Horoskop

84

Baran 21.03 – 20.04
W poniedziałek i wtorek – mimo kiepskiego samopoczucia – możesz się podjąć nowych zadań. W środę i czwartek świetne kontakty z innymi, los pomoże ci w pracy i nauce. Możesz zacząć korzystną współpracę, podpisać ważną umowę. W piątek możliwe liczne “zadania domowe” – reperacje, malowanie. Wieczór – wymarzony na życie towarzyskie. Weekend należy do ciebie. Zadbaj o to, by marzenia się spełniły.


Byk 21.04 – 20.05
W poniedziałek okaże się, że jednak jesteś osobą delikatną. Ktoś zrobi ci przykrość, ale postaraj się tego nie brać zbyt osobiście. We wtorek twe ambicje zawodowe usną, ale obudź je – może pojawić się dobra okazja. W środę kogoś ci zabraknie. To cię zastanowi. W czwartek i piątek czas sprzyja pracy, rozmowom z krewnymi, ważnym umowom. W sobotę rozbudzisz czyjeś nadzieje.


Bliźnięta 21.05 – 21.06
Nie miej uprzedzeń wobec przyjaciół, staraj się oceniać ich obiektywnie. Przecież chcesz mieć jak najlepsze z nimi stosunki. W poniedziałek i wtorek skorzystasz z uroków wiosny. W środę i czwartek szczęście ci dopisze, wspaniałe kontakty, napłyną pieniądze, ktoś cię zaprosi na dłuższą wyprawę. W piątek załatw sprawy zawodowe. W sobotę bądź sobą. Między wami zaiskrzy. W niedzielę odpocznij.


Rak 22.06 – 22.07
W poniedziałek miły klimat, po wykonaniu obowiązków będzie wiele czasu na rozrywki i życie towarzyskie. We wtorek i środę szybko i skutecznie będziesz działać w pracy, chwycisz w lot wszelkie okazje, nie dasz się wyprzedzić. W czwartek i piątek pracowicie, sporo pośpiechu. Nie zabraknie jednak czasu na miłe i ważne spotkanie. Weekend zachęca do spotkań, relaksu, miłości. Plany uda się zrealizować.


Lew 23.07– 23.08
W poniedziałek nie wahaj się i zrób długofalowe plany. Z ich realizacją trzeba będzie trochę poczekać, ale warto się przygotować. We wtorek i środę możecie z partnerem bardzo zbliżyć się do siebie. Szczerość, takt i chęć współpracy pozwolą znaleźć wspólny język. W czwartek i piątek dobre samopoczucie. Napłyną pieniądze. Kontakty z dawno niewidzianymi krewnymi okażą się inspirujące. Weekend to czas miłości.


Panna 24.08 – 23.09
Sporo spraw uda ci się załatwić nie siłą, ale wykorzystując różne sposoby i sposobiki. Nie ma się czego wstydzić. W poniedziałek nie bierz zbyt wiele na siebie, bo będzie szło świetnie, ale możesz przeliczyć się z siłami. We wtorek i środę podejmiesz dobre decyzje rodzinne. Okazuj serce, jeśli chcesz, ale nie zmuszaj się do dobrych uczynków, bo ludzie to wyczuwają. W czwartek i piątek moc wrażeń, pracy, uczuć. Weekend spokojny.


Waga 24.09 – 23.10
W poniedziałek i wtorek może się okazać, że stara miłość nie rdzewieje. Osoby samotne mogą przeżyć miły romans bez dalszego ciągu. W środę i czwartek możesz zabłysnąć w życiu towarzyskim, odbyć udane spotkanie zawodowe, zadbać o zdrowie. W piątek poza pracą trzeba będzie nadrobić jakieś zaległości – może sprzątanie, może uroczystość u nudnych krewnych… W weekend łatwo nawiążesz kontakty i zaszalejesz.


Skorpion 24.10 – 23.11
Ktoś bliski czeka na twoją uwagę, na wyraźne określenie, co możesz zaoferować. Nie trzymaj ludzi w niepewności. W poniedziałek i wtorek będzie okazja do szczerej rozmowy. W środę i czwartek ktoś może mieć pretensje o nietrafione decyzje w pracy. Jeśli nie masz sobie nic do zarzucenia, nie daj się. Zadbaj o finanse. W piątek stare sprawy wrócą, nie unikaj ich dłużej. Odczujesz ulgę. Weekend pełen wrażeń i wydarzeń.


Strzelec 23.11 – 21.12
W poniedziałek i wtorek trzeba będzie nadrabiać zaległości. Będziesz też mieć sporo spraw osobistych do przemyślenia. Czy nie za wiele oczekujesz od bliskich? Przecież nie są magikami. To ty decydujesz o swoim nastroju. W środę i czwartek zwolnij tempo, ale nie porzucaj już rozpoczętych spraw. W piątek bądź duszą towarzystwa. Może wrócisz też do starego hobby? Weekend to czas miłego flirtu i dobrego relaksu.


Koziorożec 22.12 – 20.01
Czyżby i na ciebie przyszła pora? Może uwierzysz, że miłość to nie przypadłość, która zdarza się tylko innym? W poniedziałek i wtorek sporo się na ten temat dowiesz. W środę i czwartek szukaj towarzystwa osób pogodnych, nie daj się smutkom. W finansach nastąpi miłe ożywienie. W piątek rozwiążesz każdy problem. Weekend pełen rozrywek i przyjemności. Okażesz się duszą towarzystwa.


Wodnik 21.01 – 20.02
Nie licz na to, że ktoś, kto nie umie poradzić sobie z samym sobą, pomoże tobie. W poniedziałek i wtorek świat należy do ciebie. Uda się zrobić coś, o czym od dawna marzysz. Nie daj się nikomu zbić z tropu. W środę i czwartek nie trać sił i energii na sprawy, które muszą toczyć się bez twego wpływu. Nie będzie to zła decyzja, a korzyści szybko zauważysz. W piątek nie przemęczaj się. Weekend bardzo udany.


Ryby 21.02 – 20.03
W poniedziałek i wtorek sprawy ułożą się po twojej myśli, ale trzeba się będzie nieźle napracować. W środę w pracy upominaj się o swoje. Nie daj też sobie narzucić stylu spędzania wolnego czasu. W czwartek i piątek powodzenie w życiu uczuciowym i zawodowym. Korzystaj z okazji, bo się nie powtórzą. Weekend będzie wymagać od ciebie pracy, wytrwałości i poczucia humoru.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

*