Horoskop

69

Baran 21.03 – 20.04 Od dawna rozważasz możliwość zmian zawodowych. Jest to podyktowane męczącą sytuacją, w której się znajdujesz oraz względami finansowymi. Wszystko wygląda już zupełnie inaczej niż kiedyś, wypaliłeś się, nie masz siły na nowe projekty i w sumie byłoby wskazane, byś zmienił coś w swoim życiu. Jeśli na razie nie masz takich możliwości, to wkrótce pojawią się okazje do zmian.


Byk 21.04 – 20.05 Jeśli prowadzisz firmę, może się nagle okazać, że konkurencja depcze ci po piętach, albo trzeba będzie zająć się sprawami, które pozornie wydawały się biec własnym rytmem. Nie obawiaj się, nie będziesz miał żadnych trudności – wręcz przeciwnie, trzeba będzie się trochę nabiegać, ale sukces masz w zasięgu ręki. W uczuciach możesz przeżywać renesans, ale na ogół sprawy sercowe będą wyglądały stabilnie.


Bliźnięta 21.05 – 21.06 Tydzień bardzo przebojowy; nie tylko ty będziesz w takim nastroju – twoje otoczenie odczuje dobroczynny wpływ twojej energii. W sprawach miłosnych mogą pojawić się kłótnie i przepychanki, bo będziesz chciał postawić na swoim, a partner nie będzie skory do zmian w swoim życiu. Może nawet zabraknąć ci entuzjamu i machniesz ręką na wszystko, nie oglądając się na nikogo.


Rak 22.06 – 22.07 Masz przed sobą tak wiele zadań do wykonania, że niewiele czasu zostanie ci na osobiste przyjemności. Dużo werwy, jaka w ciebie wstąpi, udzieli się też innym. Możliwe, że wejdziesz w konflikt z kobietą, która jest blisko ciebie – to dotyczy spraw zawodowych. Postaraj się być konkretny i rzeczowy, każdy musi znać swoje miejsce i obowiązki. W sprawach uczuciowych wkraczasz powoli na właściwy tor.


Lew 23.07– 23.08 Ten tydzień zapoczątkuje zmiany w twoim życiu. Wiele będzie zależało od ciebie, musisz przejąć inicjatywę i przestać obawiać się przyszłości. W miłości pora na zgodę, zapanuje teraz spokój po ostatnich burzliwych przejściach, co spowoduje, że odetchniesz z ulgą. W interesach spróbuj wywalczyć większą niezależność, ale pamiętaj, że zanim cokolwiek powiesz, najpierw pomyśl. To nie jest twoja mocna strona, działasz zbyt impulsywnie.


Panna 24.08 – 23.09 W tym tygodniu czeka cię trochę perturbacji uczuciowych. Drobne kłopoty z organizacją życia i chwilowy zastój nie mogą wpływać destrukcyjnie na twój związek. Sprawa wymaga przemyślenia i konkretnych rozmów. Trzeba działać już teraz i niczego nie odwlekać. Może to trochę wyglądać na negocjacje uczuciowe, ale tylko w ten sposób jesteś w stanie rzeczowo zaradzić narastającym konfliktom.


Waga 24.09 – 23.10 Nie sięgaj w tym tygodniu za wysoko, raczej traktuj wszystko umiarkowanie, tym samym nie będziesz miał niemiłych niespodzianek. W uczuciach uważaj na manipulacje, choć nie będziesz miał większych powodów do zmartwień. Sprawy zawodowe też będą raczej umiarkowane – po prostu będziesz wykonywał swoje obowiązki jak zwykle, a na większe możliwości będziesz musiał poczekać.


Skorpion 24.10 – 22.11 Zaczyna poprawiać się wszystko – przede wszystkim zdrowie i świadomość zmian, jakie zaczynają pojawiać się w twoim zyciu. Ostatnio masz skłonności do głebokich przemyśleń i czujesz, że trzeba wykonać jakieś rotacje, które zmienią twój los na lepszy. W sprawach uczuciowych możesz mieć poczucie ostateczności, dlatego w najbliższych tygodniach możesz radykalnie rozwiązać pewne sprawy. Poczujesz się gotowy na nowe wyzwania.


Strzelec 23.11 – 21.12 Ten tydzień nie będzie należał do najlepszych. Na uczucia nie będziesz mieć czasu, sprawy osobiste pójdą w kąt i trzeba będzie się zająć tylko pracą. Nawarstwi się wiele obowiązków, chwilami będzie nerwowo i nie wszystko pójdzie po twojej myśli. Ktoś może mieć do ciebie pretensje. Powinieneś opracować jakąś strategię działania i krok po kroku ją realizować. Pod koniec tygodnia zamieszanie ustąpi, ale możesz mieć poczucie gorzkiego zwycięstwa.


Koziorożec 22.12 – 20.01 Nieuchronnie zbliża się koniec pewnego etapu twojego życia. Doskonale zdajesz sobie sprawę z tego, że aby powstało nowe, stare musi odejść. Czeka cię tydzień przewrotów, różnych kolei losu, ale jednocześnie nowych spraw, ktore pochłoną cię całkowicie. Zaczyna się proces zmian, które chwilami mogą być bolesne – ale to, co nadejdzie, sprawi, że rozbudzą się w tobie wielkie nadzieje.


Wodnik 21.01 – 20.02 Powinieneś skupić się na zdrowiu i domowych obowiązkach. Ostatnio zapomniałeś o tym, pochłonęły cię zadania, które wymagały sporej dyspozycji. Teraz pora to wszystko nadrobić. W uczuciach zapanuje nastrój pełen czaru. Będziesz łasy na komplementy, nie przesadzaj jednak z wymaganiami wobec drugiej osoby, bo może okazać się, że z tłumu adoratorów nie zostanie nikt. Lepiej ciesz się chwilą i baw, póki gwiazdy są dla ciebie przychylne.


Ryby 21.02 – 20.03 W tym tygodniu powinieneś przede wszystkim bardziej zadbać o zdrowie. Mogą ci dolegać bóle nieznanego pochodzenia, bóle głowy, migrena, nerwobóle; będziesz miał także większą skłonność do zranień i skaleczeń. Kontakty z otoczeniem wymagać będą od ciebie większej tolerancji oraz wewnętrznego spokoju. To dobry tydzień na rozmowy o uczuciach. Znajdziesz w końcu czas na kontakt z przyrodą, by odpocząć od miejskiego zgiełku.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

*