Baran 21.03 – 20.04
W poniedziałek i wtorek los będzie ci sprzyjał, co warto wykorzystać do nawiązania interesujących relacji osobistych. W pracy potraktują cię z uznaniem i sympatią. W środę i czwartek udadzą się transakcje związane z mieszkaniem, może uda się kupić coś ciekawego, zaplanować remont. W interesach – postęp. W piątek możliwe gorsze samopoczucie i nawał zadań. W weekend odpocznij bez szaleństw.


Byk 21.04 – 20.05
W poniedziałek i wtorek będzie trzeba nadrobić zaległości, licz się z problemami w związkach i nie bierz na siebie w pracy więcej, niż dasz rade wykonać. W środę i czwartek będziesz uroczym gospodarzem biesiad i spotkań, udadzą się transakcje finansowe, a w uczuciach zapanuje harmonia. W piątek uważaj na zdrowie i nie kontroluj partnera. Weekend sprzyja życiu towarzyskiemu.


Bliźnięta 21.05 – 21.06
W poniedziałek i wtorek będzie trzeba wywiązać się z obietnic, zachować lojalność w pracy. Ustalenie hierarchii zadań do wypełnienia, przy ich ogromie, może sprawić niejakie kłopoty. Kieruj się intuicją. W środę i czwartek zajmą cię bez reszty sprawy domu i rodziny. W piątek i sobotę wszystko pójdzie po twej myśli. Przybędzie pieniędzy. W uczuciach szykuje się coś ciekawego. Niedziela w ruchu, pełna spotkań i radości.


Rak 22.06 – 22.07
W poniedziałek i wtorek uważaj na sprawy związane z finansami. Nie bierz kredytów, nie pożyczaj innym pieniędzy – nie będą mieli ci z czego oddać. Gdy ci ktoś wejdzie na odcisk, nie reaguj zbyt impulsywnie. W środę i czwartek skup się na sprawach praktycznych, będziesz mieć spryt i zmysł do interesów. W piątek dobry czas na ważne rozmowy. Weekend szykuje się rozrywkowy, będą wizyty, emocje i przygody.


Lew 23.07– 23.08
W poniedziałek i wtorek może dojść do ważnych rozmów i zmian na korzyść w domu i w pracy. Bądź wymagający wobec innych, ale i wobec siebie. W środę rozliczenia finansowe i inwestycje domowe pochłoną cię bez reszty. W czwartek dojdzie do skutku dawno oczekiwane spotkanie. Przebiegnie według twych planów. W piątek nie złość się, działaj, potem odpocznij. Weekend sympatyczny, czeka cię dobra zabawa.


Panna 24.08 – 23.09
W poniedziałek szykuje się sporo pracy, ale potem nie zabraknie czasu na miłe i ważne spotkania. We wtorek nie stawiaj spraw na ostrzu noża, jeśli nie chcesz się pozbyć partnera raz na zawsze. W środę i czwartek nie pozwolisz się zwodzić, twoja inteligencja bardzo zaskoczy kogoś, co może być wstępem do mało służbowych i miłych wrażeń. W piątek zadbaj o siebie. Weekend spędzisz na wysokich obrotach.


Waga 24.09 – 23.10
W poniedziałek dobre zdrowie i humor, ktoś sprawi ci wspaniałą niespodziankę. We wtorek miej się na baczności, uważaj, możesz paść ofiarą sprytnego oszusta. Pieniędzy nie wydawaj na byle co. W środę i czwartek sporo pracy, ciekawej i twórczej, a nowe wyzwania cię uskrzydlą. W piątek dobrze dogadasz się z otoczeniem, ktoś starszy bardzo ci pomoże. Weekend spokojny, rodzinny.


Skorpion 24.10 – 23.11
W poniedziałek i wtorek codzienne sprawy będą wymagały wiele uwagi, a w kontaktach z bliskimi mogą się zarysować nieoczekiwane kłopoty. Nie podejmuj decyzji pod wpływem impulsu. W środę i czwartek praca będzie najważniejsza – ktoś może ci bruździć. Poradzisz sobie, ale będzie trzeba znaleźć sojusznika. W piątek dobry czas dla miłości. W weekend ruszaj się, działaj, spotykaj.


Strzelec 23.11 – 21.12
W poniedziałek i wtorek musisz wypełnić zobowiązania, z czym nie będzie kłopotów, jeśli skorzystasz z pomocy życzliwych ci osób. W środę znów szansa na pieniądze, rób co się da, by je dostać. W czwartek bądź ostrożny w interesach, chwila nieuwagi może cię drogo kosztować. W piątek będzie sporo miłości i wrażeń. W sobotę uwaga w drodze, licz się ze stresem i problemami w kontaktach z bliskimi. Niedziela udana.


Koziorożec 22.12 – 20.01
W poniedziałek możesz upierać się przy swoim, ale zadbaj o rzeczowe argumenty. We wtorek w pracy wbrew pozorom możliwy jest spory sukces, ale wymaga ogromnego wysiłku. Przyłóż się. W środę i czwartek słuchaj mądrych rad, wydadzą plony już wkrótce. W piątek może dojść do nieporozumień. Czy jesteś gotów na decyzje, od których nie ma odwrotu? Jeśli nie, to nie przesadź. Weekend spokojny i bardzo miły.


Wodnik 21.01 – 20.02
W poniedziałek i wtorek możesz mieć problem z logicznym myśleniem i dać się zrobić w konia. Uważaj zwłaszcza na “okazje”. W uczuciach łatwo teraz o pomyłkę co do swoich i cudzych intencji. W środę i czwartek dobra aura do kontaktów z ludźmi, możliwe udane decyzje finansowe. W piątek i sobotę uważaj na drodze, niczym nie ryzykuj. W niedzielę sympatyczne relacje partnerskie, postaw na czynny wypoczynek.


Ryby 21.02 – 20.03
W poniedziałek nie staraj się pokazać bliskim, kto tu rządzi, bo może się okazać, że jednak nie ty. Przy odrobinie uwagi i dobrej woli masz zapewniony udany dzień. We wtorek nie wywołuj konfliktów, uważaj na pieniądze, nie zawiedź zaufania w pracy. W środę i czwartek rób swoje, ktoś ci pomoże. W piątek przeżyjesz urocze chwile we dwoje, ale każdą decyzję dobrze przemyśl. Weekend pełen pracy i dobrych wrażeń.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here

*