Horoskop

Baran 21.03 – 20.04 W pracy zanosi się na świetny okres. Być może zaoferują ci nową, bardzo dobrze płatną pracę albo w obecnej dostaniesz podwyżkę lub premię. Generalnie szykuje się na zastrzyk finansowy, który znacznie wzmocni twój budżet. Koniec tygodnia przyniesie ci spokój i harmonię. Jest to dobry okres do zadbania o swoje ciało, a zwłaszcza o kondycję.


Byk 21.04 – 20.05W pracy czeka cię jakieś indywidualne zadanie. Do jego wykonania będziesz potrzebował zmobilizować całą swoją wiedze i doświadczenie. Ten tydzień będzie dla ciebie przepełniony emocjami i wzruszeniami. Jednak doznania te sprawią ci wiele przyjemności. Otwórz się na to, co czujesz, nie obawiaj się również okazywać emocji. Koniec tygodnia dobrze będzie poświęcić rodzinie.


Bliźnięta 21.05 – 21.06Istnieje niebezpieczeństwo, że w pracy tydzień ten przyniesie jakieś spory i konflikty, jednak sytuacje tego typu zawsze są szansą, by nauczyć się bronić siebie, swoich granic, przekonań i praw. W tym tygodniu musisz podjąć jakąś trudną decyzję lub rozwiązać wewnętrzny dylemat. Zadaj sobie pytanie, czego ty sam oczekujesz, czego byś chciał, co byłoby najodpowiedniejsze dla ciebie.


Rak 22.06 – 22.07 W pracy zanosi się na bardzo pracowity tydzień. Tak wiele spraw może podziałać na ciebie przytłaczająco, umiejętnie więc gospodaruj swoim czasem i siłami.
Jeśli chodzi o emocje, to być może właśnie w tym tygodniu będziesz stawiać pierwsze kroki w jakiejś nowej relacji bądź życiowej roli. Koniec tygodnia zaprzątnie twoje myśli sprawami materialnymi.


Lew 23.07– 23.08 Uważnie przyjrzyj się swojemu postępowaniu w pracy. Jeżeli prowadzisz psychologiczną grę, bądź bardzo uważny, by nie wpaść w wykopane przez siebie dołki. Poza tym możesz mieć ochotę na wymiganie się od swoich obowiązków. Przyjdzie ci to łatwo ze względu na twój spryt, jednak pamiętaj, że ostatecznie i tak nie uciekniesz przed odpowiedzialnością.


Panna 24.08 – 23.09 W pracy wygląda na to, że świetnie sobie radzisz. W uczuciach zanosi się na raczej pasywny okres. Taki okres stagnacji nie oznacza jednak, że nic nie czujesz. Twoje emocje nie nabrały jeszcze odpowiedniego kształtu i dojrzewają bardzo powoli. Koniec tygodnia może przynieść kłopoty finansowe. Problemy związane z pieniędzmi pokazują nam, że istnieją jakieś zaburzenia w sposobie używania dóbr materialnych.


Waga 24.09 – 23.10 W pracy przyszedł okres wykorzystania w praktyce posiadanej przez ciebie wiedzy. Emocjonalnie czeka cię tydzień “próbowania sił” w rodzinie bądź w grupie, w której obecnie się znajdujesz. Być może odkryjesz, że dla dobra ogółu czasem warto pójść na kompromis i zrezygnować ze swoich ambicji. Pod koniec tygodnia może dopaść cię przeziębienie lub poczujesz się psychicznie wypalony.


Skorpion 24.10 – 22.11W pracy tydzień ten będzie dobrym okresem na podnoszenie swoich kwalifikacji i zdobywanie nowej wiedzy. Będziesz pełen zapału, więc świeżo zdobytą wiedzę od razu wykorzystaj w praktyce. Na płaszczyźnie emocjonalnej chyba mocno dały ci się we znaki jakieś dotychczasowe stresy. Chwilami czujesz, że masz już wszystkiego dość. Pozwól więc sobie na chwilę wytchnienia – masz do tego prawo – a odpoczynek naprawdę dobrze ci zrobi.


Strzelec 23.11 – 21.12W pracy przyda się konsekwentne “wzięcie byka za rogi”, ponieważ konkretne działania przyniosą ci namacalne efekty. W tym tygodniu czeka cię ożywienie życia towarzyskiego. Jesteś w dobrej intelektualnej formie, zatem możesz błyszczeć jako rozmówca. Nie bądź jednak zbyt gadatliwy. Koniec tygodnia to dobry czas na bliski kontakt z naturą.


Koziorożec 22.12 – 20.01W nadchodzącym tygodniu masz szansę na nawiązanie jakichś korzystnych kontaktów biznesowych, wynikiem których będzie poprawa twojej sytuacji materialnej.
Emocjonalnie szykuje się dość aktywny okres. Obudzi się twój temperament i odzyskasz radość życia. Wzrosną również twoje siły witalne. Koniec tygodnia przyniesie ci lekki przesyt codziennością.


Wodnik 21.01 – 20.02W pracy nadchodzący tydzień przyniesie ci zasłużony plon za twój dotychczasowy trud. W uczuciach w tym tygodniu da znać o sobie twoja wewnętrzna wrażliwość. Jest ona czymś naprawdę wspaniałym, bo dzięki niej szerzej i głębiej widzisz świat. Jednak musisz pamiętać, że świat i ludzie nie są łaskawi dla takich wrażliwców jak ty. Inaczej mówiąc, musisz nauczyć się wytyczać swoje granice i umieć zachować dystans, by inni cię nie ranili.


Ryby 21.02 – 20.03Najbliższy tydzień będzie dla ciebie bardzo aktywnym okresem w pracy. Być może właśnie wpadłeś w pułapkę ambicji i wziąłeś na siebie zbyt dużo obowiązków. Musisz zatem podejść do tego wszystkiego metodycznie, wyznaczyć najważniejsze cele i wziąć się po prostu do pracy. Na płaszczyźnie emocjonalnej twoje dotychczasowe starania przyniosą długo oczekiwany sukces. Koniec tygodnia będzie dla ciebie jednocześnie początkiem czegoś nowego.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here

*