Horoskop

Baran 21.03 – 20.04
W tym tygodniu masz szansę odzyskać formę, zadbać o urodę i dzięki temu zrobić na pewnej osobie duże wrażenie. Jeszcze przed weekendem twój nastrój nieco się poprawi, a to za sprawą dawno niewidzianego kolegi, który nagle przypomni o sobie. Piątek to dobry dzień na kameralne spotkania z przyjaciółmi przy lampce wina.


Byk 21.04 – 20.05
Jeśli już od jakiegoś czasu czułeś w swoim związku, że oddaliliście się od siebie, może czas, by wyjaśnić sobie pewne sprawy i powiedzieć, co o tym myślisz. Staraj się jednak, by rozmowa odbyła się w miłej atmosferze, bez wzajemnych oskarżeń, wyrzutów, a przede wszystkim – by była na temat. Skup się na konkretach i pamiętaj: ty też nie jesteś bez wad!


Bliźnięta 21.05 – 21.06
Początek tygodnia zapowiada się całkiem miło. Jeśli wybierzesz się na jakąś imprezę – masz zagwarantowaną dobrą zabawę. Jeśli jednak postanowiłeś unikać tłumów, nie zapomnij o partnerze, on może mieć zupełnie inne plany i oczekowania. Koniecznie porozmawiajcie.


Rak 22.06 – 22.07
Planetarna aura przez najbliższe dni poprawi atmosferę i będzie sprzyjać miłości. Jeśli ktoś ci się spodoba, ośmiel go, wykaż inicjatywę. To dobry czas na romantyczne randki, rodzinną wycieczkę lub spotkanie w większym gronie. Nic nie powinno zakłócić ci miłego wypoczynku. Jednak unikaj zbyt męczących eskapad.


Lew 23.07– 23.08
Przez cały tydzień będziesz w doskonałym humorze. Już na początku tygodnia zapragniesz towarzystwa swoich przyjaciół, a oni odwzajemnią się tym samym. Zanim jednak wyjdziesz z domu, by oddać się rozrywkom ze znajomymi, zatroszcz się o rodzinę. Zasugeruj, że najlepiej będzie, jeśli każdy zajmie się tym, na co ma ochotę. Nie narzucaj im swojego zdania.


Panna 24.08 – 23.09
Nie zmuszaj się przez najbliższe dni do wielkiej aktywności. Staraj się po prostu wypoczywać. Unikaj też podejmowania wiążących decyzji związanych z uczuciami, np. ślubem czy rozstaniem. Uważaj, bo w środku tygodnia możesz popaść w konflikt z przyjaciółmi lub rodziną. Planety, niestety, nie sprzyjają harmonijnym kontaktom z otoczeniem, zawiązywaniu nowych znajomości czy flirtowaniu.


Waga 24.09 – 23.10
Ten tydzień dla większości Wag oznaczać będzie raczej pielęgnowanie domowego ogniska niż nowe podboje miłosne. Zajmij się więc obowiązkami domowymi, ale nie siedź cały czas w czterech kątach. W końcówce tygodnia będziesz zajęty planowaniem kolejnej dalekiej podróży lub innymi śmiałymi planami. W weekend będziesz skłonny do wywoływania konfliktów.


Skorpion 24.10 – 22.11
Na początku tygodnia możesz wyruszyć na wycieczkę lub na… zakupy. Dobrze ci zrobi towarzystwo wesołych, skorych do każdej zabawy osób. Czy nie masz ochoty urządzić małego przyjęcia? Jeśli w twoim otoczeniu wynikną jakieś spory, to nie będą one na pewno dotyczyć ciebie. Uważaj jednak, żeby się nie wtrącać, bo możesz namieszać jeszcze bardziej.


Strzelec 23.11 – 21.12
Życie rodzinne i domowe może stać się dla ciebie źródłem ogromnej przyjemności. Zaplanuj ten tydzień tak, by starczyło ci czasu dla tych, z którymi łączą cię więzy przyjaźni. Twoje sukcesy w pracy i kreatwność zauważy pewna osoba z twojego otoczenia, na której zrobi to ogromne wrażenie. Zachowaj umiar we flirtowaniu.


Koziorożec 22.12 – 20.01
Czeka cię poprawa sytuacji domowej i podgrzanie atmosfery w alkowie. Szykują się prawdziwe szaleństwa, niezależnie, czy jesteś singlem, czy też w związku. Możesz też spotkać kogoś, z kim dawno się nie widziałeś, a z kim bardzo pragnąłeś wyjaśnić pewne sprawy. Weekend postaraj się spędzić gdzieś za miastem.


Wodnik 21.01 – 20.02
Początek tygodnia zapowiada się bardzo obiecująco. Planety będą sprzyjać wyrażaniu ciepłych uczuć wobec otoczenia. Poświęć ten czas, jeśli możesz, na wypoczynek i kontakty towarzyskie. Zrób sobie wycieczkę za miasto lub do parku. Koniecznie wyjedź z większą grupką osób, będziesz się świetnie bawić.


Ryby 21.02 – 20.03
Najbliższy czas to dla ciebie jak film – “Czasem słońce, czasem deszcz”. Możesz spodziewać się konfliktów z najbliższymi, które ty sam rozpętasz swoim zachowaniem. Bądź więc ostrożny i gdy poczujesz, że awantura wisi na włosku, nabierz wody w usta lub po prostu ulotnij się z domu. W weekend czeka cię szaleństwo w gronie starych, wypróbowanych przyjaciół.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here

*