Horoskop

Baran 21.03 – 20.04Zbyt szybko ulegasz zniechęceniu – postaraj się wykrzesać z siebie więcej pozytywnej energii, a szybciej poprawi ci się nastrój. Nie pozostawiaj spraw własnemu biegowi, nikt za ciebie nie rozwiąże twoich problemów. Jeśli prowadzisz jakieś sprawy sądowe lub urzędowe, to dokładnie przejrzyj dokumenty i zwróć uwagę na daty, szczególnie jeśli spłacasz zobowiązania terminowe. Małe niedopatrzenie może mieć niekorzystny dla ciebie finał.


Byk 21.04 – 20.05Twój obecny związek zechcesz poddać teraz bardzo szczegółowej analizie. Nie wszystkie konkluzje wypadną po twojej myśli. Uważaj na siebie. Jesteś teraz podatny na wszelkiego rodzaju urazy. Poważniejsze inwestycje odłóż na później, nie podejmuj się zadań, które cię przerastają. Nie podpisuj zobowiązań bankowych i bardzo pilnuj dokumentów, jak również kluczy. To czas możliwych sporych strat.


Bliźnięta 21.05 – 21.06Będziesz teraz zbierać pochwały jako ktoś, kto świetnie sobie radzi – i z rodzicami, i z dziećmi, i w partnerstwie. Niech ci to nie przewróci w głowie, bo faktycznie będziesz czuć się teraz bardzo dowartościowany. Niedawne złe samopoczucie będzie tylko odległym wspomnieniem. Znowu rozsadza cię energia. Nie bój się decyzji o zmianie pracy, akceptuj nowe propozycje, nawet jeśli łączą się one z koniecznością dodatkowej nauki lub radykalnej zmiany miejsca zamieszkania.


Rak 22.06 – 22.07Dobry, rodzinny tydzień. Skoncentruj się na domu – możesz teraz przeprowadzić wiele zmian, zgodnych z twoimi planami i marzeniami. Partner chętnie pójdzie ci na rękę, zwłaszcza w weekend. Wtedy także możliwe są nieoczekiwane przypływy gotówki oraz frapujące propozycje towarzyskie. W pracy najlepiej będzie ci się wiodło w poniedziałek i wtorek – wykorzystaj te dni na zarobienie punktów u szefa. Przyjaciel cię nie zwodzi.


Lew 23.07– 23.08 Twoje dyktatorskie zapędy mogą teraz przynieść spore nieporozumienia. Z drugiej jednak strony może to mieć i dobre konsekwencje, bo w końcu w ten sposób zaprowadzisz porządek tam, gdzie trzeba. Nie ustępuj dla tzw. świętego spokoju. Aby sprostać wyznaczonym zadaniom, należy od początku do końca dobrze je zaplanować. Skup się więc tylko na nich i nie bierz na siebie żadnych dodatkowych obowiązków. Rozkojarzenie może mieć ujemny wpływ na wyniki twojej pracy.


Panna 24.08 – 23.09Niestety, trudno będzie ci teraz dogadać się z innymi. Nie rób sobie również złudnej nadziei na miłość, bo niestety te nowe znajomości okażą się bardzo kruche i nietrwałe. Nie rozglądaj się nerwowo wokół siebie. Będzie to czas aktywny, ale dla niektórych z was może też być zbyt stresujący i nerwowy. Aby sprostać wyznaczonym zadaniom, należy dobrze je zaplanować. To również dobry czas na radykalne zmiany w wyglądzie. Pomyśl o tym.


Waga 24.09 – 23.10Zdecydowanie znowu możesz liczyć na więcej szczęścia w życiu, zwłaszcza w sprawach uczuciowych. Amor ma wobec ciebie wiele ciekawych planów. W stałych związkach nastąpi ożywienie, zaś samotnym i znudzonym nadarzy się niejedna okazja do nawiązania romansu. Nawet jeśli szef jest kimś dla ciebie bliskim, to pamiętaj, aby nie eksponować tej zażyłości publicznie. Właśnie w ten sposób uda ci się polepszyć twoją sytuację w pracy, a za tym pójdzie w ślad dawno już oczekiwana podwyżka.


Skorpion 24.10 – 22.11Jeśli chcesz wywrzeć na kimś pozytywne wrażenie, nie bądź zbyt przebojowy. To może być potraktowane jako atak na wolność osobistą. Zachowaj umiar, zdaj się trochę na przypadek. Ktoś bliski sprawi, że będziesz teraz mieć więcej pieniędzy niż zwykle. To doskonały czas na zakup nieruchomości lub samochodu. Nie licz jednak na możliwość otrzymania obiecywanej podwyżki ani na większe wygrane losowe.


Strzelec 23.11 – 21.12Będzie to czas zabawy i szaleństwa, więc nie przepuścisz żadnej okazji, aby się teraz pokazać. I słusznie, bo emanować będziesz zniewalającym wręcz urokiem osobistym. Możesz teraz wiele osiągnąć. Należy jednak wziąć pod uwagę plany i możliwości konkurencji. Pamiętaj, że ona nie śpi i nie da się szybko pokonać. Wykorzystaj do tego większą niż zwykle przychylność otoczenia.


Koziorożec 22.12 – 20.01Jeśli jesteś samotną panią Koziorożec, możliwe że w tym tygodniu w twoim życiu pojawi się ktoś spod znaku Wagi. Pamiętaj jednak, że uśmiech nie musi oznaczać szczerych intencji, a miłość od pierwszego wejrzenia zdarza się, ale niezwykle rzadko. To będzie pracowity tydzień. Nikt nie wyręczy cię w pracy – bez względu na jej rodzaj i przeznaczenie. Ale jeśli działasz w dobrze zorganizowanym zespole, to sukces masz pewny.


Wodnik 21.01 – 20.02Nawet jeśli w niektórych związkach nie układało się najlepiej, to przed tobą zdecydowanie lepsze dni. Jeśli nie możesz całkowicie opanować zazdrości, to zastanów się może nad jakąś formą terapii. Możesz śmiało podpisywać teraz wszystkie umowy – szczególnie jeśli dotyczą działalności na własny rachunek. A jeśli twoja działalność jest związana z reklamą, zostaniesz bardzo dobrze wynagrodzony za wykonaną usługę.


Ryby 21.02 – 20.03Postaraj się poskromić swój wybuchowy charakter, nawet jeśli masz 100% racji – nie wszczynaj awantur, bo nic pozytywnego z tego nie wyniknie. Nad twoim związkiem zawisły ciemne chmury i krzykiem ich nie rozpędzisz. Przeczekaj, sprawy się ułożą.
Zafunduj sobie dalszy wyjazd. Bardzo wskazane są ciepłe kraje – szczególnie jeśli od dawna zmagasz się z jakimś przewlekłym schorzeniem.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here

*