Horoskop

Baran 21.03 – 20.04 Daj szansę komuś, kogo na oko oceniasz jako osobę nudną i męczącą. Nie wyciągaj wniosków po pierwszym spotkaniu. Nie jesteś mistrzem intuicji, więc daj sobie więcej czasu. Spokój ducha to stan, który uzyskasz dopiero wtedy, kiedy uwolnisz się od gniewu i rozżalenia, które to od dawna zatruwają twoją psychikę i zakłócają prawidłowe funkcjonowanie organizmu. Nie podejmuj ważnych decyzji zawodowych pod wpływem impulsu.


Byk 21.04 – 20.05Dowiesz się, że już niedługo cała twoja rodzina, włącznie z tymi, których już wykreśliliście z pamięci, spotka się razem, przy jednym stole. To wydarzenie nie tylko wyjaśni nieporozumienia, ale i wpłynie bardzo pozytywnie na twój wizerunek w oczach partnera. Poczujesz się lepiej, jeśli puścisz w niepamięć prawdziwe lub trochę wydumane krzywdy i zniewagi. Opanuj emocje, a unikniesz poważnych dolegliwości na tle nerwowym.


Bliźnięta 21.05 – 21.06 Trochę niespodzianek, możliwe przetasowania. Czeka cię jakieś ekscytujące spotkanie. Nie odmawiaj. Ostatnio żyjesz w stałym stresie, spróbuj poszukać pomocy w gabinetach stosujących medycynę niekonwencjonalną. Może ćwiczenia relaksacyjne bądź joga?? Jeśli chcesz mieć więcej pieniędzy, to działaj odważnie i stanowczo. Twoje zachowanie może być nawet niekonwencjonalne, możesz łamać pewne reguły, odstępować od własnych, żelaznych zasad. T


Rak 22.06 – 22.07 Poznasz teraz kogoś o bardzo podobnym podejściu do życia. Właśnie to przesądzi o tym, że niektórzy z was zdecydują się na zakończenie nawet długoletnich znajomości. Najbliższy tydzień to czas ładowania akumulatorów. Teraz bez trudu odzyskasz formę i tę psychiczną, i tę fizyczną. To świetna pora, aby zacząć walczyć z własnymi słabościami i słabostkami. Nie wchodź w niejasne układy, bo możesz znaleźć się w niezwykle kłopotliwej sytuacji.


Lew 23.07– 23.08 Korzystaj z doświadczeń ludzi i nie wahaj się działać w grupie. W pracy masz okazję zabłysnąć talentem, ale musisz oprzeć się na innych. Wtedy okaże się, że zdobywanie nowych umiejętności nie jest trudne. Od wtorku do czwartku możesz liczyć na uśmiech losu, który objawi się w niespodziewanym momencie. W piątek strzeż się pośpiechu, roztargnienie może cię drogo kosztować. W niedzielę – ważne spotkanie.


Panna 24.08 – 23.09 Kobieta-Panna będzie siać zamęt i spustoszenie w sercach męskich. Znajdziesz tajemny sposób na zwrócenie na siebie uwagi kogoś bardzo atrakcyjnego. W towarzystwie zaczniesz być postrzegana jako szamanka, która jest w stanie rzucić na wybraną osobę miłosne czary. Wykorzystaj mądrze ten fakt. Dla podtrzymania kondycji, przede wszystkim psychicznej, koniecznie zorganizuj sobie czas na ruch na świeżym powietrzu.


Waga 24.09 – 23.10 Wyraźna poprawa w relacjach z bliskimi. Odezwie się w tobie gwałtowna potrzeba bycia kochanym. Ten głód uczuć okaże się być wyjątkowo silny. I pewnie dlatego, aby go zaspokoić, postanowisz, przynajmniej na jakiś czas, zrezygnować z tak cenionej przez ciebie niezależności. Potrzeba ci trochę wydarzeń podnoszących poziom adrenaliny. W pracy niepokoje, które być może to właśnie ty będziesz inicjować.


Skorpion 24.10 – 22.11Bliscy będą dla ciebie wyjątkowo mocnym oparciem. Będzie to wręcz niezbędne, bo nie dowiesz się teraz o sprawach dla ciebie miłych. Podejdź do tego, co usłyszysz, spokojnie, nie wyciągaj żadnych wniosków, nie zrywaj kontaktów. Pamiętaj, że po przespanej nocy wszystko może być już inne. Nie forsuj się zbytnio przez te dni. Potem, niestety, licz się z wysiłkami ponad miarę, z przenoszeniem gór, fizycznie i w przenośni.


Strzelec 23.11 – 21.12Nawet jeśli ostatnio nie układało się między wami najlepiej, to wyciągnij kolejny raz rękę. Rodzinne uroczystości mogą być bardzo wygodnym pretekstem do tego, aby odzyskać dawny klimat. Jeśli jesteś samotny i wybierasz się na czyjeś wesele, to otwórz się na nowe, wielkie uczucie. Przyjdzie z całkiem niespodziewanej strony. Masz teraz szanse zrealizować stare zobowiązania i rozpocząć nowe projekty, które pozwolą ci podnieść swój status, nie tylko materialny.


Koziorożec 22.12 – 20.01Jeśli chcesz uniknąć “fatalnego zauroczenia”, nie patrz na mężczyzn przez różowe okulary. Wykaż się dystansem, bo inaczej możliwe są kolejne przepłakane noce, zawalona praca lub egzamin. Źle znosisz takie wybuchy uczuciowe, więc staraj się zawsze dać sobie więcej czasu. Prawdopodobnie twoje wysiłki w pracy zostaną dostrzeżone i zaowocują odpowiednim uznaniem.


Wodnik 21.01 – 20.02Trudno cię będzie przegadać, więc nie zrobi to właściwego wrażenia na bliskiej ci osobie, która ma dosyć refleksyjną naturę. Nawet jeśli przyzna ci rację, to nie rób na tej podstawie dalekosiężnych planów. To zdecydowanie za wcześnie. A samotne osoby powinny koniecznie wykorzystać weekend na krótki wyjazd. Czeka cię wiele pracy, właściwie w każdym obszarze twojego życia. Będziesz jednak wyjątkowo energiczny i aktywny w rozwiązywaniu problemów.


Ryby 21.02 – 20.03 Uda ci się w końcu uporządkować swoje pogmatwane sprawy uczuciowe, a to dzięki podsłuchanej przypadkiem rozmowie. Nawet jeśli na początku zaboli, to zaraz potem odczujesz ulgę. Nie osądzaj jednak zbyt pochopnie. Nie masz teraz cierpliwości ani dyscypliny wewnętrznej wystarczającej na to, aby całkowicie zmienić swój harmonogram dnia. Nie pożyczaj teraz od banków, postaraj się też powstrzymać od korzystania z tzw. nadzwyczajnych okazji.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here

*