzie to jeszcze prawdziwa zażyłość. Dla związanych receptą na dobra atmosferę okaże się atrakcyjne życie towarzyskie. Warto zaplanować weekendowy wyjazd z przyjaciółmi.


Bliźnięta 21.05 – 21.06
Zawarte niedawno znajomości wyjdą poza fazę platoniczną. Temperament da o sobie znać. Związki, które rozpoczną się właśnie teraz, będą pełne fantazji, radosnych niespodzianek, a także silnie podszyte erotyzmem. Dla osób z samego początku znaku słowo przestrogi: uważaj, bo możesz zrobić coś, czego będziesz żałować.


Rak 22.06 – 22.07
Masz wrażenie, że najlepsze już za tobą? Nie przesadzaj. Dostałeś szansę? Skorzystałeś? Wspaniale. Teraz warto tę miłość udomowić. Ale to nie znaczy założyć jej domowe pantofle! Nie zapominaj, że on szuka swojej drugiej połówki, a nie troskliwej mamusi. Dlatego rano zamiast szykować mu pożywne śniadanko, wzbudź w nim prawdziwy głód miłości.


Lew 23.07– 23.08
Słońce w twoim znaku przyniesie ci zastrzyk energii, pod jego wpływem doświadczysz gwałtownego przypływu miłosnych pragnień. Romanse, które do tej pory rozwijały się jeszcze nieśmiało, nabiorą przyspieszenia. Przyciąga was do siebie jakaś zawrotna siła. Niewykluczone zaskakujące, ale warte rozważenia propozycje matrymonialne. Nie zatrzymuj tej lokomotywy, niech gna!


Panna 24.08 – 23.09
Jeśli urodziłeś się na początku znaku, niewykluczona jest pierwsza sprzeczka zakochanych. A jeśli próbowałeś trzymać coś w tajemnicy, sekret ujrzy światło dzienne. Jesteś na tropie miłości? Powinieneś odznaczać się większą bystrością, by odróżnić szlachetny kamień od zwykłego szkiełka. Choć na oko wyglądają podobnie, ich prawdziwego blasku porównać się nie da.


Waga 24.09 – 23.10
Jowisz, patrzący na ciebie z sympatią, obdarzy cię lekkością bytu, w tym tygodniu pomnożoną przez dwa. Koniec z uczuciową sennością, koniec z nudną poprawnością, koniec z ciągłym wahaniem. Szykuje się przypływ miłosnego niepokoju i miłe sercowe niespodzianki. Pora wspiąć się na palce i sięgnąć gwiazdki z nieba, czyli zbliżyć się wreszcie do osoby, która rozpala twoją wyobraźnię.


Skorpion 24.10 – 22.11
W najbliższych dniach uczucia znajdą się na drugim planie. Absorbująca okaże się praca lub nauka. Wciąż wolne Skorpiony nie będą narzekać na samotność, ale wydaje się, że nie jesteś teraz szczególnie spostrzegawczy, tym bardziej że osoba, która się tobą interesuje, kompletnie nie wie, jak ci to dać do zrozumienia. Zwróć uwagę na kogoś, kto oferuje ci pomoc, wpada do ciebie bez powodu. Czy nic się pod tym nie kryje?


Strzelec 23.11 – 21.12
Przyciągasz teraz ludzi do siebie nieodpartym urokiem, który roztaczają osoby kochające życie. A więc śmiało naprzód! Dobry nastrój będzie sprzyjał także… rozstaniom. Dlatego bez żalu zostawisz kogoś, kto zwodził cię obietnicami bez pokrycia. Słuszna decyzja. Za najbliższym zakrętem czeka prawdziwa miłość. Jeśli jednak urodziłeś się na początku znaku – uważaj, łatwo zrobić fałszywy ruch.


Koziorożec 22.12 – 20.01
Uczuciowe wzloty i upadki mieścić się teraz będą w granicach normy. Zapowiada się więc raczej spokojny lot. W stałych związkach spokój, ale uważaj, bo miłość za mocno oswojona jest jak motyl przekłuty szpilką. Nie staraj się więc wszystkiego w szczegółach zaplanować, przewidzieć. Jesteś wolny? Pamiętaj, że wokół upatrzonej ofiary trzeba teraz trochę pokrążyć. Nie atakuj wprost. Mile widziany będzie jakiś pretekst.


Wodnik 21.01 – 20.02
W związkach więcej słońca. Jeśli macie za sobą nie najlepsze chwile, może przyjdzie ci do głowy, by skończyć niepotrzebną wojną. W sercach tych Wodników, które powiedziały komuś “do widzenia”, pojawi się wolna przestrzeń. Puste miejsce wkrótce się zapełni. Tylko nie rób żadnych założeń z góry, ani że będzie to wielka miłość, ani nieważny flirt. Pozwól się mile zaskoczyć.


Ryby 21.02 – 20.03
Nowa znajomość, która na początku wydawała się porywająca, będzie się teraz rozwijała wolniej, ale nie panikuj. Taki spowolniony rytm pozwoli wam głębiej przeżywać miłość. Tylko w sercowych życiorysach Ryb z początku znaku możliwe są jakieś większe zawirowania. Bądź ostrożny, bo możesz wdać się w romans, który okaże się bardziej skomplikowany, niż myślisz. Nie rób niczego pochopnie.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here

*