Horoskop

Baran 21.03 – 20.04
Staraj się mówić tak, by cię dobrze rozumiano, a nie będzie kłopotów w pracy. Żarty nie zawsze są na miejscu. We wtorek ambitne plany zawieś na kołku, zrób tylko tyle, ile trzeba i zajmij się uczuciami oraz rozwojem duchowym. Naprawdę warto. W środę i czwartek załatwisz, co zechcesz. W piątek współpraca, która zapowiadała się na dorywczą, okaże się trwała i ważna. Weekend to wymarzony czas na dobre zmiany.


Byk 21.04 – 20.05
Początek tygodnia każe ci wznieść się ponad chęć poprzestania na małym i pewnym. To, czego naprawdę chcesz, jest teraz w zasięgu ręki. Od ciebie zależy, czy pokonasz nieśmiałość i niechęć do ryzyka. W środę i czwartek zadziwisz nie tylko siebie. Praca i pieniądze zejdą na dalszy plan, warunki będą sprzyjać miłosnym przygodom. Powiedz te słowa! W piątek nadrób zaległości w pracy. Weekend dość niespokojny i ciekawy.


Bliźnięta 21.05 – 21.06
W poniedziałek i wtorek zrozumiesz, co jest dla ciebie bardzo ważne. Nie dopuszczaj do siebie myśli, że coś się nie uda. Postaw na swój rozwój. W środę tak oczekiwane słowa nie tyle cię zachwycą, ile zaskoczą. Przygotuj mądrą odpowiedź. W czwartek i piątek ciesz się przyjaciółmi, nie rezygnuj z wyjść, spotkasz kogoś, kto twe sprawy zawodowe pchnie do przodu. W weekend dużo zajęć i ważne spotkania.


Rak 22.06 – 22.07
W poniedziałek i wtorek czeka cię dobra zabawa, ważne i zobowiązujące kontakty oraz sporo twórczej pracy. W środę i czwartek nie bierz na siebie dodatkowych obowiązków, nie lituj się nad kolegami, by się nie okazało, że w efekcie nie możesz zrealizować swoich planów. W piątek miłość cię otoczy, usłyszysz miłe, nieoczekiwane wyznania. W weekend przełom w wielu sprawach.


Lew 23.07– 23.08
Szczęście i radość w sprawach sercowych, ciekawe przygody. W poniedziałek ważną sprawę zawodową załatwisz nie w pracy, a na luźnym spotkaniu. Ktoś przyjdzie ci z pomocą. We wtorek i środę los sprzyja szerokim kontaktom ze światem, nauce, awansom. W czwartek i piątek ruch, jak na autostradzie – przyłóż się do zadań, nie pożałujesz. W weekend napracujesz się, ale pieniądze też napłyną.


Panna 24.08 – 23.09
Ciesz się bardziej życiem i nie daj się zwariować. Plany, zadania, praca – to ważne, ale nie najważniejsze. W poniedziałek i wtorek przy podejmowaniu decyzji zważaj nie tylko na to, co się opłaca, ale i na swoje przyjemności. W środę i czwartek nawiążesz przydatne znajomości, kupisz coś ciekawego, zyskasz uznanie. W piątek i sobotę do ciebie świat należy, doceń to, skorzystaj. W niedzielę zajmą cię obowiązki rodzinne.


Waga 24.09 – 23.10
Ucz się pilnie siebie, teraz nowe zajęcia, nowe pomysły i zmiany warte są zachodu. W poniedziałek i wtorek dobry czas dla wykazania się swoimi zdolnościami. Unikaj fałszywej skromności. W środę i czwartek zadbaj o porządki w papierach. W piątek i sobotę gorączka działania, bieganina za sprawami swoimi i bliskich zajmą cię bez reszty. Niedziela to czas miłości.


Skorpion 24.10 – 23.11
W poniedziałek i wtorek, jeśli myślisz o awansie, masz na to dobrą porę. Nie zadowolisz wszystkich, zatem postaw na to, co jest słuszne twoim zdaniem. W środę i czwartek pozwól sobie na drobne przyjemności, jeśli twe samopoczucie się pogorszy. W piątek w pracy i w domu nadchodzi czas na realizację nawet bardzo zwariowanych pomysłów. Nie bój się marzyć. Weekend spędzisz ciekawie i na wysokich obrotach.


Strzelec 23.11 – 21.12
Początek tygodnia może być nudny. W poniedziałek trzeba dać z siebie wszystko w pracy, co nie będzie łatwe po męczącym weekendzie. Trudno też będzie oczekiwać na ciekawe wydarzenia. We wtorek i środę trzeba rozmawiać o pieniądzach, pomyśleć o zmianach w pracy. W czwartek i piątek wpadniesz w wir wydarzeń. Ktoś cię zaskoczy, ktoś zachwyci. W weekend odpocznij i przemyśl te sprawy.


Koziorożec 22.12 – 20.01
Uda ci się spędzić czas zgodnie z od dawna pielęgnowanymi marzeniami. Wykażesz się wyjątkowym talentem organizacyjnym. W poniedziałek i wtorek zajmij się sprawami ducha, to nieoczekiwanie ci się spodoba. W środę i czwartek porozmawiaj z przyjaciółmi, poradź się co do pracy. Znajdziesz się też w centrum wydarzeń. W piątek z horyzontu znikną wszelkie kłopoty.


Wodnik 21.01 – 20.02
Pieniądze nie leżą na ulicy, co nie znaczy, że trzeba trzymać się kurczowo tego samego sposobu zarabiania. W poniedziałek i wtorek staraj się dostrzec okazje, usłysz to, co się do ciebie mówi, a możesz się wzbogacić. W środę i czwartek masz szansę zaciekawić sobą kogoś wyjątkowego i poprawić układy domowe. W piątek – mnóstwo pracy. Weekend to czas na szalone eksperymenty w starym gronie przyjaciół. Ale też trochę odpocznij.


Ryby 21.02 – 20.03
W uczuciach możesz spodziewać się wielu miłych niespodzianek. W poniedziałek i wtorek doskonały czas, by wreszcie powiedzieć sobie – i komuś jeszcze – o tym, co ci w sercu gra. W środę i czwartek praca będzie najważniejsza. Poradź się osoby, której ufasz, a nie popełnisz błędu. W finansach wskazana ostrożność. W piątek możliwe rewolucyjne zmiany w domu i pracy. Weekend spokojny.

POWIĄZANE ARTYKUŁY
Poprzedni artykułHumor
Następny artykułAlkohol – główny wróg kierowcy

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here

*