Horoskop

Baran 21.03 – 20.04
Najbliższe dni przyniosą ci więcej harmonii i spokoju. Czas zwolni swoje tempo i będziesz mógł go wykorzystać w dowolny sposób. Warto dokonać pewnych przemyśleń i analiz, co bardzo pomoże ci przy planowaniu.


Byk 21.04 – 20.05
Nie ociągaj się z załatwianiem ważnych spraw. Pamiętaj o terminach, w których podjąłeś się zakończyć pewne prace. Wszechświat objawi przed tobą wiele nowych możliwości. Wybierz wszystkie lub te, które najbardziej przypadną ci do gustu.


Bliźnięta 21.05 – 21.06
Rozpoczynasz kolejny etap swojego życia. Stoisz na samym jego początku. Skorzystaj z wiedzy i umiejętności nabytych wcześniej i podejdź do tego, jak do kolejnego zadania do wykonania. Bądź twórczy.


Rak 22.06 – 22.07
Uda ci się odnaleźć brakujący element układanki. Zamkniesz za sobą pewien rozdział. Przeszłości już nie zmienisz, ale jeśli coś notorycznie się powtarza, oznacza to, że nie zostało jeszcze załatwione i czas to zakończyć.


Lew 23.07– 23.08
Pozornie zamknięte drzwi może udać się otworzyć poprzez naciśnięcie klamki. Nie będziesz tego wiedział, dopóki nie spróbujesz. Za tymi drzwiami kryją się możliwości. Zyskasz większą świadomość i samoświadomość.


Panna 24.08 – 23.09
Nie bój się żyć chwilą obecną, to najlepsza pora na twórcze działania. To twoja chwila i twój czas. Pamiętaj, że aby dokonać właściwego wyboru, trzeba najpierw dokonać porównań. Patrz przenikliwie pod powierzchnię.


Waga 24.09 – 23.10
Będziesz miał okazję do tego, by skupić się na swoich emocjach i uczuciach. Da ci to możliwość pogłębienia wiedzy na swój własny temat. Zaczniesz lepiej siebie poznawać. Obok ciebie będzie najlepszy przyjaciel.


Skorpion 24.10 – 22.11
Przebywanie wśród ludzi poszerzy twoje perspektywy i pozwoli ci na nawiązanie naprawdę ciekawych znajomości. Bądź cierpliwy, wszystko ma swój czas i miejsce, niczego nie musisz przyspieszać.


Strzelec 23.11 – 21.12
Ogarnie cię błogość, a Wszechświat obsypie cię swoją obfitością. Skorzystaj z tych darów, bądź za nie wdzięczny. Może pojawić się sporo napięć, zachowaj spokój i nie daj się sprowokować do kłótni.


Koziorożec 22.12 – 20.01
To czas uzdrawiania relacji z innymi. Przyjmij odpowiedzialność za swoje czyny i zacznij coś zmieniać. Zaufanie trudno będzie odzyskać. Masz jednak szansę na przebaczenie. Zacznij dbać o relacje z tymi, których już znasz.


Wodnik 21.01 – 20.02
Będziesz miał obok siebie kogoś, kto będzie ci pomagał i prowadził. Pojawi się przed tobą możliwość pełnego rozkwitu, co wzbogaci cię w nową wiedzę i w narzędzia do dalszej pracy. Nie poddawaj się lenistwu.


Ryby 21.02 – 20.03
To idealny czas na odcięcie się od schematów i stereotypów. Zacznij żyć własnym życiem, uczyć się na własnych doświadczeniach i wyciągać swoje osobiste wnioski. Pojawi się burzliwy romans. Mimo wszystko staraj się zachować rozsądek.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here

*