Horoskop

Baran 21.03 – 20.04
Zechcesz coś zmienić nie tylko w pracy, ale i w sprawach osobistych. Być może się uda, ale nie od razu – na razie trochę czasu poświęć sobie i spróbuj zrozumieć, o co ci chodzi. Nowe znajomości mogą się pojawić w czasie weekendu. Dla pracy, w której być może czeka cię awans lub przynajmniej pochwała, najlepszy będzie poniedziałek i wtorek.


Byk 21.04 – 20.05
W pracy trzeba się starać, by wszyscy dobrze rozumieli twoje intencje – bez tego może we wtorek dojść do przykrych pomyłek i sporów. Nie narzucaj innym swego zdania na początku tygodnia, jeśli nie chcesz narobić sobie wrogów. Dotyczy to nie tylko pracy, ale i domu. Warto z partnerem rozmawiać, a nie stawiać go przed faktami dokonanymi. W środę i czwartek będzie się łatwiej dogadać. W weekend miłe niespodzianki.


Bliźnięta 21.05 – 21.06
Początek tygodnia będzie wymagać ciężkiej pracy, a to ci się nie spodoba. Czy jednak konieczność nadrabiania zaległości to nie twoja “zasługa”? Harówka się opłaci, zdobędziesz więcej pieniędzy, niż oczekujesz. W środę mów tyle, ile trzeba, a nawet mniej. Do nowych znajomości podchodź na razie z rezerwą, dopiero się okaże, ile są warte. W weekend zrealizujesz najbardziej szalone plany.


Rak 22.06 – 22.07
To dobry czas na poszukiwanie i odkrywanie swoich potrzeb. W pracy w połowie tygodnia pojawią się nowe oferty i szanse. Pamiętaj, by nie rezygnować ze swoich ambicji i planów. W piątek uwaga na zdrowie. W sobotę z przyjemnością oddasz się zajęciom rodzinnym i domowym. W niedzielę możesz nawiązać nową i bardzo ważną znajomość. Nie tylko dla samotnych miłość stanie się bardzo istotna.


Lew 23.07– 23.08
Może zdarzyć się tak, że po dobrym początku tygodnia, kiedy to wszystko idzie jak z płatka, w środę coś nie wypali z niezawinionej przez ciebie przyczyny lub los wystawi cię na trudną próbę. Nie wahaj się pytać przyjaciół o radę, ich zdanie okaże się słuszne. W czwartek chęć postawienia na swoim może okazać się nie najlepszym wyborem. Warto pytać domowników o zdanie.


Panna 24.08 – 23.09
Początek tygodnia dość leniwy, a zarazem trudno będzie zdecydować, co robić najpierw. Daj sobie trochę czasu na rozruch i wybór priorytetów. W pracy przede wszystkim zajmij się sprawami, które wymagają polotu, wprowadzenia ożywczego tchnienia – w środę i czwartek powinno ci pójść doskonale. W piątek pewnie znów nie zauważysz osoby, której zależy na tobie. Weekend bardzo towarzyski.


Waga 24.09 – 23.10
Trzeba się ostro wziąć za uregulowanie spraw finansowych. Zwróć długi, ale i bez skrupułów ściągnij od innych to, co ci się należy. Nie daj się nabrać na opowieści o ciężkiej doli – tobie wcale nie jest lżej. W pracy w połowie tygodnia możliwe zmiany i przetasowania. Będą korzystne dla ciebie, ale trzymaj rękę na pulsie. W uczuciach bez zmian.


Skorpion 24.10 – 22.11
Dopisze ci humor i energia, a w poniedziałek każdą sprawę zawodową załatwisz z korzyścią dla siebie. W następnych dniach pamiętaj, że kompromisy są dla ludzi, a rozstawianie przeciwnika po kątach nie zawsze jest najlepsza taktyką. W czwartek nie daj się sprowokować – w uczuciach możliwe są pomyłki i złe odebranie intencji partnera. Zanim krzykniesz – zapytaj.


Strzelec 23.11 – 21.12
Ambitne przedsięwzięcia nie będą za trudne, ale trzeba będzie zapanować nad chęcią leniwego drzemania i biesiadowania. Nad rozkosze łoża i stołu do połowy tygodnia przedkładaj sprawy do załatwienia. Zostanie to nagrodzone i docenione. W miłości możesz zapragnąć zmian, ale nie jest to najlepsza pora na takie decyzje. W czwartek w pracy zrezygnuj z tego, czego nie warto ciągnąć.


Koziorożec 22.12 – 20.01
Jeśli bliska osoba cierpi z powodu twojego postępowania, to przemyśl, czy to ty nie popełniłeś błędu. Jeśli tak, nie wahaj się przeprosić. Wciągnie cię życie towarzyskie, a kariera zejdzie na dalszy plan. Nie szkodzi – zdążysz jeszcze rozwinąć skrzydła. W weekend przypadkowo spotkani starzy znajomi poddadzą ci kilka świetnych pomysłów, które warto szybko wykorzystać, a ukochana osoba okaże więcej uczuć.


Wodnik 21.01 – 20.02
Na początku tygodnia zapanuje rozluźnienie, ale do środy przejmij ster wydarzeń. Inaczej późniejszy pośpiech czy załatwianie paru spraw jednocześnie może być przyczyną pomyłek. W czwartek możliwe intrygi w pracy – szczerze przedstaw swoje zdanie, a na swoje słowa zbierz dowody. Uda się pogrążyć kogoś nieuczciwego. Od piątku możesz liczyć na ciekawe znajomości, niezwykłe spotkania i miłe wydarzenia.


Ryby 21.02 – 20.03
Nie zaczynaj teraz nowych spraw, staraj się za to doprowadzić do końca to, do czego się zobowiązałeś. W pracy atmosfera się poprawi, a osoby, którym groziło zwolnienie, nagle okażą się niezbędne lub znajdą korzystniejszą ofertę. Stanowczość i kompetencja zjednają ci przyjaznych protektorów. W środę będziesz zadowolony z rozwoju spraw uczuciowych. W weekend okaże się, że lubisz się bawić na całego.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here

*