Baran 21.03 – 20.04
W poniedziałek i wtorek masz dobry czas na udane kontakty z ludźmi. Być może staniesz przed jakąś nietypową szansą. Będzie trzeba załatwiać sprawy wymagające zdolności przebicia. Nie zabraknie ci siły i energii. W środę i czwartek wskazana ostrożność w interesach i podróży. W piątek i sobotę nie żałuj sobie przyjemności. W niedzielę ciekawe spotkania, korzyści z działalności grupowej.


Byk 21.04 – 20.05
W poniedziałek i wtorek licz na dobre chwile w miłości, sukcesy finansowe, a także na niezwykłe, nowe znajomości. Ich wykorzystanie pozwoli ci na postępy w karierze i dobrą odmianę losu. W środę nie udowadniaj sobie, że się do czegoś nie nadajesz – najpierw spróbuj. W czwartek i piątek świetna kondycja, szansa znalezienia innych niż zwykle rozrywek. Weekend niesie miłe niespodzianki, ludzie będą do ciebie lgnąć.


Bliźnięta 21.05 – 21.06
Początek tygodnia to dobra pora na naukę, przyswajanie nowych wiadomości, spotkania w interesach. Ciekawa propozycja może nadejść spoza kraju. W środę i czwartek raz na zawsze skończ pewne sprawy, zrób miejsce na nowe. Słońce zaczyna się do ciebie uśmiechać, wykorzystaj to. W piątek zamarzysz o miłości, w związkach będzie harmonia, ale samotnym będzie musiał wystarczyć flirt. Weekend pełen pracy.


Rak 22.06 – 22.07
W poniedziałek może zjawić się ktoś, kto trochę namiesza ci w głowie. Będzie to jednak miłe zamieszanie. Niektórzy przeżyją romans, który – nawet jeśli nie zawiedzie do ołtarza – będzie długo i ciepło wspominany. We wtorek w pracy może się zrobić nerwowo. W środę i czwartek otrzymasz dowody szczerej sympatii, a w życiu rodzinnym będzie lepiej. Weekend spędź na powietrzu, z bliskimi.


Lew 23.07– 23.08
W poniedziałek nie wchodź w konflikt z ludźmi, którzy wiedzą wszystko lepiej – to ci się wkrótce opłaci. We wtorek i środę sukcesy sercowe i towarzyskie. Możesz spędzić miło czas, ale patrz uważnie na czyny, nie tylko na słowa. Niech ci w głowie nie zawrócą pochlebcy. W czwartek i piątek weź się w garść, przyłóż do pracy. Weekend spędź spokojnie, odpocznij z rodziną. Może się ujawnić twój nowy talent.


Panna 24.08 – 23.09
W poniedziałek i wtorek wzrośnie pewność siebie i skuteczność działania, a twe słowa będą wysłuchane z uwagą. W środę i czwartek postęp w pracy, uznanie, większe pieniądze. W piątek może się okazać, że przelotna znajomość czy stary kumpel to coś bliższego i ważnego. W stałych parach rozkwit uczuć. W weekend przełam się, daj się wyciągnąć przyjaciołom, skorzystaj z nietypowych propozycji.


Waga 24.09 – 23.10
W poniedziałek i wtorek ciekawe spotkania, nowe propozycje zawodowe, staniesz się osobą bardziej przebojową, mniej patrzącą na to, co inni powiedzą. W środę i czwartek namiętność i miłość będą królowały niemal niepodzielnie. Jeśli na czyjś widok mocniej bije ci serce, nie bój się tego okazać. W piątek nie wycofuj się, idź za ciosem. Weekend wykorzystaj na poprawę kondycji, ruszaj się, odpocznij czynnie.


Skorpion 24.10 – 23.11
W poniedziałek i wtorek dobra passa, w pracy okażesz się osobą niezastąpioną. Nowe propozycje nadejdą z nieoczekiwanej strony. W środę i czwartek usłyszysz wiele pochwał i komplementów. Kupisz coś ciekawego, niebanalnego, czym zauroczysz innych. W piątek możliwy uśmiech losu, po który trzeba wyciągnąć rękę. W weekend odpocznij z rodziną i zachowaj rozsądek w uczuciach.


Strzelec 23.11 – 21.12
W poniedziałek nie szukaj przygód, nie próbuj zauroczyć szefa czy męża koleżanki, bo nie tędy droga do ożywienia w życiu. Jeśli się nudzisz – działaj, ale uczciwie. We wtorek i środę licz na uśmiech losu, trafią się jakieś pieniądze, może nagroda lub spadek. W czwartek i piątek możesz się wybić w pracy i zaskarbić sobie wdzięczność kogoś, komu pomożesz w potrzebie. Planując weekend, uwzględnij potrzeby bliskich.


Koziorożec 22.12 – 20.01
W poniedziałek i wtorek nie bagatelizuj uwag rodziny i kolegów, a odniesiesz spory sukces. Interesy ze znajomymi okażą się korzystne. W środę możesz załatwić coś dla ciebie ważnego, co dotąd wydawało się nie do ruszenia. W czwartek i piątek sporo zajęć, także męczących i odpowiedzialnych, które zakończysz z dumą. W weekend będzie czule, namiętnie i intrygująco, choć nie obędzie się bez przelotnych burz.


Wodnik 21.01 – 20.02
W poniedziałek rozsądnie zrobisz, powoli i z namysłem zabierając się do nowych projektów. We wtorek i środę odważnie i przebojowo pokaż, na co cię stać. Czas skończyć z dominacją innych i samodzielnie decydować o sobie. W czwartek i piątek upomnij się o zwrot należności, twoi dłużnicy nie są w złym położeniu. W weekend odpoczywaj na powietrzu, w ruchu, znajdź czas dla przyjaciół.


Ryby 21.02 – 20.03
W poniedziałek i wtorek uważaj na drodze, zachowaj ostrożność, korzystając ze środków chemicznych i urządzeń mechanicznych. Zadbaj, by inni dobrze zrozumieli, o co ci chodzi. W środę i czwartek dobre chwile w domu, wątpliwości od razu wyjaśnij z korzyścią dla związku. W piątek rozejrzyj się za dodatkowym zarobkiem, może ci w tym pomóc stary znajomy. Weekend nietypowy, ciekawy i wyczerpujący.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here

*