Horoskop

Baran 21.03 – 20.04
W poniedziałek dążenie do panowania nad otoczeniem może napotkać na znaczące przeszkody. Staraj się o więcej dyplomacji. We wtorek łatwo będzie realizować swe projekty, postawisz na swoim. W środę i czwartek licz się z intrygami, plotkami, które mogą napsuć krwi. W finansach ostrożnie, unikaj “cudownych” okazji. W piątek coś rozjaśni się w głowie, znajdziesz rozwiązanie. W weekend wybierz się za miasto.


Byk 21.04 – 20.05
W poniedziałek uważaj na zdrowie, nie przemęczaj się i nie bierz na siebie cudzych obowiązków. We wtorek w bliskich związkach może powiać chłodem – to chwilowe, nie rób żadnych gwałtownych kroków, przeczekaj. W środę i czwartek w pracy pojawią się wyzwania – pozwolą ci lepiej zaistnieć, wykazać się. W piątek zadbaj o starszych w rodzinie. Weekend przyniesie intensywne życie towarzyskie i nowe plany.


Bliźnięta 21.05 – 21.06
Poniedziałek przyniesie ci miłe niespodzianki, ciekawe spotkania, napływ gotówki. We wtorek staną się realne najpiękniejsze marzenia o miłości i przyjaźni. W środę i czwartek możliwe niezwykłe flirty i bujne życie towarzyskie, ale nie zapomnij o swych obowiązkach, by nie narobić zaległości. W piątek świetny czas dla pracy i nauki, wyciągniesz mądre wnioski. W weekend dużo optymizmu.


Rak 22.06 – 22.07
W poniedziałek załatwiaj sprawy służbowe i urzędowe – będzie potrzebna cierpliwość i dokładność oraz odporność na cudze humory. We wtorek poznasz intencje kolegów z pracy, nie dasz się nabrać wspólnikom, w porę dostrzeżesz pułapki umów. W środę i czwartek burza uczuć – nie daj im się ponieść, nie podejmuj zobowiązań. W piątek dobry czas na narady i spotkania służbowe. W weekend wyjedź z bliskimi za miasto.


Lew 23.07– 23.08
Poniedziałek i wtorek dobry czas na intensywną pracę i twórcze współdziałanie. Dobra forma intelektualna, sukces przyjdzie szybko. W środę nie bądź rozrzutny, nie kupuj byle czego. Portfel to nie worek bez dna. W czwartek niech cię nie kusi przygoda, nowi znajomi mogą nie być warci wielkich uczuć. Uważaj na to, co jesz. W piątek – czas dla miłości. W weekend po prostu leniuchuj. Dojdziesz do ciekawych wniosków.


Panna 24.08 – 23.09
Początek tygodnia niesie zaskakujące wydarzenia. Może okazać się, że stary wróg zamienił się w przyjaciela, w pracy zamiast krytyki czeka cię nagroda, a banalny flirt to coś więcej. W środę i czwartek dobra pora dla spraw związanych z domem, remontem. Łatwiej wyrazisz uczucia. W piątek unikaj plotek, licz się z “zaćmieniem” umysłu. Uwaga w drodze! Weekend uroczy, szczęście przejawi się w drobiazgach.


Waga 24.09 – 23.10
W poniedziałek i wtorek uda ci się zrealizować plany i spełnić marzenia, choć trzeba liczyć się z przeszkodami. Ktoś życzliwy zadba o ich usunięcie. W środę i czwartek niech ci się sprawy nie wymkną spod kontroli, a pokus będzie wiele. Trzeba mądrości i rozwagi, by wybrać tylko to, co dla ciebie odpowiednie. W piątek sporo pracy. W weekend nie grozi ci samotność, będzie wesoło i gwarnie, zjawi się ktoś, za kim tęsknisz.


Skorpion 24.10 – 23.11
Poniedziałek i wtorek to czas próby – wytrwaj w postanowieniach, działaj śmiało, a poradzisz sobie z paroma sprawami naraz. Finanse wymagają twej uwagi. W środę i czwartek mogą pojawić się sytuacje i wydarzenia niezwykłe, niepowtarzalne, do których wraca się z zachwytem latami. W piątek nie wchodź w nowe układy. Więcej czasu poświęć domowi. W weekend spotkania, narady rodzinne, relaks z przyjaciółmi.


Strzelec 23.11 – 21.12
W poniedziałek czeka cię moc obowiązków rodzinnych. Stary przyjaciel też czeka na twą uwagę, czas i zrozumienie. Pogodzisz wszystko, zdążysz, bądź tylko uważny i nie próbuj rządzić. We wtorek nie przesadź z wydatkami, patrz, co podpisujesz, w pracy nie licz na taryfę ulgową. W środę i czwartek możliwe przygody, zmysłowe fascynacje i uznanie w pracy. W piątek dobra passa dla finansów i miłości. Weekend spokojny.


Koziorożec 22.12 – 20.01
W poniedziałek znajdziesz potrzebne informacje, a ktoś pomoże ci w jakiejś starej sprawie. We wtorek potrzebna będzie energia i wysiłek, a także mądra organizacja, by sprawy zawodowe wyprowadzić ostatecznie na prostą. W środę i czwartek wydasz sporo pieniędzy, poflirtujesz, będziesz szczęśliwy, w centrum zainteresowania. W piątek bądź dociekliwy, dotrzyj do sedna. Weekend przeznacz dla rodziny i przyjaciół.


Wodnik 21.01 – 20.02
Poniedziałek i wtorek to czas ważnych rozmów, dobrych zmian w pracy, skutecznego załatwiania spraw w urzędach. W środę i czwartek emocje mogą wziąć górę i powiesz o słowo za dużo. Uważaj na finanse, nie lekceważ terminów. W piątek dobra pora na spotkania towarzyskie, pracę charytatywną, błyśnięcie w ważnych gremiach. Weekend spędź na powietrzu. Zachwycisz rodzinę nowymi pomysłami.


Ryby 21.02 – 20.03
W poniedziałek możesz mieć złe samopoczucie. Przeczekaj ten “dołek”, nie wyżywaj się na rodzinie, nie rozstawiaj po kątach kolegów w pracy. Nie zwracaj uwagi szefowi! We wtorek licz się z kłopotami w związkach, nie będzie łatwo dobrze się zrozumieć. Środę i czwartek poświęć bliskim i dla domu. W piątek bądź dyskretny, to się opłaci. Weekend pracowity. Zauważą cię, zaimponujesz ważnym osobom.

POWIĄZANE ARTYKUŁY
Poprzedni artykułHumor
Następny artykułCharakterny Ador

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here

*