Horoskop

Baran 21.03 – 20.04
W tym tygodniu sprawy będą szły nieco szybciej i lepiej. Już w poniedziałek uda ci się wykorzystać to, czego dowiedziałeś się w weekend. Jeśli narzekasz na zdrowie, koniecznie zrób badania kontrolne – warto na zimne dmuchać. We wtorek i środę możesz wybrać się do sklepu (okazja czeka!) i poprawić swe notowania w pracy. Weekend sprzyja spotkaniom rodzinnym i towarzyskim. Będziesz skarbnicą pomysłów.


Byk 21.04 – 20.05
Początek tygodnia niesie dobre niespodzianki. Uda ci się zabrać energicznie do dzieła i nadrobić zaległości zawodowe. W środę możliwa podwyżka lub awans, jeśli nie udało się tego osiągnąć ostatnio. Drobne zmiany w domu cię ucieszą. W czwartek decyzje podejmuj po głębokim namyśle. Mogą być naprawdę ważne i korzystne, ale co nagle, to po diable. W weekend dokończ to, co zaczęte, nie rzucaj spraw w połowie.


Bliźnięta 21.05 – 21.06
Słuchaj tego, co inni mają ci do powiedzenia. Kto wie, jaki pomysł może ci poddać ktoś pozornie mało inteligentny. W poniedziałek nie zabieraj się ostro do działania, dobrze się najpierw rozejrzyj. We wtorek i środę otwórz się na nowe propozycje zawodowe. Znajdziesz pieniądze tam, gdzie inni nie będą szukać. W piątek – ciekawe spotkanie. W weekend miło i sympatycznie.


Rak 22.06 – 22.07
W poniedziałek i wtorek w pracy mogą się pojawić nowe wyzwania – poradzisz sobie i zyskasz uznanie szefa. W środę i czwartek roztargnienie i masa pilnych zadań mogą być przyczyną błędów – unikniesz ich, zapisując ważniejsze sprawy i realizując je po kolei. W piątek spotkaj się z przyjaciółmi, zrób sobie wolne od obowiązków. W weekend atmosfera sprzyja rozwijaniu zainteresowań oraz rozrywkom kulturalnym.


Lew 23.07– 23.08
Tydzień zapowiada się dość nudno. Zwykłe sprawy, zwykłe spotkania – trudno będzie o żywsze bicie serca. Nie zaniedbaj jednak spraw zawodowych – wtorek i środa mogą tu przynieść drobne, ale dobre zmiany. W weekend porządnie się wyśpij, odpocznij, nie sil się na działanie, jeśli masz ochotę na relaks. Kto czuje, że mógłby góry przenosić, ma dobry czas na małe odnawianie mieszkania.


Panna 24.08 – 23.09
Na początku tygodnia potrzebna będzie przytomność umysłu i czujność, a uda ci się osiągnąć wiele. W środę nie lekceważ swoich przeczuć, posłuchaj intuicji. W czwartek dobry czas dla spotkania w interesach. Będziesz mieć wiele twórczej inicjatywy, do głowy przyjdzie ci kilka ciekawych pomysłów. W piątek miło spędzisz czas, ale ambitne plany odłóż na kiedy indziej. W weekend dobry klimat dla życia rodzinnego.


Waga 24.09 – 23.10
W poniedziałek masz szansę zbliżyć się do kogoś, kto wiele znaczy w twoim zawodzie. We wtorek – świetna aura dla spotkań, randek. W środę zdobędziesz potrzebne ci informacje. Bądź niezależny w myśleniu i ocenie faktów. W piątek możesz się wybrać na większe zakupy, załatwić ważniejsze sprawy na mieście. W weekend czeka cię dobra zabawa i miłe, rodzinne chwile.


Skorpion 24.10 – 22.11
Więcej luzu i elastyczności – oto wskazówka na ten tydzień. Nie oznacza to zostawienia obowiązków, by leżały odłogiem, ale twórcze podejście do wyzwań. We wtorek będziesz tryskać energią, wpadniesz na dobre rozwiązania problemów zawodowych. W środę i czwartek możesz być rozkojarzony. Nie wymagaj wtedy od siebie za wiele. Weekend rodzinny, spokojny. Masz szansę zrobić porządki, spotkać się ze starymi znajomymi.


Strzelec 23.11 – 21.12
W poniedziałek i wtorek możesz czuć się niedoceniony. Jeśli to tylko nieuzasadnione kompleksy, to wkrótce niepokój przejdzie. Ale może trzeba uzupełnić wykształcenie? Na naukę nigdy nie jest za późno. W środę i czwartek atmosfera pełna napięcia, ale jeśli skupisz się na swoich zadaniach, wyjdziesz obronną ręką z kłopotów. Weekend minie w szampańskim nastroju na spotkaniach i rozmowach.


Koziorożec 22.12 – 20.01
W poniedziałek trzeba będzie podjąć ważne decyzje. Gdy już coś postanowisz, nie oglądaj się za siebie, działaj! We wtorek przekonasz się, kto jest prawdziwym przyjacielem, a kto tylko czyhał na korzyści. W środę i czwartek będzie przyjemnie, a jeśli masz zaległości domowe czy zawodowe, uda się je nadrobić. W piątek będziesz przebojowy, osiągniesz sukces finansowy. W weekend miło i nietypowo spędzisz czas.


Wodnik 21.01 – 20.02
W poniedziałek licz się z opinią otoczenia i nie udowadniaj wszystkim, że jesteś mądrzejszy. To może być prawda, ale szef jej nie zrozumie. We wtorek zastanów się nad sobą, dzięki temu podejmiesz mądre decyzje. Potrzebujesz współpracowników, trzeba zatem nauczyć się pracować w grupie. Od środy będzie weselej, życie potoczy się żwawo do przodu. Od piątku świetnie, stan finansów i uczuć będzie cię bardzo cieszyć.


Ryby 21.02 – 20.03
Początek tygodnia niesie pewną ospałość i chęć odpoczynku. Warto przezwyciężyć to lenistwo, gdyż teraz do odważnych świat należy. W środę i czwartek będziesz czuć się jak władca świata, skorzystasz z czyichś informacji i zdobędziesz powszechne uznanie. Podziel się swoim szczęściem. W piątek ktoś udowodni ci, jak ważną jesteś osobą. W weekend sporo radości, ludzie będą dla ciebie życzliwi, znajdziesz zrozumienie.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here

*