Horoskop

Baran 21.03 – 20.04
Przed tobą sporo uczuciowych wzruszeń. Pamiętaj jednak, że miłość to nie tylko patrzenie na księżyc wieczorową porą w objęciach ukochanego. To również troska o znalezienie dobrej przystani. Jest na to szansa. Jeśli jesteś singlem i nie masz jeszcze nikogo, to nie znaczy, że czas będzie mniej udany. Rysuje się dużo okazji do poznania ciekawych osób.


Byk 21.04 – 20.05
Pieniądze i uroda nie gwarantują szczęśliwego związku. Niby dobrze o tym wiesz, ale przez chwilę może sie wydawać, że to wystarczy. Fascynacja szybko mija. Daj sobie trochę czasu na refleksję. Przynajmniej nie zbudzisz się w łóżku z kimś obcym. Ktoś, kogo spotkasz teraz, okaże się tyleż interesujący, co poważnie tobą zainteresowany.


Bliźnięta 21.05 – 21.06
Krew zaczyna coraz szybciej krążyć w twoich żyłach. W stałych związkach warto, korzystając z dobrej atmosfery, wrócić do starych, dobrych czasów. Na wspominaniu nie powinno się skończyć. Możesz również liczyć na jakiś nowy rozdział w uczuciowym życiorysie. Pamiętaj jednak, że zbytnia bezceremonialność, może spłoszyć partnera.


Rak 22.06 – 22.07
Choć nie możesz liczyć teraz na szalone porywy serca, w twoim związku panować będzie zgoda i spokój. Jeśli jesteś miłośnikiem stabilizacji, nie będzie powodów do narzekań. Nawet jeśli ta rada wydaje ci się dość banalna, kup sobie modny ciuch, wybierz się do fryzjera i zabierz swoją drugą połowę na wycieczkę, do kina lub choćby na spacer.


Lew 23.07– 23.08
Randka zaaranżowana przez znajomych? Wydaje się, że to ryzykowny pomysł, ale wbrew twoim obawom wyjść może nadspodziewanie dobrze. Warunek: nie usztywniajcie się niepotrzebnie, może warto z tej sytuacji pożartować? Dla osób z II dekady znaku spełnienie miłosnych tęsknot, ale dla Lwów z III dekady – jeszcze trochę pod górkę. Za to widać już szczyt.


Panna 24.08 – 23.09
W najbliższych dniach uczucia znajdą się na drugim planie. Osoby samotne teraz nie będą miały zbyt wielu szans na zawarcie bliższej znajomości z kimś interesującym, a jeśli nawet – nie będzie to jeszcze prawdziwa zażyłość. Nie narzucaj tempa. Bądź ostrożny w podejmowaniu decyzji sercowych.


Waga 24.09 – 23.10
Jesteś spragniony prawdziwej miłości, ale tym razem przyda się odrobina twojej wrodzonej dyplomacji. Nowa znajomość, zanim wyjdzie na prostą, musi pokonać kilka mniejszych i większych zakrętów. Wygląda na to, że druga strona ma za sobą jakąś uczuciową kolizję i odruchowo naciska na hamulec.


Skorpion 24.10 – 23.11
Nawet jeśli jesteś całkowicie pewien, że masz rację, posłuchaj, co ma do powiedzenia druga strona. Warto wyjaśnić sobie wzajemne oczekiwania w spokojnej, rzeczowej rozmowie. Temperatura uczuć w nowych związkach będzie się w najbliższym czasie wahać. To falowanie może być nawet dość interesujące, ale nie przesadzaj.


Strzelec 23.11 – 21.12
Serce w rozterce? Z jednej strony przyzwyczajenie i błogi spokój, ale uczucia jakby trochę wykalkulowane, z drugiej – uniesienia, ale brak pewności, czy ta miłość będzie trwała lata, czy może tylko chwilę. Zastanów się, na czym bardziej ci zależy. W związkach, które nie znalazły się na rozdrożu, trochę małych uszczypliwości.


Koziorożec 22.12 – 20.01
Codzienne sprawy mogą odsunąć uczucia na drugi plan, ale licz się z tym, że partner potrzebuje twojego zainteresowania. Nie zapominaj o choćby drobnych dowodach uczucia. Jeśli jesteś wolny, możesz teraz spotkać kogoś, kto ofiaruje ci pomoc i przyjaźń. Ta znajomość z czasem może przerodzić się w miłość.


Wodnik 21.01 – 20.02
Czerwcowe słońce potrafi oślepić, dokładniej więc przyjrzyj się obiektowi swoich westchnień. Może zobaczysz wtedy to, co widzą inni, że ten ktoś traktuje waszą znajomość jako miły epizod, ale wcale nie ma zamiaru się zdeklarować. Lepiej zrobisz, nie angażując się zbytnio. Dla Wodników z II dekady znaku bardzo pomyślny tydzień.


Ryby 21.02 – 20.03
Nowe uczucia mogą wydawać ci się trochę skomplikowane. Poczekaj, aż wszystko się wyjaśni. W stałym związku lepiej nie przeciągać struny. Prowokacje mogą zakończyć się burzliwą sceną zazdrości. Szykują się partnerskie nieporozumienia, a nawet sercowe komplikacje. Nic nie jest stracone, ale postaraj się spojrzeć na swój związek bardziej wnikliwie.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here

*