Horoskop

82

Baran 21.03 – 20.04W poniedziałek trafi się okazja rozpoczęcia czegoś nowego. We wtorek zajmij się domem, wiele spraw wymaga tam twej uwagi. Na większe sukcesy w pracy licz w czwartek i piątek. Będziesz duszą towarzystwa, dobrze zorganizujesz wspólne zajęcia. Zrealizujesz ambitne plany, jeśli nie będziesz tylko czekać na cud. W weekend musisz się liczyć z domowymi sprzeczkami, ale spotkanie z kimś miłym zatrze inne wrażenia.


Byk 21.04 – 20.05Przed tobą udany tydzień. Coraz więcej szczęścia, sporo udanych posunięć w pracy. Nawet pogłoski na twój temat, które się wkrótce pojawią, wbrew intencjom “nadawcy” przyniosą ci korzyść. W poniedziałek i wtorek chwytaj okazje zawodowe, nie bój się zmian, ale pohamuj snobizm. Niewykluczony awans. W środę ciepło na sercu pozwoli coś zrozumieć. W weekend nie leń się, ale działaj, a spore pieniądze popłyną do ciebie.


Bliźnięta 21.05 – 21.06Poprawa sytuacji na wszystkich frontach. W uczuciach postęp, osoby samotne wreszcie poznają kogoś interesującego, a w stałych związkach zapanuje idylla. Możliwy powrót kogoś, kto zawiódł. Zanim szeroko otworzysz ramiona, pomyśl o postawieniu warunków. Ciężka praca przyniesie dobre rezultaty. W poniedziałek początek nowego cyklu w życiu – nie bój się zmian, wyzwań, awansu, pieniędzy. Najlepsze – czwartek, piątek i weekend.


Rak 22.06 – 22.07Dobry, rodzinny tydzień. Skoncentruj się na domu – możesz teraz przeprowadzić wiele zmian, zgodnych z twoimi planami i marzeniami. Partner chętnie pójdzie ci na rękę, zwłaszcza w weekend. Wtedy także możliwe są nieoczekiwane przypływy gotówki oraz frapujące propozycje towarzyskie. W pracy najlepiej będzie ci się wiodło w poniedziałek i wtorek – wykorzystaj te dni na zarobienie punktów u szefa. Przyjaciel cię nie zwodzi.


Lew 23.07– 23.08 Początek tygodnia przysporzy zmartwień, zwłaszcza związanych z finansami. Do środy unikaj podejmowania znaczących decyzji w dziedzinie materialnej, nie bierz kredytów i nie próbuj niczego załatwiać z nastawieniem “to mi się należy”. Więcej dyplomacji! Zatroszcz się o zdrowie. Od czwartku siły i energia powrócą, ale rewelacyjne pomysły raczej odłóż na lepszy czas. W weekend dobrze się zabawisz i realnie ocenisz zdarzenia.


Panna 24.08 – 23.09 Nastrój i stan portfela znacznie się poprawią, co nie znaczy, że chaotyczne wydatki są potrzebne. Czuwaj nad tym! Jeśli planujesz wyjazd, zacznij się dziś szykować, bo czeka niespodzianka. We wtorek ktoś wysoko postawiony złoży ci ciekawą propozycję. Jeśli obawiasz się o swą przyszłość, przemyśl dobrze tę ofertę. W poniedziałek i środę dojdzie do głosu twórcza część twej natury. W czwartek miej czyste intencje. Weekend miły.


Waga 24.09 – 23.10Zabierz się ostro do pracy, bo w kasie zobaczysz dno. W sprawach urzędowych dotrzymuj terminów i pilnuj dokumentów, zwłaszcza w środę. Tego dnia nie wybieraj się też w podróż. W czwartek i piątek możliwe liczne zmiany, które z czasem wyjdą ci na zdrowie. Możesz odczuwać zmęczenie, więc zamiast plotek z koleżankami w kawiarni wybierz w weekend długie spacery. Osoby samotne niech nie przegapią okazji.


Skorpion 24.10 – 22.11Do środy czekają cię bardzo trudne dni. Może szwankować zdrowie, dostaniesz sporo dodatkowej pracy, a o uznanie nie będzie się można doprosić. W domu niewykluczone spory i niepotrzebne stawianie błahych spraw na ostrzu noża. Weź się w garść i rób swoje, a przy tym nie daj się wyprowadzić z równowagi. Od czwartku aura się poprawi, a w weekend nadrobisz stracony czas. Czeka cię wiele miłych spotkań i coś jeszcze…


Strzelec 23.11 – 21.12Do środy najbardziej będą cię zajmować sprawy osobiste. Korzystny rozwój sytuacji wprawi cię w dobry humor, ale nie wpadaj w euforię, tylko dobrze wszystko przemyśl. Od pewnych decyzji może nie być odwrotu. Kto skorzystał na cudzej krzywdzie, powinien się mieć na baczności w czwartek i piątek. W te dni uważaj, by nie oszukano cię w urzędzie. Unikaj przygodnych znajomości. Weekend minie pod znakiem rodziny.


Koziorożec 22.12 – 20.01W pracy docenią cię – posypią się pochwały, nagrody, propozycje wzięcia dodatkowych, odpowiedzialnych zadań. Jeśli czujesz się na siłach, nie odmawiaj, to dobry krok w twej karierze. Najlepsze decyzje zawodowe podejmiesz w poniedziałek i wtorek. Środowy wieczór zapowiada się uroczo, dojdzie do głosu miłość. W weekend ostrożnie postępuj z tymi, na których ci zależy. Lekkomyślny krok może wiele zepsuć.


Wodnik 21.01 – 20.02Na początku tygodnia zastanów się, czy warto uciekać się do wymuszania, jeśli to samo można zyskać, wkładając w kontakty z ludźmi więcej dobrej woli i uczuć. Do czwartku będziesz mieć głowę pełną pomysłów, ale pamiętaj, by zająć się też dokumentami i finansami, przyłożyć się do pracy. Kwestie osobiste odsuń na dalszy plan. W piątek i sobotę doskonale będziesz się czuć w miłym gronie. Możliwy świetny interes.


Ryby 21.02 – 20.03Do środy skorzystaj z dobrej aury i uporządkuj kontakty zawodowe. Zdecydowane działania przyniosą dobry skutek. Zabierz się też za sprawy, o których strach było myśleć – teraz wszystko się uda. Kto tkwi w nieudanym związku, niech zastanowi się nad zmianami. Zapomnij o starych żalach i odnów dawną znajomość. W czwartek i piątek uważaj, wiele nie zdziałasz. Weekend spokojny, bez większych wrażeń. Nie martw się o gotówkę.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

*