Horoskop

Baran 21.03 – 20.04
W tym tygodniu czeka cię mnóstwo niespodzianek. Wrócisz do rozmów, które uznałeś za zakończone. Niewykluczone, że do łask powrócą byłe związki. Nie dawaj partnerowi powodów do pretensji, tym razem tak łatwo ci nie wybaczy. Jeśli rozpoczynasz nową znajomość, możesz się spodziewać, że będzie się rozwijała w szalonym tempie.


Byk 21.04 – 20.05
Jeśli jesteś na początku nowej znajomości, będziesz czekał na krok potencjalnego partnera. W przypadku Byków w związkach sytuacja będzie zupełnie odwrotna: ty będziesz kierował ważnymi dla was sprawami, do ciebie będzie należało ostatnie słowo, a druga połowa będzie cię bezkrytycznie słuchać.


Bliźnięta 21.05 – 21.06
W najbliższym czasie wiele będzie zależało od ciebie, od twojego nastawienia do spraw uczuciowych. Twój chłód i brak otwartości raczej nikogo nie zachęcą. Partner również może nie przejść takiej próby, więc lepiej zastanów się, czy warto stawiać wymagania, którym nikt nie jest w stanie sprostać.


Rak 22.06 – 22.07
Wszystkie Raki, czy to w związku, czy w małżeństwie, pokażą partnerowi, kto tu rządzi. Inicjatywa będzie należała tylko i wyłącznie do ciebie. W małżeństwie to właśnie ty będziesz stroną, która nadaje ton. Samotne Raki w tym tygodniu raczej nie spotkają miłości swojego życia, ale zamiast niej mogą zyskać długoletnią przyjaźń.


Lew 23.07– 23.08
U Lwów w małżeństwie bez większych zmian. Będziesz działał z wyczuciem, na pewno nie będziesz nikogo do niczego zmuszał. Postawisz na kompromis i długie szczere rozmowy. Wolne Lwy zostaną postawione pod ścianą, będą musiały wybierać. Jeśli nie jesteś do kogoś w stu procentach przekonany, zrezygnuj z tej znajomości.


Panna 24.08 – 23.09
W tym tygodniu pojawi się wokół ciebie wianuszek adoratorów marzących o tym, by się wreszcie z tobą umówić. Jeśli wśród nich będzie twój ideał, zakochasz od się od razu. Zaręczone Panny będą rozmyślały, czy oby na pewno chcą się wiązać z kimś na stałe. Niewykluczone, że twoja wolność okaże się cenniejsza niż przyszły związek małżeński.


Waga 24.09 – 23.10
Wagi z tym tygodniu będą chciały zrobić wszystko po swojemu i w każdej sytuacji postawić na swoim. Partner będzie czuł się osaczony, ale nic nie będzie w stanie poradzić na twoje dyktatorskie zapędy. Jeśli jesteś samotną Wagą, nieświadomie możesz zrazić do siebie kogoś, kto od dawna próbuje wkupić się w twoje łaski.


Skorpion 24.10 – 22.11
Problemy, które nękają twój związek, teraz się nasilą. Jeśli będziesz siedział z założonymi rękami, kryzys tylko się pogłębi. Wyraź swój gniew, a później krok po kroku staraj się wszystko poukładać. Zaufanie w związku to podstawa. Zacznijcie od odbudowania zaufania, reszta ułoży się sama. Samotne Skorpiony nie będą narzekać na samotność.


Strzelec 23.11 – 21.12
Jeśli jesteś w związku, zacznie on rozkwitać na nowo, dacie sobie wiele wsparcia. Seks będzie fantastyczny, a wy będziecie mieli wrażenie, jakbyście się zakochali w sobie na nowo. Samotne Strzelce mogą być spokojne. Ten tydzień będzie dla was naprawdę pomyślny. Już na początku znajomości będziesz wiedział, że nie jest to niewinny flirt, a coś znacznie poważniejszego.


Koziorożec 22.12 – 20.01
Wolne Koziorożce szczęśliwie rozpoczną ten tydzień. Spotkasz kogoś, z kim będziesz świetnie się rozumiał. Mniej szczęścia mogą mieć Koziorożce w związkach. Pamiętaj, że uczuciowych problemów nie da się rozwiązać jedną rozmową. Wieczory zacznijcie spędzać wspólnie; razem to zupełnie co innego niż w swoim towarzystwie.


Wodnik 21.01 – 20.02
Wodniki w związkach narzekać mogą na chłód ze strony partnera. Może być tak, że w tym tygodniu partner będzie przynosił pracę do domu, będzie zajęty swoimi sprawami. Samotne Wodniki mają szansę odmienić swoją życiową sytuację. W połowie tygodnia w twoim życiu pojawi się pewna osoba. Nie będzie to miłość od pierwszego wejrzenia, połączą was wspólne upodobania.


Ryby 21.02 – 20.03
Samotne Ryby, które chcą poznać kogoś nowego, muszą jak najszybciej zapomnieć o obiekcie swoich westchnień, który od dłuższego czasu darzą nieodwzajemnionym zainteresowaniem. Te będące już w związkach, czy to partnerskich, czy małżeńskich, mogą spać spokojnie, twój partner jeszcze nigdy nie był za tobą tak bardzo, jak jest teraz. Jesteś mu potrzebny do życia jak powietrze.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here

*