Horoskop

Baran 21.03 – 20.04
W poniedziałek i wtorek niewykluczone, że mocniej zabije ci serce. Wykorzystaj swoje pięć minut. Uwaga – ktoś może chcieć wywrzeć na ciebie wpływ, skłonić do ustępstw w interesach. Mimo miłosnych uniesień, nie trać z oczu innych spraw. W środę i czwartek na twej drodze staną ludzie, którzy okażą się dobrymi sojusznikami. W piątek i sobotę licz na pochwały i sukcesy. Niedziela rozrywkowa.


Byk 21.04 – 20.05
W poniedziałek i wtorek nie bądź powściągliwy w okazywaniu uczuć. “Dobre” okazje finansowe mogą być nie tak dobre, jak sądzisz. Każdą transakcję przeprowadź z dużą uwagą. W środę i czwartek znikną kłopotliwe zobowiązania, zyskasz uznanie i przeprowadzisz swoje zamiary. W piątek zmieni się wiele. Stanie się inaczej, niż chcesz, ale dla ciebie korzystniej. Weekend bardzo miły, z ludźmi bliskimi sercu.


Bliźnięta 21.05 – 21.06
W poniedziałek powodzenie w interesach, a w pracy widać na horyzoncie zmiany. Nie bój się ich, okażą się korzystne. We wtorek i środę większe pieniądze, ale i większe obowiązki. Nie daj sobie wejść na głowę, koledzy są po pracy, w firmie zachowaj dystans. Pójdzie łatwiej, niż myślisz. W czwartek i piątek w uczuciach wiosna i niespodzianki. Samotni niech szukają swego szczęścia. Weekend spokojny.


Rak 22.06 – 22.07
W poniedziałek i wtorek najważniejsze niech będzie to, co robisz – praca, miłość, a może zwykłe, rodzinne przyjemności. Nie rozpraszaj się, przeżyj to, co istotne. W środę i czwartek unikaj większych zakupów. Przejrzyj wizytówki i stare notesy – tam znajdziesz ciekawy, dawny kontakt zawodowy, do którego warto wrócić. W piątek będą się ważyć istotne firmowe sprawy. Trzymaj rękę na pulsie. Weekend rodzinny.


Lew 23.07– 23.08
W poniedziałek i wtorek możesz mieć chęć na zmianę pracy lub rewolucję w sposobie wypoczywania. Na razie na szaleństwa możesz sobie pozwolić tylko na urlopie. W pracy nie narażaj się szefowi, nie szalej. W środę może uda się zaplanować wspólną przyszłość z kimś, kto cię zachwycił. W czwartek i piątek odżyją uczucia w stałych związkach. W weekend odpocznij. Przyjdą ci do głowy genialne pomysły, zapisz je.


Panna 24.08 – 23.09
W poniedziałek i wtorek czeka cię czas intensywnej pracy, dzięki której twe notowania wzrosną. Niech cię nie trwoży praca na kilku frontach. W środę nie strać z oczu okazji zrobienia dobrego interesu. W czwartek i piątek spokojnie, że aż nudno. Weekend to czas dobrego relaksu. Potrzebujesz nowych wrażeń, ale nie w samotności. Przygoda, zmiana ożywi uczucia, a samotnym da znaleźć kogoś od serca.


Waga 24.09 – 23.10
W poniedziałek i wtorek trzeba narzucić sobie nieco dyscypliny. Korzystna okaże się współpraca z osobami starszymi. Unikaj wchodzenia za głęboko w niesprawdzone sprawy, interesy, kontakty. W środę inwestycja, którą od dawna planujesz, bardzo zbliży się do realizacji. W czwartek w domu będzie trudno się dogadać, ale dojście do ugody będzie bardzo opłacalne. Piątek pracowity. Weekend spokojny, pełen miłości.


Skorpion 24.10 – 23.11
W poniedziałek i wtorek pojawi się parę nowych spraw, dla których warto rzucić na chwilę te stare. Szansa na awans i pieniądze będzie duża, ale trzeba ją szybko łapać. W środę i czwartek ktoś starszy bezinteresownie pomoże ci w istotnej kwestii. Nie węsz wszędzie podstępu. W piątek spotkaj się z przyjaciółmi. W weekend sprawy sercowe nabiorą tempa. Nie udawaj nieprzystępnego.


Strzelec 23.11 – 21.12
W poniedziałek nie daj się namówić na coś, co czujesz, że nie wypali. Nawiązuj kontakty, okażą się z czasem bardzo przydatne. We wtorek i środę sporo pracy, jej dobry wynik to korzyść dla kariery. W czwartek nie daj się sprowokować, bo kłótnia i dla ciebie może mieć niemiłe skutki. W piątek przeznacz czas dla rodziny, młodsi potrzebują serca, uwagi, zrozumienia. Weekend miły – relaks, sztuka, dużo spotkań.


Koziorożec 22.12 – 20.01
W poniedziałek w miłości możesz odważyć się na coś niezwykłego. Jeśli w efekcie zagrania namiętności zapadną decyzje, potem je dopracuj. We wtorek i środę dobra passa dla pracy, inwestycji, dużych zakupów. Decyduj sam, nie daj się namówić sprzedawcy. W czwartek powiększysz krąg znajomych, będziesz w centrum uwagi. Piątek to czas dla rodziny. W weekend oczarujesz każdego. Dobre rady weź do serca.


Wodnik 21.01 – 20.02
W poniedziałek i wtorek zauważysz, że nadszedł czas zmian. Będą ważne dla przyszłości, dobrze rozważ swe decyzje. W środę pojawi się ktoś, kto cię mocno zauroczy. Zbliżyć się do marzeń będzie łatwo, tylko trzeba znaleźć dobry sposób. W czwartek i piątek w pracy możliwe przetasowania – wyjdziesz na swoje, nie kryjąc swej wiedzy i związków. W weekend imprezy, flirty, nietypowe spotkania.


Ryby 21.02 – 20.03
W poniedziałek podejmiesz słuszne decyzje. Nie daj się dłużej wykorzystywać. Twoja stanowczość nawet najbardziej opornemu na wiedzę szefowi da do myślenia. Pojawią się też nowe możliwości. We wtorek i środę wydarzenia potoczą się szybko, a jeśli wiesz, czego chcesz, dostaniesz to. W czwartek i piątek najważniejsza będzie rodzina. Pewna sprawa wymaga twej uwagi. Weekend miły, spokojny.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here

*