Horoskop

Baran 21.03 – 20.04
Poczujesz, że zbyt wiele cudzych spraw i opinii ma wpływ na twoje życie. Krytycznym wzrokiem przyjrzysz się ludziom w swoim otoczeniu. Być może na własną prośbę wyręczasz leniwe osoby lub pakujesz się w nie swoje kłopoty? Czas zmienić to, co ci w życiu przeszkadza. Im bliżej weekendu, w tym lepszym będziesz humorze. W miłości nie słuchaj życzliwych doradców, tylko własnej intuicji.


Byk 21.04 – 20.05
Zajmiesz się układaniem planów, które dotyczyć będą twojej kariery. Miej oczy szeroko otwarte, bo tydzień sprzyja intratnym propozycjom. Dostrzeżesz nowe możliwości, a nawet wykorzystasz poufne informacje. Sprawy miłosne toczyć się będą spokojnym rytmem. Nie wahaj się zrobić partnerowi wspaniałą niespodziankę, która podniesie temperaturę twojego związku.


Bliźnięta 21.05 – 21.06
Tydzień sprzyja zawieraniu zgody z osobami, które dotychczas nie były ci życzliwe. Wyciągnij do nich pierwszy rękę na zgodę, a sam zobaczysz, o ile lepiej żyje się i pracuje w przyjaznej atmosferze. W pracy nowa propozycja zawodowa może okazać się ciekawsza, niż początkowo będziesz sądzić. To dobry tydzień, aby rozmawiać o pieniądzach. Wenus zadba, abyś przekonał kogoś do tego, na czym najbardziej ci zależy.


Rak 22.06 – 22.07
Bądź ostrożny i nie daj się namówić na propozycje, które w głębi serca wcale ci się nie podobają. Ktoś może chcieć od ciebie zbyt wiele, a jego prośbom trudno będzie odmówić. Nie poddawaj się bez walki. Twoja intuicja pracować będzie na najwyższych obrotach, a jej podpowiedzi pomogą ci wyjść cało z każdej opresji. Prorocze sny, przebłyski olśnienia i niezwykłe zbiegi okoliczności staną się twoim udziałem.


Lew 23.07– 23.08
Tydzień sprzyja sztuce, miłości i odkrywaniu nowych zainteresowań. Możesz liczyć na więcej niż zwykle sympatycznych znajomości. Popatrzysz na cudze sprawy z większą wyrozumiałością i życzliwością. Wenus i Merkury sprzyjają ciekawym dyskusjom, a w pracy pomogą ci zdobyć uznanie surowych zwierzchników. W miłości czekają cię niespodzianki. Zadbaj o wygląd, szczególnie jeśli masz ochotę na szalony flirt.


Panna 24.08 – 23.09
Przyjaciele mogą zaprosić cię do sympatycznej podróży. Nie zasłaniaj się rodzinnymi obowiązkami, wyjedź i nabierz nowych sił. W sprawach towarzyskich zapowiada się kilka niespodzianek. Uda ci się nawiązać znajomość z kimś, kto od dawna cię intrygował. Okaże się, że macie więcej wspólnych zainteresowań, niż wszyscy sądzą. Zaimponujesz komuś swoją szczerością i poczuciem humoru.


Waga 24.09 – 23.10
Skoncentruj się na sprawach, które mają bezpośredni wpływ na twoje pieniądze i zyski. Tydzień sprzyja poufnym naradom i zdobywaniu ciekawych informacji. Okaże się, że ktoś może ci w czymś pomóc lub doradzi ci, jak wykaraskać się z kłopotów. Na nowe sprawy przyjdzie czas w przyszłym tygodniu, teraz będziesz musiał uporać się z różnymi zaległościami. Zamężne Wagi będą udzielać trafnych miłosnych rad rodzinie, przyjaciołom, a nawet sąsiadom.


Skorpion 24.10 – 23.11
Choć nie wszystko będzie perfekcyjne, to, będziesz w dobrym humorze. Staniesz się lepiej zorganizowany, punktualny i będzie można na ciebie liczyć. Planety pomogą ci ułożyć dobry plan ważnych zajęć i na wszystko wystarczy ci czasu. Sprzyja to sukcesom zawodowym, dlatego warto przypomnieć szefowi o obietnicach podwyżki, jakie ci kiedyś złożył. Nie zwlekaj z ważną rozmową, bo masz szansę w tym tygodniu zdobyć dodatkowe pieniądze.


Strzelec 23.11 – 21.12
Zapowiada się więcej towarzyskich atrakcji i okazji do zabawy. Dlatego nie martw się niczym i znajdź więcej czasu dla ludzi, w których towarzystwie czujesz się dobrze. Będziesz pośredniczyć w zakończeniu niepotrzebnego sporu, pomożesz przyjaciółkom w dokonaniu trafnych życiowych wyborów. Będzie można na ciebie liczyć, a twoje notowania u innych szybko wzrosną. W pracy największe korzyści osiągniesz dzięki odwadze.


Koziorożec 22.12 – 20.01
Przed tobą udany tydzień. Będziesz miał mnóstwo energii, a twój optymizm pomoże ci pokonać każdą przeszkodę. W pracy będzie się dobrze układać, jeśli tylko będziesz na bieżąco wypełniać swoje obowiązki. Nie bierz dodatkowej pracy na weekend, bo życie towarzyskie pochłonie cię bez reszty. Chętnie spotkasz się z przyjaciółmi, a nawet pomożesz w organizacji większej imprezy. To, co zaproponujesz, spotka się z entuzjastycznym przyjęciem.


Wodnik 21.01 – 20.02
Tydzień sprzyja szalonym pomysłom, nawet jeśli wymagać to będzie zmiany ułożonych wcześniej planów. Znajdziesz sobie nowe hobby, poszukasz ciekawszych zajęć. Odpoczniesz, nabierzesz nowych sił, a z dala od codziennych kłopotów w twojej głowie pojawią się doskonałe pomysły. W pracy niewiele będzie się działo, choć kilka nowych informacji, jakie otrzymasz pod koniec tygodnia, może korzystnie wpłynąć na twoje finanse.


Ryby 21.02 – 20.03
Bierz sprawy w swoje ręce! Teraz wyjaśni się zaległa sprawa, a w pracy pewna ważna osoba porozmawia z tobą o awansie i podwyżce. Uwierz w swoje zalety i śmiało rozpoczynaj nowe sprawy. Pojawią się też pieniądze. Ktoś zwróci ci długi lub wpadniesz na pomysł, jak korzystnie zainwestować posiadane środki. Także zakupy, na jakie się zdecydujesz, okażą się udane. W miłości nadchodzą spokojniejsze chwile.

POWIĄZANE ARTYKUŁY
Poprzedni artykułHumor
Następny artykułPo jedenaste: nie wzywaj pogotowia ratunkowego nadaremno!

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here

*