Horoskop

Baran 21.03 – 20.04
W poniedziałek możesz być uwikłany w jakieś domowe obowiązki lub w naprawianie w pracy tego, co popsuli inni. Nie trać jednak humoru. Od wtorku do czwartku świat należy do ciebie. Możliwy sukces w działalności politycznej, zawodowej, możesz rozpocząć coś nowego i ważnego w swoim życiu. W piątek uważaj na drodze i nie daj się ponieść nerwom. W weekend wypocznij aktywnie.


Byk 21.04 – 20.05
Od poniedziałku do środy możesz spodziewać się dziwnych, nietypowych wydarzeń, które pozwolą ci odkryć twe nieznane dotąd możliwości. Nie mów, że nie umiesz, póki nie spróbujesz. W czwartek wrócą do ciebie zaległe, niedokończone sprawy -warto się z nimi wreszcie rozprawić. A może pomyślisz o małym remoncie w domu? W piątek i sobotę masz czas na spełnienie marzeń. Weekend romantyczny.


Bliźnięta 21.05 – 21.06
W poniedziałek wzrośnie intuicja, będziesz wiedzieć, czego się trzymać. Nawiązane teraz znajomości mogą się okazać z gatunku tych, o których się nie zapomina. We wtorek i środę dobry czas dla załatwiania umów, a także rozmów z ważnymi osobami. W czwartek inaczej spojrzysz na trudne sprawy, zrozumiesz intencje, uwierzysz, że nie masz wroga. W weekend czeka cię sporo miłości i radości.


Rak 22.06 – 22.07
W poniedziałek nie odkładaj spraw na później, zmierz się z obowiązkami przed czasem. Może poprosisz kogoś o pomoc? We wtorek i środę możesz spotkać się z osobami konfliktowymi – to kiepski czas na konfrontację, zatem uważaj. Skup się na domu i rodzinie. W czwartek dobra pora na ważną wizytę i rozmowy. W piątek nie ukrywaj uczuć. Weekend spędzisz inaczej, niż chcesz, co obrócisz na swą korzyść.


Lew 23.07– 23.08
W poniedziałek możesz być trochę rozleniwiony – nie zaniedbuj tego, co konieczne, a z resztą daj sobie spokój. We wtorek i środę poczujesz przypływ energii, nie będzie dla ciebie zbyt trudnej sprawy. W czwartek warto więcej czasu poświęcić rodzinie – i niech to nie będzie zdawkowy kontakt. W piątek i sobotę mogą się pojawić problemy finansowe. Nie wchodź pochopnie w żadne interesy. W niedzielę aktywnie wypocznij.


Panna 24.08 – 23.09
W poniedziałek wzrośnie twój autorytet i siła przebicia, ale zbyt radykalnych zmian na razie nie planuj. We wtorek i środę uważaj na nadmiar pewności siebie i zastanów się, czy każdą zachciankę realizować. Nie dotyczy to przemyślanych projektów, z którymi można ruszyć we wtorek. W piątek nie spieraj się o detale, używaj życia. W weekend zajmiesz się z chęcią ważną sprawą rodzinną. Zadbaj też o chwilę relaksu.


Waga 24.09 – 23.10
W poniedziałek nie kieruj się uprzedzeniami, oceniaj ludzi rzetelnie. Jeśli szukasz przyjaciół – kto wie, może znajdziesz miłość… We wtorek i środę możesz być nieco podminowany i z łatwością wdasz się w jakieś kłótnie czy zbędne dyskusje. Daruj rodzinie, nie pokazuj zanadto, kto tu rządzi. W czwartek i piątek możesz wiele zmienić w domu, a będą to zmiany korzystne. W weekend odpocznij, wyjdź do ludzi.


Skorpion 24.10 – 23.11
W poniedziałek dobra passa finansowa, zobaczysz efekty cierpliwych działań. We wtorek i środę możliwe fascynacje, przygody, nowe początki. W stałych związkach partner cię mile zaskoczy. W czwartek i piątek dobry czas dla przyjaźni, pracy, finansów, brania kredytów (przemyślanych!). W weekend zrealizujesz plany, może wybierzesz się za miasto. Twe serce może zabić żywiej.


Strzelec 23.11 – 21.12
W poniedziałek z trudem zabierzesz się do zmagań z codziennością. Nie pozwól, by “leń” całkiem cię opanował, ale nie forsuj się. We wtorek i środę energia wróci, masz dobry czas na rozmowy, trudne negocjacje, ważne sprawy. Nie lituj się nad sobą, działaj! W czwartek i piątek sporo ruchu, dobre kontakty w pracy i z urzędami; dobra pora, by zacząć ważne przedsięwzięcie. W weekend masz czas na odpoczynek i miłość.


Koziorożec 22.12 – 20.01
W poniedziałek dopisze intuicja, zachowasz obiektywizm, co przyda się w pracy. We wtorek i środę przyłóż się do swoich zadań, bo ktoś może mieć pretensje – i to słuszne. W czwartek dowiesz się o pozytywnym załatwieniu ważnej dla ciebie sprawy, pojawią się nieoczekiwane okazje. W piątek licz na zgodę tam, gdzie dotąd różnie bywało. W weekend wiele pracy, ale i zabawy.


Wodnik 21.01 – 20.02
W poniedziałek sporo pracy, ale wreszcie uda się pozbyć zaległości. We wtorek i środę dobry czas dla wielu spraw. Wzrośnie zaufanie między tobą a partnerami w interesach oraz kolegami z pracy. Możliwe korzystne zmiany sercowe. W czwartek i piątek załatwiaj sprawy urzędowe, możesz dostać pracę lub zmienić ją na lepszą. W weekend odwiedź przyjaciół, rusz za miasto. Nie daj innym wtrącać się w swoje sprawy.


Ryby 21.02 – 20.03
W tym tygodniu powinieneś być bardzo ostrożny. Pilnuj swoich spraw, chowaj ważne dokumenty i pieniądze, bo możesz coś stracić lub zgubić. Zagrożą ci zakulisowe działania pewnej nieżyczliwej osoby. Może być to kłamstwo, intryga lub podstęp, przed którym będziesz się bronił. Jeśli jesteś uczniem, to w tym tygodniu nie kłam i nie ściągaj. Jeśli będziesz czujny, ale też szczery i odważny, wtedy nic nie będzie ci grozić.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here

*