Horoskop

Baran 21.03 – 20.04
Masz przed sobą całkiem sympatyczny tydzień. Nie pakuj się tylko na ochotnika w dodatkowe obowiązki. Szef sam zajmie się swoimi sprawami, a rodzina będzie mniej niż zwykle marudzić. Wreszcie będziesz miał więcej czasu na swoje własne sprawy. Nadrobisz towarzyskie zaległości. Weekend sprzyja flirtom i nowym znajomościom. Rusz się z domu, a szybko zregenerujesz siły i porządnie odpoczniesz.


Byk 21.04 – 20.05
Zrobisz wszystko, aby oderwać się od codziennych obowiązków. Będziesz towarzyski, ale także ciekawski. Odkryjesz czyjś sekret, ale zastanów się trzy razy, zanim porozmawiasz o nim z innymi ludźmi. Powodowany dobrymi intencjami możesz powiedzieć zbyt wiele i ktoś bliski posądzi cię o plotki. W miłości poszukiwać będziesz wrażeń i nowych inspiracji. Dobry czas na flirt.


Bliźnięta 21.05 – 21.06
Przed tobą spokojniejszy tydzień. Będziesz cieszyć się z drobnych sukcesów, niechętnie porwiesz się na zbyt ambitne sprawy i ciężkie zadania. Niech się inni męczą. Po pracy uda ci się odpocząć, ale w weekend popatrzysz krytycznym wzrokiem na wystrój domu i ruszysz szukać nowych mebli. Wenus ci sprzyja, a pod jej wpływem twoje wybory okażą się strzałem w dziesiątkę. Samotne Bliźnięta będą wyjątkowo urokliwe, a nawet uwodzicielskie.


Rak 22.06 – 22.07
Pora zrealizować ambitne plany, na jakie od dawna masz ochotę. Tydzień sprzyja mądrym decyzjom, tak miłosnym, jak i zawodowym. Nie daj się tylko sprowokować do ostrej wymiany zdań z kimś, kto poucza innych, ale sam nie ma doświadczenia ani racji. Pamiętaj też, że jak cię ludzie widzą, tak cię piszą. Nie żałuj sobie na fryzjera i modne ciuchy, a natychmiast poczujesz poprawę humoru. W miłości także wielkie ożywienie.


Lew 23.07– 23.08
Czas samemu zabrać się za ważne dla ciebie sprawy. Uprzejmie podziękujesz doradcom, którzy potrafią mniej od ciebie, a więcej zarabiają. Przyjaciółkom wtrącającym się w twoje sprawy też dasz kilka dobrych rad. Biada osobom, które są leniwe lub zapominalskie, bo wreszcie powiesz im, co o nich myślisz. W weekend, kiedy już uporasz się z zaległościami, znajdziesz czas na odpoczynek i zabawę, a Wenus przyniesie okazję do tajemniczej randki.


Panna 24.08 – 23.09
Poczujesz przypływ optymizmu. Wystarczy ci sił na trudne sprawy, problemy cię ominą, a towarzyskich atrakcji także nie zabraknie. Najwięcej korzystnych okazji czeka cię jednak w miłości. Samotne Panny będą flirtować i uwodzić. Zamężne udowodnią partnerowi, że możliwa jest powtórka miodowego miesiąca. Choć będzie ci się dobrze wiodło, to zadbaj w tym tygodniu o swoje zdrowie.


Waga 24.09 – 23.10
Nie żałuj czasu na to, co sprawia ci przyjemność, bo muzyka i sztuka pozwolą ci ukoić stargane nerwy. W pracy nowy pomysł może okazać się przełomowy. W jego realizacji pomoże ci ktoś, komu sam kiedyś pomogłeś. W domu więcej obowiązków. Twoja energia i doświadczenie przydadzą się w pewnej trudnej sprawie, która dotyczy znajomych lub sąsiadów. Nie krytykuj pomysłów partnera. Znajdź czas na wspólne sprawy, zgódź się jego pomysły. Ważne żeby można było się razem dobrze bawić.


Skorpion 24.10 – 23.11
Zrób coś wbrew rutynie, a od razu świat stanie się weselszy. W tym tygodniu nie oszczędzaj na tym, co ci sprawia przyjemność, bo inaczej stracisz okazję do poznania przyjaciół i przeżycia pasjonującej przygody. Wybierz się na egzotyczną wycieczkę, weź udział w niezwykłym kursie, daj się porwać na szaloną randkę. Sprzyja ci szczęście wszędzie tam, gdzie można się czegoś nauczyć lub dowiedzieć.


Strzelec 23.11 – 21.12
Różne trudne sprawy znajdą się właśnie na twojej głowie. Gdy inni będą leniuchować, ty przejmiesz dowodzenie. Okaże się, że twoje opinie są tak ważne, że nie można bez nich podjąć żadnej istotnej decyzji. Bliskie osoby wymagać będą od ciebie cierpliwości, ale za twoje trudy Jowisz szykuje ci nagrodę. Ktoś cię pochwali i poczujesz, że jesteś wszystkim potrzebny.


Koziorożec 22.12 – 20.01
Miłość i związane z nią emocje zaprzątną całą twoją uwagę. Zaczniesz flirtować, żartować i plotkować, a szczęście w miłości nie powinno cię w tym tygodniu nawet na chwilę opuścić. Zapowiada się więcej nowych znajomości i okazji do randek. Jeśli jednak ukochany nie będzie o ciebie dbał, to bez skrupułów zaangażujesz się w nowy związek. W pracy czeka cię nieco więcej nowych obowiązków, które związane będą ze szkoleniami lub wyjazdami.


Wodnik 21.01 – 20.02
Musisz odpocząć od nadmiaru towarzyskich atrakcji. Najchętniej ukryjesz się przed wszystkimi gdzieś w leśnej głuszy. Kto liczy, że będziesz odbierać służbowy telefon, ten się zawiedzie. Zadbasz o swoje zdrowie, porządnie wyśpisz i znów będziesz w doskonałej formie. Jowisz sprzyja miłości. Uczucia, które przygasły, wybuchną z nową siłą.


Ryby 21.02 – 20.03
Docenisz uroki wygodnego życia. W sprawach zawodowych niewiele będzie się działo. Wygoda, luksus i dobre jedzenie okażą się ważniejsze od innych zainteresowań. Wybierzesz się na zakupy i zainwestujesz w odrobinę luksusu. W kuchni sięgniesz po nowe przepisy i wyczarujesz z nich potrawy, które wszystkich zachwycą. W weekend warto gdzieś się wybrać. W miłości pragnąć będziesz komplementów.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here

*