Horoskop

78

Baran 21.03 – 20.04 W pracy zanosi się na świetny okres. Być może zaoferują ci nową, bardzo dobrze płatną pracę albo w obecnej dostaniesz podwyżkę lub premię. Generalnie szykuje się na zastrzyk finansowy, który znacznie wzmocni twój budżet. Koniec tygodnia przyniesie ci spokój i harmonię. Jest to dobry okres do zadbania o swoje ciało, a zwłaszcza o kondycję.


Byk 21.04 – 20.05W pracy czeka cię jakieś indywidualne zadanie. Do jego wykonania będziesz potrzebował zmobilizować całą swoją wiedze i doświadczenie. Ten tydzień będzie dla ciebie przepełniony emocjami i wzruszeniami. Jednak doznania te sprawią ci wiele przyjemności. Otwórz się na to, co czujesz, nie obawiaj się również okazywać emocji. Koniec tygodnia dobrze będzie poświęcić rodzinie.


Bliźnięta 21.05 – 21.06Istnieje niebezpieczeństwo, że w pracy tydzień ten przyniesie jakieś spory i konflikty, jednak sytuacje tego typu zawsze są szansą, by nauczyć się bronić siebie, swoich granic, przekonań i praw. W tym tygodniu musisz podjąć jakąś trudną decyzję lub rozwiązać wewnętrzny dylemat. Zadaj sobie pytanie, czego ty sam oczekujesz, czego byś chciał, co byłoby najodpowiedniejsze dla ciebie.


Rak 22.06 – 22.07 W pracy zanosi się na bardzo pracowity tydzień. Tak wiele spraw może podziałać na ciebie przytłaczająco, umiejętnie więc gospodaruj swoim czasem i siłami.
Jeśli chodzi o emocje, to być może właśnie w tym tygodniu będziesz stawiać pierwsze kroki w jakiejś nowej relacji bądź życiowej roli. Koniec tygodnia zaprzątnie twoje myśli sprawami materialnymi.


Lew 23.07– 23.08 Uważnie przyjrzyj się swojemu postępowaniu w pracy. Jeżeli prowadzisz psychologiczną grę, bądź bardzo uważny, by nie wpaść w wykopane przez siebie dołki. Poza tym możesz mieć ochotę na wymiganie się od swoich obowiązków. Przyjdzie ci to łatwo ze względu na twój spryt, jednak pamiętaj, że ostatecznie i tak nie uciekniesz przed odpowiedzialnością.


Panna 24.08 – 23.09 W pracy wygląda na to, że świetnie sobie radzisz. W uczuciach zanosi się na raczej pasywny okres. Taki okres stagnacji nie oznacza jednak, że nic nie czujesz. Twoje emocje nie nabrały jeszcze odpowiedniego kształtu i dojrzewają bardzo powoli. Koniec tygodnia może przynieść kłopoty finansowe. Problemy związane z pieniędzmi pokazują nam, że istnieją jakieś zaburzenia w sposobie używania dóbr materialnych.


Waga 24.09 – 23.10 W pracy przyszedł okres wykorzystania w praktyce posiadanej przez ciebie wiedzy. Emocjonalnie czeka cię tydzień “próbowania sił” w rodzinie bądź w grupie, w której obecnie się znajdujesz. Być może odkryjesz, że dla dobra ogółu czasem warto pójść na kompromis i zrezygnować ze swoich ambicji. Pod koniec tygodnia może dopaść cię przeziębienie lub poczujesz się psychicznie wypalony.


Skorpion 24.10 – 22.11W pracy tydzień ten będzie dobrym okresem na podnoszenie swoich kwalifikacji i zdobywanie nowej wiedzy. Będziesz pełen zapału, więc świeżo zdobytą wiedzę od razu wykorzystaj w praktyce. Na płaszczyźnie emocjonalnej chyba mocno dały ci się we znaki jakieś dotychczasowe stresy. Chwilami czujesz, że masz już wszystkiego dość. Pozwól więc sobie na chwilę wytchnienia – masz do tego prawo – a odpoczynek naprawdę dobrze ci zrobi.


Strzelec 23.11 – 21.12W pracy przyda się konsekwentne “wzięcie byka za rogi”, ponieważ konkretne działania przyniosą ci namacalne efekty. W tym tygodniu czeka cię ożywienie życia towarzyskiego. Jesteś w dobrej intelektualnej formie, zatem możesz błyszczeć jako rozmówca. Nie bądź jednak zbyt gadatliwy. Koniec tygodnia to dobry czas na bliski kontakt z naturą.


Koziorożec 22.12 – 20.01W nadchodzącym tygodniu masz szansę na nawiązanie jakichś korzystnych kontaktów biznesowych, wynikiem których będzie poprawa twojej sytuacji materialnej.
Emocjonalnie szykuje się dość aktywny okres. Obudzi się twój temperament i odzyskasz radość życia. Wzrosną również twoje siły witalne. Koniec tygodnia przyniesie ci lekki przesyt codziennością.


Wodnik 21.01 – 20.02W pracy nadchodzący tydzień przyniesie ci zasłużony plon za twój dotychczasowy trud. W uczuciach w tym tygodniu da znać o sobie twoja wewnętrzna wrażliwość. Jest ona czymś naprawdę wspaniałym, bo dzięki niej szerzej i głębiej widzisz świat. Jednak musisz pamiętać, że świat i ludzie nie są łaskawi dla takich wrażliwców jak ty. Inaczej mówiąc, musisz nauczyć się wytyczać swoje granice i umieć zachować dystans, by inni cię nie ranili.


Ryby 21.02 – 20.03Najbliższy tydzień będzie dla ciebie bardzo aktywnym okresem w pracy. Być może właśnie wpadłeś w pułapkę ambicji i wziąłeś na siebie zbyt dużo obowiązków. Musisz zatem podejść do tego wszystkiego metodycznie, wyznaczyć najważniejsze cele i wziąć się po prostu do pracy. Na płaszczyźnie emocjonalnej twoje dotychczasowe starania przyniosą długo oczekiwany sukces. Koniec tygodnia będzie dla ciebie jednocześnie początkiem czegoś nowego.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

*