Horoskop

89

Baran 21.03 – 20.04
Ktoś bliski skieruje twoją uwagę na różne sekrety i tajemnice, które od pewnego czasu są omawiane w twoim otoczeniu. Jeśli spokojnie się zastanowisz, to znajdziesz rozwiązanie różnych problemów. Przestaniesz denerwować się na ludzi, którzy nie zasługują na tyle twojej uwagi. W pracy znajdziesz sposób, aby postawić na swoim. Przejrzyj też domowe rachunki, przypilnuj spraw urzędowych, a unikniesz zamieszania. W miłości trudno ci będzie ukryć emocje.


Byk 21.04 – 20.05
Chętnie poświęcisz uwagę rodzinnym sprawom. Merkury pomoże szybko zdecydować się na większe inwestycje lub wspólny zakup, a rodzina tym razem cię nie zawiedzie. Wszyscy będą zadowoleni, a ty poczujesz się wszystkim bardzo potrzebny. W weekend staniesz się bardziej towarzyski. Ktoś sympatyczny zaproponuje wspólny wakacyjny wyjazd, ktoś inny odezwie się do ciebie po latach ciszy.


Bliźnięta 21.05 – 21.06
Bądź przygotowany na niespodzianki, nie obawiaj się szybkich decyzji. Ktoś postąpi inaczej, niż się spodziewałeś, ale wyjdzie ci to na dobre. Dzięki mądrej taktyce szybko zapanujesz nad sytuacją. W miłości czekają cię nowe pokusy i uczuciami warto się teraz bardziej przejmować. Zauroczy cię ktoś młody, ekscentryczny i nieokiełznany. Ktoś poprosi cię o pomoc lub pośrednictwo w zagadkowej miłosnej sprawie.


Rak 22.06 – 22.07
Słońce zadba o ciebie, przyniesie ci korzystne okazje i nowe znajomości. O twój dobry humor zatroszczą się też przyjaciele. Będą też nowe miłosne szanse i związane z nimi emocje. Ważna osoba sprzyjać będzie twoim pomysłom zawodowym i sprawom finansowym. Spotykaj się z ludźmi, omawiaj ambitne plany, nie bądź teraz zbyt skromny i nieśmiały. W weekend do szczęścia potrzebne ci będzie sympatyczne towarzystwo.


Lew 23.07– 23.08
Przed tobą spokojniejszy tydzień. Obowiązków będzie mniej, a okazji do spotkań z ciekawymi ludźmi pojawi się więcej. Odkryjesz, że komuś zależy właśnie na tobie. Możliwe niezapowiedziane wizyty i zaproszenia na wspaniałe imprezy. Weekend też wesoły, a plenerowa impreza, na jaką się wybierzesz, bardzo sprzyja niezwykłym znajomościom. Zakupy też będą udane.


Panna 24.08 – 23.09
Zadbasz o swoje finanse, nie dasz się na nic naciągnąć. Wprowadzisz kilka zmian do codziennego planu zajęć i dzięki temu będziesz miał więcej czasu. Trzymaj w tajemnicy swoje sukcesy, bo czyjaś zazdrość może opóźnić różne ambitne plany. Ty jednak o nic się nie martw. Koniec tygodnia sprzyjać będzie nie tylko dobrym pomysłom, ale też niezwykle ważnym spotkaniom. Ktoś ważny chętnie ci pomoże.


Waga 24.09 – 23.10
Są wakacje, ale w pracy sporo się będzie działo. Pokaż się wszystkim z jak najlepszej strony. Zastąpisz kogoś, kto pojechał na urlop i twoja kariera ruszy do przodu. Powalcz choć trochę o swoje pieniądze i zyski, bo Jowisz nadal jest w twoim znaku, sprzyja korzystnym umowom i negocjacjom. Będziesz też mógł liczyć na pomoc przyjaciół i ludzi, którzy są ci z różnych powodów wdzięczni. W miłości gorąco!


Skorpion 24.10 – 23.11
Czas jechać na wakacje, zamiast wszystkich pilnować. Odpocznij i nikomu się z tego powodu nie tłumacz. Wyluzuj się troszkę i tym razem nie wymagaj od siebie zbyt wiele. W razie kłopotów, nie bądź taki samodzielny. Jeśli trzeba, proś o pomoc. Przecież masz wpływowych znajomych, na których możesz liczyć. W miłości szczęście będzie ci sprzyjać, ale do nowych znajomości podejdziesz z większą niż zwykle rezerwą.


Strzelec 23.11 – 21.12
Przez cały tydzień będziesz ostrożny i przewidujący. Nie dla ciebie ryzykowne romanse czy szalone wyprawy w nieznane. Postanowisz unikać niemiłych osób i nikt nie zmusi cię do tego, czego nie chcesz. Zwróć większą uwagę na sprawy związane z domem i rodziną, bo możliwe są drobne nieporozumienia ze starszymi krewnymi. W pracy zajmiesz się porządkowaniem zaległości. Pod koniec tygodnia poczujesz jednak przypływ odwagi i życiowej energii.


Koziorożec 22.12 – 20.01
Bądź miły i wyrozumiały dla otoczenia, bo w tym tygodniu powodzenie zależy od tego, co sądzą lub robią inni ludzie. Wenus nauczy cię prosić o to, co jest potrzebne. Nie pracuj za kogoś, kto myśli tylko o swoich interesach. Pod koniec tygodnia uda ci się zaprowadzić porządek w zawodowych sprawach i znajdziesz więcej czasu dla siebie i dla rodziny. Jeśli jesteś samotny, to nie uciekaj przed miłością. Miej oczy szeroko otwarte.


Wodnik 21.01 – 20.02
Czas zabrać się do pracy, bo właśnie szczęście ci sprzyja. Ktoś bliski przez cały tydzień pomagać ci będzie w tych sprawach, które wymagają szybkich i jednoznacznych decyzji. Merkury też o ciebie zadba i przyniesie ciekawe wiadomości. Działaj szybko, mów otwarcie, nie chowaj się za plecami silniejszych od ciebie. Teraz odniesiesz sukces. W miłości nadchodzą romantyczne chwile. Będzie ci łatwiej odnaleźć się w ważnej relacji.


Ryby 21.02 – 20.03
Nie bój się ważnych zadań, bo dasz sobie z nimi radę. Będziesz decydować, zachęcać i przekonywać innych do mądrych i nowoczesnych projektów. W pracy będzie ci się dobrze wiodło. W miłości czekają cię sympatyczne niespodzianki. Jowisz sprawi, że dawne znajomości powrócą i będą wymagały podjęcia jednoznacznych decyzji. Pod koniec tygodnia zatęsknisz za spokojem i wygodą. Zamiast marzyć, odwiedź biuro podróży i przejrzyj oferty.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

*