Horoskop

Baran 21.03 – 20.04
W poniedziałek możliwe nieporozumienia domowe. Od ciebie zależy, jak szybko zaświeci tu słońce. We wtorek i środę trzeba będzie zająć się pilnymi sprawami w pracy – mnóstwo ich spadnie na twe barki. Poradzisz sobie, ale może być nerwowo. Od czwartku przypływ energii, ale uważaj na drodze. Weekend spędzisz z rodziną, będzie miło, ciepło i ciekawie. Ktoś zapewni ci wyjątkowe wzruszenia.


Byk 21.04 – 20.05
W poniedziałek kłótnie do niczego nie doprowadzą. Nie wydawaj wielu pieniędzy, nie sil się na ostateczne rozmowy z partnerem, nie załatwiaj ważnych spraw. We wtorek dzięki taktowi postawisz na swoim w pracy. W środę przeżyjesz coś cudownego, co przyćmi oczekiwanie na święta. W czwartek w domu staraj się o spokój. W piątek -nastrój sprzyjający głębokim przeżyciom. Od soboty będziesz świętować.


Bliźnięta 21.05 – 21.06
Tydzień niesie więcej wrażeń, i to miłych, niż możesz sobie wymarzyć. Odezwie się dawny przyjaciel, ktoś inny zaprosi do czegoś więcej niż flirt. Poniedziałek warto przeczekać. We wtorek i środę sprawy uczuć będą najważniejsze. W czwartek dobra passa w pracy i finansach. Sobota da ci oddech i radość. W weekend miłe spotkania, ciepło, spokój i radość. Nie żałuj sobie przyjemności, nie unikaj ludzi.


Rak 22.06 – 22.07
W poniedziałek świetne samopoczucie, uda się załatwić jakieś sprawy domowe czy mieszkaniowe. We wtorek i środę czekają cię przygotowania świąteczne, trzeba też będzie pomóc komuś starszemu z rodziny, co zrobisz z przyjemnością. W czwartek i piątek zechcesz znaleźć więcej czasu dla siebie, otworzyć się na wyższe, duchowe przeżycia. Weekend będzie okazją do spotkań i szczerych rozmów.


Lew 23.07– 23.08
W poniedziałek zacznij przygotowania do świąt. Nie ma powodu, by w nerwowej atmosferze do ostatniej chwili biegać ze ścierką. W środę świetny czas na publiczne wystąpienia, załatwianie spraw służbowych, kontakty z przyjaciółmi. W czwartek i piątek znajdź czas tylko dla siebie. W sobotę będziesz dobrym duchem rodziny.


Panna 24.08 – 23.09
W poniedziałek możesz załatwić wiele spraw. Inni będą się liczyć z twoim zdaniem. We wtorek i środę będziesz na wysokich obrotach, w pracy i w domu pójdzie ci świetnie. W czwartek wycisz się, znajdź czas na chwilę oddechu z dala od innych. W piątek sfera ducha zajmie cię bardziej, niż się oczekujesz. W sobotę długi spacer wprawi cię w dobry humor.


Waga 24.09 – 23.10
W poniedziałek trzeba będzie zająć się żmudną pracą, a i to nie wiadomo, czy ktoś ten wysiłek doceni. Tak bywa. We wtorek i środę świetna passa, sporo sił i pomysłów, interesujące spotkania i nowi, ciekawi ludzie. W czwartek i piątek ogarnie cię tęsknota, wspomnienia i zaduma. Chwila refleksji się przyda. Weekend spędzisz twórczo i radośnie.


Skorpion 24.10 – 23.11
W poniedziałek unikaj używek, nie szalej, nie usiłuj załatwić wszystkiego naraz. We wtorek i środę interesujące i udane życie osobiste przyćmi inne sprawy. Nie zapomnij jednak o pracy. W czwartek i piątek więcej refleksji, prac domowych i wizyt, niż sobie tego życzysz. Przyjmij to z uśmiechem. W weeeknd spacery, pogawędki, lektura, wizyty – znajdziesz w tym radość.


Strzelec 23.11 – 21.12
W poniedziałek z chęcią zakończysz jakieś sprawy zawodowe, będziesz pomysłowy i cierpliwy. We wtorek spojrzysz z optymizmem w przyszłość, a liczne dowody uznania utwierdzą cię w dobrym samopoczuciu. W środę i czwartek okaże się, co trzeba jeszcze zrobić przed świętami – nie załamuj rąk, doprowadź do końca to, co zacząłeś. W piątek udane spotkanie. Weeekend miły, rodzinny.


Koziorożec 22.12 – 20.01
Do środy trzeba będzie przyłożyć się do obowiązków. Będzie też miejsce na ruch i rozrywki, ale zadbaj o właściwe proporcje. W czwartek znajdziesz czas dla kolegów i zadziwisz ich. W piątek zaproponuj komuś bliskiemu nietypowy wieczór, kiedy to więcej będzie dla ducha niż dla ciała. W sobotę zajmiesz się tym, co lubisz. Zrobisz też ciekawe plany na lato.


Wodnik 21.01 – 20.02
W poniedziałek sporo żmudnych zajęć, ale jeśli się narobiło zaległości, to trzeba zakasać rękawy. We wtorek i środę nie zadowalaj się połowicznymi rozwiązaniami, a twoja wiara w sukces i bystrość załatwią resztę. W czwartek i piątek zajmiesz się domem. Przyda ci się też spacer i refleksja. W weekend dowiesz się czegoś ważnego.


Ryby 21.02 – 20.03
W poniedziałek zrobisz wrażenie, ale nie licz na nic więcej. Unikaj alkoholu i nowych leków. We wtorek i środę praca i dom skutecznie zajmą ci czas. Warto teraz wrócić do przeszłości i spotkać się z kimś, komu neleży się parę słów wyjaśnienia. Wybaczenie przyniesie ulgę. W piątek chwile pełne uroku. Weekend cię uskrzydli.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here

*