Horoskop

Baran 21.03 – 20.04
Co prawda to już nie maj, ale powodzenie może zaszumieć ci w głowie. Większy apetyt na miłosne przygody przyciągnie w twoją stronę kogoś równie zainteresowanego, ale nie zdziw się, jeśli zostaniesz potraktowany wyłącznie jako obiekt seksualnej adoracji. Jeśli zależy ci na czymś bardziej serio, nie nadawaj znajomości zbyt szybkiego tempa. Jeśli zaczniecie od deseru, na główne danie nikt już nie będzie miał ochoty.


Byk 21.04 – 20.05
Uczucia nie będą teraz na pierwszym planie, raczej jakieś powakacyjne zaległości, szkoła lub praca. Ale tam właśnie znaleźć możesz interesujący obiekt, więc co jakiś czas podnoś wzrok zza sterty papierków lub notatek. Nie nastawiaj się jednak, że znajomość szybko wkroczy na osobiste tory. Zacznie się od wymiany informacji, rzeczowej rozmowy. Potem jednak zacznie iskrzyć między wami. Zanim skończy się babie lato, w twoim życiu zrobi się romantycznie.


Bliźnięta 21.05 – 21.06
W tym tygodniu jakaś znajomość może nabrać tempa, a może znowu się zakochasz… W już istniejących związkach warto wykorzystać dobre dni, aby wyjaśnić dawne nieporozumienia, zmienić coś, co obojgu wam doskwiera. Podpowiedź Słońca: Życie jest jak jazda samochodem, trzeba wiedzieć, kiedy przycisnąć gaz, a kiedy hamulec.


Rak 22.06 – 22.07
Jeśli koniec wakacji podziałał na ciebie przygnębiająco, wytłumacz partnerowi, że to tylko mała chandra i że wcale nie jesteś obrażony. Ale jeśli problem jest poważniejszy, nie czekaj, aż po lekkim ochłodzeniu nadejdą prawdziwe przymrozki. Masz wrażenie, że on/ona nie poświęca ci dostatecznie dużo uwagi? Nie próbuj wywoływać zazdrości udawaną zdradą. Zaprzepaścisz tym szanse na porozumienie.


Lew 23.07– 23.08
Kontakty z otoczeniem ułożą się teraz znakomicie. Jeśli więc czujesz, że twój związek zaczyna tonąć w rutynie, nadeszła pora, aby to zmienić. Nie żałujcie sobie miłych rozrywek, ciepłych uśmiechów, serdecznych gestów, czułych stówek. Wspólny, nawet krótki wyjazd to świetny pomysł. Wciąż jesteś Lwem samotnikiem? Nowe znajomości zapowiadają się obiecująco.


Panna 24.08 – 23.09
Słońce oświetla twój znak, a urodziny to doskonały moment na zrobienie porządków w sercowych sprawach. Zakończ związki, które kosztują cię więcej, niż są warte. Nie wchodź po raz kolejny do tej samej rzeki. Zainwestuj za to w układ, który wydaje się obiecujący, nawet jeśli masz jakieś skrywane obawy. Nie dowiesz się, czy warto, zanim nie spróbujesz.


Waga 24.09 – 23.10
Wenus, a zwłaszcza Mars w twoim znaku zapowiada zryw temperamentu, jednakże rozsądek będzie w cenie. Będziesz miała duże powodzenie, więc pozwól sobie prawić komplementy, jednak ślubnej sukni jeszcze nie kupuj. Nie trać kontroli nad sprawami osobistymi. Wygląda na to, że to jedna z tych “miłości”, które przypominają sztuczne ognie. Rozbłyskują efektownie, ale widowisko trwa zaledwie chwilę. Nie spiesz się. Powiedz sobie: co ma być, to będzie.


Skorpion 24.10 – 22.11
W tym tygodniu będziesz skłonny do refleksji i wyciągania konstruktywnych wniosków. Jeśli naprawdę ci na niej/nim zależy, pora postawić na jedną kartę. Nie kochasz? Odejdź. Miłość potrzebuje przestrzeni. Nie zagracaj jej wątpliwościami, niezdecydowaniem i złymi wspomnieniami. Żeby zyskać, czasem trzeba najpierw coś stracić.


Strzelec 23.11 – 21.12
Bardzo towarzyski tydzień. Odezwą się znajomi i ci dawni, i ci dopiero co poznani. Jeśli masz kogoś, przed tobą czas, kiedy wszystko idzie gładko. Jeśli wciąż szukasz, przyjmuj zaproszenia, bo całkiem nieoczekiwanie w znanych kręgach może pojawić się ktoś nowy. A może stary przyjaciel po wakacjach wyda ci się dziwnie odmieniony? Życie ma to do siebie, że potrafi robić niespodzianki.


Koziorożec 22.12 – 20.01
Lato już niemal w odwrocie, ale dla większości z was będzie to pogodny tydzień. Mimo to nieco ostrożniej poczynaj sobie teraz w sercowych sprawach. Możesz się zakochać od pierwszego wejrzenia, ale z zapewnieniami o dozgonnej miłości poczekaj. Masz na nosie różowe okulary, więc możesz niechcący całą tę miłosną historię podkolorować. Kiedy jesteś w nastroju do marzeń, ktoś przeciętny wydaje się ideałem.


Wodnik 21.01 – 20.02
Strzałka barometru uczuć zatrzymała się na pięknej pogodzie. W związkach czas na rozmowy o emocjach, na decyzje i wspólne plany. Dla samotnych Wodników szansa spotkania kogoś naprawdę wartego grzechu. Niewykluczone miłosne przygody w podróży i związek z kimś, kto mieszka w innym kraju. Uwaga, niektóre z zawartych teraz znajomości mogą w przyszłym roku zakończyć się ślubem.


Ryby 21.02 – 20.03
W związkach czas na przemeblowanie, szczególnie jeśli jakoś wam niewygodnie, jeśli coś was trochę uwiera. Bez przeprowadzenia zmian ani rusz, sytuacja nie zmieni się sama. Dla samotnych zadanie domowe: usiądź i spokojnie się zastanów, dlaczego miejsce obok ciebie jest puste. Może w głębi serca boisz się zostać zraniony? Może uciekasz przed tym, czego pragniesz?

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here

*