Horoskop

Baran 21.03 – 20.04
Barany mogą mieć teraz problemy z koncentracją i niepotrzebnie będą się złościć. Zamiast na siłę zabierać się za trudne sprawy, zróbcie wokół siebie trochę porządku. Warto zadbać o wygląd, pomyśleć o dobrej kolacji, najlepiej w towarzystwie przyjaciół, z którymi łączą was wspólne poglądy. Sprzyjające wam znaki to Lew i Strzelec.


Byk 21.04 – 20.05
Byki będą myśleć o miłości, staną się romantyczne i uczuciowe. Szczęście wam teraz sprzyja, także w sprawach zawodowych. Warto więc uporać się z problemem, który związany jest z pewną ważną osobą. Możecie liczyć na sympatię. Sprzyjające wam znaki to Lew i Waga.


Bliźnięta 21.05 – 21.06
Bliźnięta czeka spokojniejszy tydzień. W pracy i w domu wszystko się uda. Jednak wasza kondycja i uroda wymagać będą uwagi, a system nerwowy spokoju. W weekend odpocznijcie, zamiast angażować się w trudne sprawy sąsiadów lub znajomych. Sprzyjające wam znaki to Byk i Ryby.


Rak 22.06 – 22.07
Raki zapragną wyruszyć w podróż, a jeśli nie mogą spakować walizek, to pomyślą chociaż o odwiedzinach u krewnych czy przyjaciół. Tydzień sprzyja zdobywaniu nowych wiadomości. Nawet w plotkach, jakie usłyszycie, będzie ziarnko prawdy. Sprzyjające wam znaki to Byk i Panna.


Lew 23.07– 23.08
Lwy czeka trudniejszy tydzień. Trzeba będzie decydować i brać na siebie odpowiedzialność za innych. Macie za to teraz dobrą rękę do pieniędzy, warto to wykorzystać i upomnieć się o to, co wam się należy. W sprawach finansowych potrzebna jest współpraca z innymi, razem więcej się uda załatwić. Sprzyjające wam znaki to Byk i Ryby.


Panna 24.08 – 23.09
Panny chętnie zrobią coś na przekór regułom. Na szczęście większość waszych szalonych pomysłów wywoła uśmiech i sympatię otoczenia. Zawarte znajomości okażą się udane, a samotne Panny będą teraz miały powodzenie w miłości. Sprzyjające wam znaki to Baran i Bliźnięta.


Waga 24.09 – 23.10
Wagi trudno będzie przekonać do ryzykownych, nowych pomysłów. Tradycja i ważne, rodzinne sprawy będą teraz najważniejsze. Wspomnienia niezwykle was wzruszą i skłonią do refleksji. Dajcie się ponieść uczuciom. Sprzyjające wam znaki to Rak i Panna.


Skorpion 24.10 – 22.11
Skorpiony mają przed sobą udany tydzień. Ktoś pomoże wam rozwikłać problem, podpowie, jak rozwiązać trudną sprawę. Słuchajcie innych ludzi, bo macie okazję zyskać nową, przydatną umiejętność. Sprzyjające wam znaki to Byk i Panna.


Strzelec 23.11 – 21.12
Strzelce troszczyć się teraz będą o swoje zdrowie. Lepiej nie słuchajcie rozmów o cudzych problemach i dolegliwościach, bo możecie zasugerować się niektórymi objawami. Jeśli coś wam dolega, idźcie do lekarza. Sprzyjające wam znaki to Byk i Panna.


Koziorożec 22.12 – 20.01
Koziorożce będą skoncentrowane i spokojne. Warto załatwiać trudne sprawy, rozmawiać i myśleć o pieniądzach. Ufajcie intuicji i nie dajcie się ponieść nerwom. Możecie liczyć na pomoc ludzi, którym sami kiedyś podaliście rękę w trudnej sytuacji. Sprzyjające wam znaki to Strzelec i Ryby.


Wodnik 21.01 – 20.02
Wodniki będą teraz liczyć pieniądze w portfelu, a nawet zaczną oceniać cudze dochody. Przed wzrokiem bystrego Wodnika nie ukryje się żaden sekret. W weekend odpocznijcie i idźcie się zabawić, trzeba trochę zwolnić tempo. Sprzyjające wam znaki to Baran i Strzelec.


Ryby 21.02 – 20.03
Ryby czeka sympatyczny tydzień. Wiele osób zapragnie poznać wasze zdanie, ktoś doceni wasze umiejętności. Wystrzegajcie się plotek, bo teraz niczego nie da się ukryć przed rodziną i przyjaciółmi. Lepiej w trudnych sprawach trzymać język za zębami. Sprzyjające wam znaki to Baran i Wodnik.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here

*