Baran 21.03 – 20.04
W tym tygodniu sprawy będą szły nieco szybciej i lepiej. Już w poniedziałek uda ci się wykorzystać to, czego dowiedziałeś się w weekend. Jeśli narzekasz na zdrowie, koniecznie zrób badania kontrolne – warto na zimne dmuchać. We wtorek i środę możesz wybrać się do sklepu (okazja czeka!) i poprawić swe notowania w pracy. Weekend sprzyja spotkaniom rodzinnym i towarzyskim. Będziesz skarbnicą pomysłów.


Byk 21.04 – 20.05
Początek tygodnia niesie dobre niespodzianki. Uda ci się zabrać energicznie do dzieła i nadrobić zaległości zawodowe. W środę możliwa podwyżka czy awans, jeśli nie udało się tego osiągnąć ostatnio. Drobne zmiany w domu cię ucieszą. W czwartek decyzje podejmuj po głębokim namyśle. Mogą być naprawdę ważne i korzystne, ale co nagle, to po diable. W weekend dokończ to, co zaczęte, nie rzucaj spraw w połowie.


Bliźnięta 21.05 – 21.06
Słuchaj tego, co inni mają ci do powiedzenia. Kto wie, jaki pomysł może ci poddać ktoś pozornie mało inteligentny. W poniedziałek nie zabieraj się ostro do działania, dobrze się najpierw rozejrzyj. We wtorek i środę otwórz się na nowe propozycje zawodowe. Znajdziesz pieniądze tam, gdzie inni nie będą szukać. W piątek – ciekawe spotkanie. W weekend miło i sympatycznie. Możesz się zwrócić o pomoc – zyskasz ją.


Rak 22.06 – 22.07
W poniedziałek i wtorek w pracy mogą się pojawić nowe wyzwania – poradzisz sobie i zyskasz uznanie szefa. W środę i czwartek roztargnienie i masa pilnych zadań mogą być przyczyną błędów – unikniesz ich, zapisując ważniejsze sprawy i realizując je po kolei. W piątek spotkaj się z przyjaciółmi, zrób sobie wolne od obowiązków. W weekend atmosfera sprzyja rozwijaniu zainteresowań oraz rozrywkom kulturalnym.


Lew 23.07– 23.08
Czas nie sprzyja rozpoczynaniu nowych spraw. Możesz coś przeoczyć lub o czymś zapomnieć, ważna osoba spóźni się lub sprawa zostanie na jakiś czas odwołana. Nie denerwuj się, tylko wykorzystaj ten czas na odpoczynek i porządki. W miłości gwiazdy zwiastują chwilę osamotnienia, a nawet rozłąki. Jednak przemyślenia, jakie w tym czasie poczynisz, będą bardzo głębokie. Im bliżej weekendu, tym więcej będziesz miał energii i dobrych pomysłów.


Panna 24.08 – 23.09
W tym tygodniu będziesz w doskonałym nastroju. Wydarzenia toczyć się będą zgodnie z twoim planem, a ludzie będą ci przychylni. Czeka cię zwycięstwo w sporze lub korzystne rozstrzygnięcie trudnej sprawy. Twoja cierpliwość i wiara wreszcie zostaną wynagrodzone. Poczujesz, że warto się było starać i zbierzesz efekty swojej pracy. W miłości staniesz się pewny siebie.


Waga 24.09 – 23.10
Uda ci się przeprowadzić pewną trudną operacje finansową; to dobry czas, aby założyć konto w lepszym banku, lokatę lub wykupić fundusz inwestycyjny. W pracy bądź uparty, a uzyskasz to, o czym marzysz od dawna. Nie bądź jednak przesadnie ambitny, bo jeśli będziesz chciał za dużo, niewiele ci się uda. W miłości stabilny czas, bez wielkich wzlotów i romantycznych uniesień.


Skorpion 24.10 – 23.11
Pojawi się szansa, aby porzucić stare schematy i zacząć wszystko od nowa. Najgorsze już za tobą. W tym tygodniu musisz pogodzić się porażką lub niepowodzeniem, na które już nie masz wpływu. Nie szarp się, nie rozdrapuj starych ran. Jeśli będziesz zdecydowany, zyskasz władzę i autorytet nawet wśród tych, którzy kiedyś mało cię cenili.


Strzelec 23.11 – 21.12
Postanowisz uporać się z trudnymi i zaległymi sprawami. Kiedy inne osoby w twoim otoczeniu ogarnie marazm i zniechęcenie, ty poczujesz przypływ energii. Wykorzystasz każdą okazję, aby zaistnieć publicznie i pokazać innym swoje talenty. Masz szansę zdobyć ciekawe zadanie, wywalczyć sobie podwyżkę lub lepsze od innych oceny.


Koziorożec 22.12 – 20.01
Przed tobą udany tydzień. Będziesz w dobrym nastroju, a twój optymizm udzieli się otoczeniu. To sprzyjający moment, aby cieszyć się życiem i jego darami. Wykorzystaj zaproszenia, poznawaj nowych ludzi. W pracy będzie mniej trudnych spraw, a więcej okazji do wymiany doświadczeń. Konflikty i spory wyjaśnią się na twoją korzyść. W miłości – szczęście i radość.


Wodnik 21.01 – 20.02
Kłopotów i trudnych spraw będzie teraz mniej, a okazji do zabawy i radości o wiele więcej. Będziesz towarzyski i bardzo wyrozumiały. Uda ci się zakończyć konflikt lub pogodzić ludzi, na których ci zależy. Dostaniesz zaproszenie na imprezę lub ważne spotkanie. Przypomni ci ono o twoich marzeniach i skłoni do wspomnień z dzieciństwa.


Ryby 21.02 – 20.03
W tym tygodniu powinieneś być bardzo ostrożny. Pilnuj swoich spraw, chowaj ważne dokumenty i pieniądze, bo możesz coś stracić lub zgubić. Zagrożą ci zakulisowe działania pewnej nieżyczliwej osoby. Może być to kłamstwo, intryga lub podstęp, przed którym będziesz się bronił. Jeśli jesteś uczniem, to w tym tygodniu nie kłam i nie ściągaj. Jeśli będziesz czujny, ale też szczery i odważny, wtedy nic nie będzie ci grozić.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here

*