Baran 21.03 – 20.04
W poniedziałek dążenie do panowania nad otoczeniem może napotkać na znaczące przeszkody. Staraj się o więcej dyplomacji. We wtorek łatwo będzie realizować swe projekty, postawisz na swoim. W środę i czwartek licz się z intrygami, plotkami, które mogą napsuć krwi. W finansach ostrożnie, unikaj “cudownych” okazji. W piątek coś rozjaśni się w głowie, znajdziesz rozwiązanie. W weekend wybierz się za miasto.


Byk 21.04 – 20.05
W poniedziałek uważaj na zdrowie, nie przemęczaj się i nie bierz na siebie cudzych obowiązków. We wtorek w bliskich związkach może powiać chłodem – to chwilowe, nie rób żadnych gwałtownych kroków, przeczekaj. W środę i czwartek w pracy pojawią się wyzwania – pozwolą ci lepiej zaistnieć, wykazać się. W piątek zadbaj o starszych w rodzinie. Weekend przyniesie intensywne życie towarzyskie i nowe plany.


Bliźnięta 21.05 – 21.06
Poniedziałek przyniesie ci miłe niespodzianki, ciekawe spotkania, napływ gotówki. We wtorek staną się realne najpiękniejsze marzenia o miłości i przyjaźni. W środę i czwartek możliwe niezwykłe flirty i bujne życie towarzyskie, ale nie zapomnij o swych obowiązkach, by nie narobić zaległości. W piątek świetny czas dla pracy i nauki, wyciągniesz mądre wnioski. W weekend dużo optymizmu.


Rak 22.06 – 22.07
W poniedziałek załatwiaj sprawy służbowe i urzędowe – będzie potrzebna cierpliwość i dokładność oraz odporność na cudze humory. We wtorek poznasz intencje kolegów z pracy, nie dasz się nabrać wspólnikom, w porę dostrzeżesz pułapki umów. W środę i czwartek burza uczuć – nie daj im się ponieść, nie podejmuj zobowiązań. W piątek dobry czas na narady i spotkania służbowe. W weekend wyjedź z bliskimi za miasto.


Lew 23.07– 23.08
Poniedziałek i wtorek dobry czas na intensywną pracę i twórcze współdziałanie. Dobra forma intelektualna, sukces przyjdzie szybko. W środę nie bądź rozrzutny, nie kupuj byle czego. Portfel to nie worek bez dna. W czwartek niech cię nie kusi przygoda, nowi znajomi mogą nie być warci wielkich uczuć. Uważaj na to, co jesz. W piątek – czas dla miłości. W weekend po prostu leniuchuj. Dojdziesz do ciekawych wniosków.


Panna 24.08 – 23.09
Początek tygodnia niesie zaskakujące wydarzenia. Może okazać się, że stary wróg zamienił się w przyjaciela, w pracy zamiast krytyki czeka cię nagroda, a banalny flirt to coś więcej. W środę i czwartek dobra pora dla spraw związanych z domem, remontem. Łatwiej wyrazisz uczucia. W piątek unikaj plotek, licz się z “zaćmieniem” umysłu. Uwaga w drodze! Weekend uroczy, szczęście przejawi się w drobiazgach.


Waga 24.09 – 23.10
W poniedziałek i wtorek uda ci się zrealizować plany i spełnić marzenia, choć trzeba liczyć się z przeszkodami. Ktoś życzliwy zadba o ich usunięcie. W środę i czwartek niech ci się sprawy nie wymkną spod kontroli, a pokus będzie wiele. Trzeba mądrości i rozwagi, by wybrać tylko to, co dla ciebie odpowiednie. W piątek sporo pracy. W weekend nie grozi ci samotność, będzie wesoło i gwarnie, zjawi się ktoś, za kim tęsknisz.


Skorpion 24.10 – 23.11
Poniedziałek i wtorek to czas próby – wytrwaj w postanowieniach, działaj śmiało, a poradzisz sobie z paroma sprawami naraz. Finanse wymagają twej uwagi. W środę i czwartek mogą pojawić się sytuacje i wydarzenia niezwykłe, niepowtarzalne, do których wraca się z zachwytem latami. W piątek nie wchodź w nowe układy. Więcej czasu poświęć domowi. W weekend spotkania, narady rodzinne, relaks z przyjaciółmi.


Strzelec 23.11 – 21.12
W poniedziałek czeka cię moc obowiązków rodzinnych. Stary przyjaciel też czeka na twą uwagę, czas i zrozumienie. Pogodzisz wszystko, zdążysz, bądź tylko uważny i nie próbuj rządzić. We wtorek nie przesadź z wydatkami, patrz, co podpisujesz, w pracy nie licz na taryfę ulgową. W środę i czwartek możliwe przygody, zmysłowe fascynacje i uznanie w pracy. W piątek dobra passa dla finansów i miłości. Weekend spokojny.


Koziorożec 22.12 – 20.01
W poniedziałek znajdziesz potrzebne informacje, a ktoś pomoże ci w jakiejś starej sprawie. We wtorek potrzebna będzie energia i wysiłek, a także mądra organizacja, by sprawy zawodowe wyprowadzić ostatecznie na prostą. W środę i czwartek wydasz sporo pieniędzy, poflirtujesz, będziesz szczęśliwy, w centrum zainteresowania. W piątek bądź dociekliwy, dotrzyj do sedna. Weekend przeznacz dla rodziny i przyjaciół.


Wodnik 21.01 – 20.02
Poniedziałek i wtorek to czas ważnych rozmów, dobrych zmian w pracy, skutecznego załatwiania spraw w urzędach. W środę i czwartek emocje mogą wziąć górę i powiesz o słowo za dużo. Uważaj na finanse, nie lekceważ terminów. W piątek dobra pora na spotkania towarzyskie, pracę charytatywną, błyśnięcie w ważnych gremiach. Weekend spędź na powietrzu. Zachwycisz rodzinę nowymi pomysłami.


Ryby 21.02 – 20.03
W poniedziałek możesz mieć złe samopoczucie. Przeczekaj ten “dołek”, nie wyżywaj się na rodzinie, nie rozstawiaj po kątach kolegów w pracy. Nie zwracaj uwagi szefowi! We wtorek licz się z kłopotami w związkach, nie będzie łatwo dobrze się zrozumieć. Środę i czwartek poświęć bliskim i dla domu. W piątek bądź dyskretny, to się opłaci. Weekend pracowity. Zauważą cię, zaimponujesz ważnym osobom.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here

*