Horoskop

162

Baran 21.03 – 20.04
Jeśli masz ważne sprawy do załatwienia w urzędzie, zrób to w poniedziałek i wtorek. Możesz założyć nową firmę, znaleźć pracę lub zmienić ją, podnieść kwalifikacje. Także w miłości dobra passa. Niecierpliwość jest złym doradcą, może ci popsuć plany i zaszkodzić w sprawach zawodowych – pamiętaj o tym w czwartek. Zmiany w domu, i to na dobre, zaczną się w piątek. Wykorzystaj weekend na poprawę kontaktu z dziećmi.


Byk 21.04 – 20.05
Ktoś cię w poniedziałek przyjemnie zaskoczy, ale szefowi schodź z drogi. Niech w twych działaniach zwycięży rozsądek. We wtorek wstrzymaj się od ostatecznych decyzji, odpocznij po pracy w gronie przyjaciół. W środę pomyśl o pieniądzach – napłyną dzięki nowej umowie. Postaw na pracę związaną ze sztuką. Załatwisz w piątek coś ważnego w pracy. Weekend – udany, ale wymaga wielu spotkań i ustaleń zawodowych.


Bliźnięta 21.05 – 21.06
Wiele spraw się wyjaśni ku twemu zadowoleniu. Poprą cię nawet ludzie, których o to nie podejrzewasz. Usłyszysz coś, na co czekasz od dawna. W poniedziałek załatwisz, co zechcesz. Interesującej propozycji pracy nie odrzucaj. We wtorek i środę świetne kontakty z innymi. Skonkretyzuj świąteczne plany (już czas!), kup prezenty, pomyśl o nowej kreacji. Przypływ gotówki – w piątek. Weekend rodzinno- zakupowo-towarzyski.


Rak 22.06 – 22.07
Sprawy, które dotąd trudno było rozstrzygnąć, okażą się nagle drobiazgami. Zmobilizuj się, a wyjdziesz z tego nie tyle obronną, ile zwycięską ręką. Jeśli spotkasz kogoś, przy kim twoje serce zabije żywiej, staraj się nie stracić z oczu tej osoby. We wtorek i środę świetne okazje do zabłyśnięcia w pracy. W domu miła atmosfera, rodzina cię doceni. Wolny czas przeznacz na świąteczne przygotowania. Atrakcyjna propozycja w niedzielę.


Lew 23.07– 23.08
Pomysły, na które teraz wpadniesz, niosą nie tylko pieniądze, ale i wielką satysfakcję. We wtorek i środę unikaj rozrzutności. Zabierz się też za robotę, choć możesz mieć skłonność do lenistwa i narzekania. Od czwartku możesz liczyć na dobrą passę w pracy, a także na zgodę w domu. Wiele spraw zobaczysz w innym, lepszym świetle. Bez trudu zdemaskujesz plotkarza, który ci bruździł. W weekend zaimponujesz komuś ważnemu.


Panna 24.08 – 23.09
W poniedziałek sypną się większe pieniądze, jest też szansa na wygraną losową. Partnera zobaczysz w lepszym świetle. W środę wykażesz się pomysłowością w pracy. Wtorek i czwartek to dni nieco mniejszej energii, wykorzystaj popołudnia na odpoczynek. Od piątku los sprzyja zabawom, inwestycjom, realizacji ciekawych inicjatyw. Podejmiesz też mądre decyzje i masz gwarancję powodzenia w urzędach.


Waga 24.09 – 23.10
Poniedziałek przyniesie ciekawe propozycje, choć możesz odczuwać zmęczenie. Od wtorku do czwartku zachowaj ostrożność na drodze i w sklepach. Jeśli skupisz się na pracy, możesz – mimo zawiści niektórych – wzmocnić swoją pozycję. W piątek zawrzesz korzystne znajomości. Weekend spędź z rodziną nie tylko na rozrywkach. Czas na przygotowania do świąt – nie zostawiaj wszystkiego na ostatnią chwilę.


Skorpion 24.10 – 22.11
W pracy w poniedziałek zaskoczy cię nerwowa atmosfera i wzajemne pretensje. Nie dolewaj oliwy do ognia. Starannie rozważaj decyzje finansowe. Te, które podejmiesz we wtorek, środę i czwartek, mogą ci zagwarantować wielki sukces w przyszłości. W uczuciach spokój, w domu atmosfera sielankowa. W piątek możesz oddać się szaleństwu zakupów (przemyślanych!). W weekend więcej czasu spędź w domu i uważaj na zdrowie.


Strzelec 23.11 – 21.12
Bardzo dobry tydzień przed tobą. W poniedziałek możesz rozpocząć nową działalność, zacząć naukę, kurs, podróż. W pracy nie popełnisz błędu, ufając swemu rozeznaniu. Pozornie kiepsko zapowiadający się interes jednak wypali. Decyzje osobiste podejmuj po namyśle. Wiele się zmieni w domu, gdy zrozumiesz intencje bliskich. Większe pieniądze i dobre wiadomości napłyną w piątek i sobotę. W niedzielę zrób świąteczne plany.


Koziorożec 22.12 – 20.01
Dobry nastrój, spowodowany czyimś zainteresowaniem, poprawi się jeszcze, gdy twój projekt spotka się w pracy z uznaniem – a tu dobra passa trwa. Podejmiesz najlepsze decyzje we wtorek. W środę zapowiada się wspaniała impreza. Czwartek przeznacz na podpisanie umowy. Okaże się korzystna, a plany na przyszłość zapewnią osiągnięcie celu. Od piątku bądź cały dla rodziny i bliskich.


Wodnik 21.01 – 20.02
W poniedziałek świat stoi przed tobą otworem – wykorzystaj to. Ktoś zechce ci pomóc, nie odpychaj takiej okazji. Duma to teraz zły doradca. Od wtorku do czwartku bądź nieco ostrożniejszy przy zakupach, nie przesadź z wydatkami. W piątek będą się ważyć sprawy kariery. Możesz sobie pomóc, a twym atutem jest wiedza i silna wola. Szef ceni osoby z własnym zdaniem, nie lizusów. W weekend świąteczne przygotowania będą cię cieszyć.


Ryby 21.02 – 20.03
W poniedziałek masz zielone światło dla każdej działalności. Poświęć jak najwięcej czasu finansom, ale nie wchodź w nowe przedsięwzięcia. W środę nie trać z oczu ważnych spraw zawodowych. Coś miłego powinno się wydarzyć w czwartek. Wsłuchuj się dobrze w siebie. W piątek i sobotę uważaj na zdrowie i portfel, kupując świąteczne prezenty. W niedzielę wskazana spokojna rozmowa z partnerem. Uważaj za kierownicą.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

*