Horoskop

93

Baran 21.03 – 20.04
W końcu nauczysz sie mówić “nie” ludziom, którzy za bardzo chcą ingerować w twoje życie, a z osobami pozytywnie nastawionymi do ciebie podejmiesz nowy projekt. Będziesz pracować szybciej i efektywniej, dzięki czemu masz szansę zarobić pieniądze na rzecz, o której od dawna marzysz. Znajdziesz równowagę między pragnieniem pomagania innym a swoimi potrzebami.


Byk 21.04 – 20.05
Mając tyle siły, możesz przenosić góry. Jeżeli zwlekałeś z decyzją o wykonaniu zabiegu, teraz powinieneś się na niego zdecydować. W tej chwili twój organizm jest silny, nie będzie więc problemów z jego samoregenracją. W sprawach sercowych bez zmian. Powinieneś więcej czasu poświęcać rodzinie i przyjaciołom.


Bliźnięta 21.05 – 21.06
Wiele osób zacznie się do ciebie zwracać o wskazówki, jak postąpić w trudnej emocjonalnie sytuacji. Dasz krótkie rady i nie będziesz drobiazgowo roztrząsać cudzych losów. Życie jest piękne i zaczniesz z niego korzystać. Przyda ci się więcej cierpliwości i ostrożności w układach z najbliższymi. Zacznij dbać o zdrowie i kondycję.


Rak 22.06 – 22.07
Uda ci się rozwiązać większość problemów partnerskich. Dom i rodzina będą dla ciebie miejscem realizacji marzeń. Niedługo ugruntujesz to, co dotychczas zostało zdobyte. Pod koniec tygodnia znajdziesz równowagę wewnętrzną, ale musisz wytłumaczyć najbliższym, że myślisz o nich nieustannie, nawet gdy wyjeżdżasz w celach zawodowych.


Lew 23.07– 23.08
Jeśli jesteś osobą w wolnym stanie, może się zdarzyć, że jakieś uczucie pochłonie cię bez reszty, ale równocześnie zaabsorbuje pasjonująca praca, która da ci niezależność. Musisz nauczyć się sterować swoją energią, aby się nie zagubić wśród nadmiaru możliwości. Wtedy przyszłość we dwoje zarysuje się optymistycznie, a jednocześnie nie zahamujesz swojej kariery.


Panna 24.08 – 23.09
Wejdziesz na drogę samodoskonalenia, zwiększy się twój potencjał intelektualny. Możesz wcielać w czyn oryginalne pomysły, które przyśpieszą sprawy zawodowe, ale rób to w konsultacji z kimś doświadczonym. A to nie będzie trudne, bo zawrzesz przyjaźnie z myślącymi osobami. Sprzyjające okoliczności do twórczych metamorfoz pojawią się w interesach i życiu codziennym.


Waga 24.09 – 23.10
Gwiazdy pomogą ci nawet ze skomplikowanej sytuacji wyjść teraz obronną ręką. Artyści i rzemieślnicy mogą w tych dniach liczyć na twórczą wenę i nowe zamówienia. Pisarze i tłumacze też będą mieć dobrą passę. Wszelkie sprawy finansowe i prawne będą szły teraz bardzo opornie.


Skorpion 24.10 – 23.11
Będziesz w tym tygodniu analizować swój związek pod względem materialnym, oceniać swojego partnera po zawartości portfela. W przypadku niektórych Skorpionów okaże się to tylko chwilowym kaprysem, jednak innym wręcz “wejdzie w krew”. Ogarnie cię detektywistyczna pasja i nic, co związane z finansami, nie ujdzie twojej uwadze.


Strzelec 23.11 – 21.12
Niektóre Strzelce mogą poczuć się rozczarowane statusem materialnym partnera, zapominając, że bogatych królewiczów spotyka się tylko w bajkach. Starsze Strzelce mogą przeżywać rozterki. W romantycznych nastrojach będą bardzo młodziutkie Strzelce, które przeżyją platoniczne fascynacje, będą idealizować obiekt swoich westchnień, zamiast realnie spojrzeć na życie.


Koziorożec 22.12 – 20.01
Jeśli umawiasz się z kimś na randkę, a potem przypominasz sobie, że masz już partnera, będą problemy… Warto więc trochę poskromić swoje uwodzicielskie talenty. W gronie rodziny i przyjaciół chętnie powrócisz wspomnieniami do przeszłości, odgrzebiesz zakurzone rodzinne fotografie i pamiątki po przodkach.


Wodnik 21.01 – 20.02
Jeżeli jesteś zajętym Wodnikiem, w związku przejmiesz ster. Partner przyzna ci rację, kiedy spełnią się twoje przepuszczenia i wtedy logicznie uzasadnisz swoje decyzje. Cały tydzień będziesz dawcą energii, możesz się więc bardziej cenić. Działaj z rozmachem i ciesz się efektami. Nauczysz się korzystać z podarunków losu, które mogą na stałe zmienić twoje życie.


Ryby 21.02 – 20.03
Odczujesz wyraźny, choć stopniowy wzrost swoich możliwości. Trwa dobra passa na robienie dużych interesów, które zaspokoją potrzeby twoje i najbliższych. Niedługo twoja pozycja zawodowa wzrośnie. Realna stanie się poprawa warunków pracy, trudne problemy w zespole rozstrzygną się. Odnajdziesz się w zupełnie nowej roli.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

*