Horoskop

Baran 21.03 – 20.04
Od początku tygodnia doznasz przemiany, która zadziwi nie tylko otoczenie, ale przede wszystkim ciebie samego. Nie będziesz mieć oporów, aby partnerowi powiedzieć, co myślisz. To wyjaśni jednoznacznie sytuację. Nieważne jak, ale koniecznie znajdź czas na wypoczynek. Poza tym absolutnie musisz ograniczyć codzienne używki. Bez tego nie zmieni się nic.


Byk 21.04 – 20.05
Bardzo się ucieszysz, bo nie potwierdzą się podejrzenia, jakie miałeś wobec bliskiej osoby. Zmiana twojego nastawienia spowoduje, że partner będzie chciał zrobić dla ciebie niemal wszystko, o co poprosisz. Nie przegap tej okazji. Właściwie energia będzie cię wręcz rozpierać, dlatego uważaj na różne nieprzemyślane gesty. Zwłaszcza miej się na baczności podczas zwykłych, codziennych prac domowych.


Bliźnięta 21.05 – 21.06
W tych dniach masz szansę na ogromną zmianę w życiu osobistym, bo na twojej drodze pojawi się ktoś wyjątkowy. Jeśli tylko zechcesz, możecie zbudować szczęśliwy związek, w którym już wkrótce będziecie robić plany na dalszą przyszłość. Musisz zdecydowanie unikać przeciągów i ogólnie bardziej zadbać o swoje zdrowie. Zacznij od spraw oczywistych – nie zarywaj nocy, jedz zawsze rano śniadanie, zapomnij o późnych kolacjach.


Rak 22.06 – 22.07
Twoja intuicja będzie ci teraz niezwykle pomocna. Wyczujesz każdy fałsz ze strony bliskiej osoby, a z łatwością rozpoznasz tych, którzy są ci bardzo przychylni. Nie bój się prawdy, nie staraj się na siłę tworzyć czegoś z niczego. Jeśli od pewnego czasu masz dziwne mrowienie w rękach, to może być zapowiedź choroby krążeniowej albo problemów z górnym odcinkiem kręgosłupa. Zgłoś się do lekarza.


Lew 23.07– 23.08
Wpadniesz na pomysł, jak skutecznie podejść i namówić ukochanego na bardzo radykalne kroki. Nie bój się eksperymentów w życiu osobistym, twoja fantazja przywróci waszemu związkowi dawny żar. Najlepiej byłoby w tym tygodniu nigdzie nie wyjeżdżać, nie podejmować się zbyt ambitnych, wymagających wysiłku fizycznego zadań. Jesteś teraz bardzo narażony na urazy.


Panna 24.08 – 23.09
Przemyśl, czy długo tak wytrwasz. Prowadzisz podwójną grę, a jej konsekwencją może być, że sprawa się wyda i zostaniesz po prostu sam. Zanim o tobie zadecyduje przypadek, sam określ swoje potrzeby i preferencje. Twój organizm zdecydowanie potrzebuje więcej relaksu i wypoczynku. Nie oszukasz go dodatkową porcją kawy czy wzmacniającą kuracją witaminową. Zacznij od większej ilości snu.


Waga 24.09 – 23.10
Jeśli miałeś nadzieję, że wasze uczucie jeszcze wróci, to masz teraz szansę, aby tak było. Problem tylko w tym, czy jesteś w pełni świadomy faktu, że dorośli ludzie nie są w stanie zmienić swojego sposobu bycia i systemu wartości. Zainwestuj w siebie i zadbaj bardziej o skórę, paznokcie i włosy. To twój słaby punkt, nie wystarczy nowy lakier czy inny kolor włosów.


Skorpion 24.10 – 23.11
Masz tak wiele pragnień, że twojemu partnerowi niełatwo będzie temu sprostać. Nie możesz robić tylko tego, co ty chcesz, i oczekiwać, że wszyscy wokół wykażą zrozumienie i wybaczą. Niestety, musisz innym dać coś od siebie. Przed tobą czas spotkań poza domem. Bardzo uważaj na to, co i gdzie jesz. Nawet przy dużej odporności organizmu może on jednak zbuntować się wobec egzotycznej kuchni.


Strzelec 23.11 – 21.12
Ostatnio zanudzasz wszystkich opowieściami na swój temat. Nie oczekuj, aby tylko tobie i zawsze tobie okazywano uwagę i uczucie. Przemyśl, dlaczego tak mało dostajesz. A może jednak to prawda, co usłyszałeś, że ty od siebie nie dajesz nic… Znajdź sam swój własny sposób na uwolnienie się od stresu. Masz intuicję, posłuchaj jej podszeptów, a szybko odzyskasz utraconą formę.


Koziorożec 22.12 – 20.01
Zbyt długo już odkładasz ważną decyzję. Niestety, nic samo się nie załatwi. Musisz postawić na szczerość i zapytać o konkrety. To ważne nie tylko wtedy, kiedy jesteś tą trzecią w związku. Koniecznie zmień dietę, jedz więcej warzyw i owoców. A poza tym wygospodaruj sobie czas na codzienny, obowiązkowy ruch.


Wodnik 21.01 – 20.02
Musisz zmienić sposób mówienia o swoich potrzebach. Nie bój się otwarcie komunikować swoich oczekiwań. Jeśli boisz się odrzucenia, jeśli masz wrażenie, że stąpasz po kruchym lodzie, to sam odpowiedz sobie, czego nie chcesz wiedzieć i za jaką cenę. Pamiętaj, że kobiecie wprawdzie nie należy zaglądać w metrykę, ale pewne kłopoty są wynikiem twojego wieku. Nie popadaj w czarną rozpacz, tylko porozmawiaj z lekarzem.


Ryby 21.02 – 20.03
Nawet jeśli jest to ci nie na rękę, musisz teraz powiedzieć prawdę o swoim byłym związku. Lepiej zrób to sam i na swój sposób. Blisko ciebie jest ktoś, kto wprost pali się do poinformowania twojego partnera o pewnym wydarzeniu z przeszłości. Pamiętaj o sprawach oczywistych, które niezmiennie ci umykają. Nie pal w łóżku, nie zarywaj nocy.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here

*