Horoskop

Baran 21.03 – 20.04
Zapomnij o ostatnich niepowodzeniach. Lepiej skup się na tym, co było pozytywne w ostatnich dniach. W tym tygodniu przyda ci się pozytywne nastawienie do świata. Możliwe sukcesy zawodowe – twoje starania zostaną wreszcie zauważone.


Byk 21.04 – 20.05
Nie daj się zwieść pozorom. Pochopne decyzje nie zawsze są właściwe. Ludzi oceniaj po czynach i słowach, a nie po wyglądzie. Fałszywy przyjaciel może ściągnąć na ciebie kłopoty finansowe, dlatego zachowaj szczególną ostrożność.


Bliźnięta 21.05 – 21.06
W tym tygodniu nie przesadzaj z używkami. Troska o zdrowie przyda się szczególnie pod koniec tygodnia. Jedz dużo warzyw i zażywaj świeżego powietrza przy każdej okazji. Twoje starania będą procentować już wkrótce.


Rak 22.06 – 22.07
To dobry okres dla twojego życia uczuciowego. Nie hamuj zbytnio swoich emocji – szczególnie tych pozytywnych. Pozwól, aby twoje uczucia do osoby, którą kochasz, odżyły ze zdwojoną siłą. Będzie to dla ciebie niezwykłe doświadczenie.


Lew 23.07– 23.08
Nie odkładaj na później spraw szczególnie ważnych dla twoich najbliższych. Nie narażaj ich na konsekwencje swojego zaniedbania albo lenistwa. Dołóż wszystkich starań, aby byli zadowoleni. W tym tygodniu skup się głównie na rodzinie. Inne sprawy mogą poczekać.


Panna 24.08 – 23.09
Nie zrażaj się niepowodzeniami. Po nich przyjdą sukcesy i to szybciej, niż ci się wydaje. Wreszcie ktoś doceni twoje starania i spotka cię zasłużona nagroda. Twoja cierpliwość i staranność zaprocentują – nie rezygnuj więc z dążenia do celu.


Waga 24.09 – 23.10
W najbliższym czasie może pojawić się sporo stresu, dlatego tak ważne okaże się w tym tygodniu panowanie nad własnymi emocjami. Zwróć się ku sprawom duchowym, pobądź trochę w samotności, dokonaj retrospekcji swojego życia.


Skorpion 24.10 – 22.11
Nawet jeśli teraz wydaje ci się, że nie ma już żadnej nadziei, zatrzymaj się na chwilę. Pozwoli ci to na dostrzeżenie światła, które poprowadzi cię dalej. Uda ci się osiągnąć sukces, za co będziesz mógł być wdzięczny losowi. Nie poddawaj się.


Strzelec 23.11 – 21.12
Pamiętaj, że tylko ty jesteś odpowiedzialny za to, jak wygląda twoja codzienność. Stań się zatem świadomym jej twórcą. Możesz oddać się rozmyślaniom egzystencjalnym. Możesz też działać. Wszystko zależy od twojego wyboru.


Koziorożec 22.12 – 20.01
Odetnij się od przeszłości, zwłaszcza emocjonalnie. Wspomnienia będą ciągle żywe, ale ich wpływ na twoje obecne życie zmniejszy się, co pozwoli ci pójść dalej. Będziesz mógł świętować i bawić się, to pomoże ci oczyścić umysł.


Wodnik 21.01 – 20.02
Będziesz miał przed sobą do podjęcia trudną decyzję. Twoja intuicja pomoże ci dokonać właściwego wyboru. Powrócą pewne niezałatwione dotąd sprawy rodzinne. To dobry moment, by się nimi zająć. Nie ma co zwlekać.


Ryby 21.02 – 20.03
Nadchodzi zmiana. Przyniesie ona pewien poważny rozpad. Jednak nie patrz na to jak na katastrofę. Stworzy to dla ciebie idealne podłoże do budowy czegoś nowego. Możesz zbudować coś znacznie silniejszego i trwalszego. Nie warto ciągle wracać do przeszłości.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here

*