Horoskop

Baran 21.03 – 20.04
Ktoś bliski skieruje twoją uwagę na różne sekrety i tajemnice, które od pewnego czasu są omawiane w twoim otoczeniu. Jeśli spokojnie się zastanowisz, to znajdziesz rozwiązanie różnych problemów. Przestaniesz denerwować się na ludzi, którzy nie zasługują na tyle twojej uwagi. W pracy znajdziesz sposób, aby postawić na swoim. Przejrzyj też domowe rachunki, przypilnuj spraw urzędowych, a unikniesz zamieszania. W miłości trudno ci będzie ukryć emocje.


Byk 21.04 – 20.05
W poniedziałek uważaj na siebie i osoby sobie podległe. Wykorzystaj logikę i spokój, bo sprawy będą wyglądały trochę inaczej, niż są w rzeczywistości. We wtorek, środę i czwartek masz wszelkie dane po temu, by wybrnąć z kłopotów, zarobić pieniądze, zdobyć czyjeś uznanie lub serce. Interesy i praca będą dominować. W piątek łatwo dogadasz się z kimś dotąd trudnym. Weekend pełen miłych wrażeń i działania.


Bliźnięta 21.05 – 21.06
W poniedziałek bardzo dokładnie wywiązuj się z tego, co obiecałeś i nie narażaj się nikomu. Wieczór spędź w domu, nie szukaj przygód. We wtorek i środę miłość może przyjść do samotnych, a doskonały biznes objawić się tym, którzy cierpią na brak pracy i pieniędzy. Ale nie kupujcie kota w worku! Czwartek i piątek będą wypełnione bieganiną, pilnymi sprawami. Uda się je załatwić. W weekend wypoczniesz.


Rak 22.06 – 22.07
W poniedziałek trzeba mieć oczy dookoła głowy. Sporo spraw będzie wymagało bardzo uważnego i szybkiego rozwiązania. Unikaj tłumów, nie wdawaj się w gorące spory. We wtorek i środę łatwiej będzie okazywać uczucia, a wszelkie spory warto gasić w zarodku. W pracy w czwartek czeka cię uznanie. W piątek ciągły pośpiech cię zmęczy. W weekend zadbaj o siebie, odpocznij.


Lew 23.07– 23.08
W poniedziałek będziesz nastawiony bojowo, krytycznych uwag los ci nie oszczędzi. Nie daj się zbić z tropu, pamiętaj o swoich mocnych stronach, nie wdawaj się w spory. We wtorek – udane posunięcia w sprawach mieszkaniowych, krok do przodu w karierze, możesz wejść do grupy, o której od dawna marzyłeś. Od środy do piątku spokój, cisza, miłe wypełnianie obowiązków. W weekend będzie niezwykle i pięknie.


Panna 24.08 – 23.09
W poniedziałek ktoś, za kim nie przepadasz, okaże się bardzo pomocny. Uważaj za kierownicą, unikaj sporów. We wtorek i środę nie kieruj się w ocenie stereotypami, dostrzeż to, co ludzie skrywają. Miłość nie jest nieosiągalna, a ktoś bardzo chce się z tobą zaprzyjaźnić. W czwartek i piątek trzeba się sporo ruszać, biegać, załatwiać. Nie odpuść sobie pracy. Weekend spokojny, twórczy, pojawią się sprawy do przemyślenia.


Waga 24.09 – 23.10
W poniedziałek i wtorek kłopotliwe mogą okazać się kontakty z innymi, nadepniesz komuś na odcisk, pojawią się stare sprawy, podmiecione pod dywan. Nie udawaj głupiego, przyznaj się do błędu, a szybko wyjdziesz na prostą. W środę i czwartek sprawnie rozdzielisz pracę, znajdziesz czas dla siebie i ukochanych osób. W piątek miły odpoczynek i ciekawe rozmowy. W weekend będziesz tytanem myśli i działania.


Skorpion 24.10 – 23.11
W poniedziałek nie mów tego, co ślina na język przyniesie. Panuj nad sobą we wszystkich dziedzinach życia, to nie czas na pokazywanie, kto tu rządzi. We wtorek i środę zdobędziesz uznanie kogoś, do kogo ciągnie cię serce. Nie wstydź się uczuć. W czwartek i piątek zainteresujesz się czymś niezwykłym, pieniądze spadną z nieba, ktoś powie coś miłego, co na długo zapadnie w duszę. Weekend rodzinny, spokojny.


Strzelec 23.11 – 21.12
W poniedziałek dasz się poznać od najlepszej strony. Uważaj na pochlebców, unikaj przygodnych kontaktów. Nowa znajomość może nie być aż tak dobra. We wtorek i środę zmiany w domu. Dobre czy złe – to zależy od twojej interpretacji. Ostatecznie wyjdą ci na zdrowie. W czwartek i piątek poczujesz zew wolności, chęć wyrwania się za wszelką cenę. Weekend pracowity.


Koziorożec 22.12 – 20.01
W poniedziałek i wtorek poczujesz się wolną osobą. Ale to jeszcze nie koniec pracy nad pewnym ważnym zadaniem, nie zapomnij dopracować szczegółów. Sukces będzie wtedy wyraźniejszy. W środę i czwartek będzie się wiele działo. Uda ci się do swoich racji przekonać innych. Na solidnych podstawach zaczniesz tworzyć coś nowego. W weekend będziesz panem sytuacji. Zadbaj o ruch na powietrzu.


Wodnik 21.01 – 20.02
W poniedziałek i wtorek lepsza passa, przekonasz innych do swoich zamierzeń, pociągniesz za sobą ludzi. W środę i czwartek zyskasz przyjaciół, a w pracy nie będą mieć dla ciebie słów uznania. W piątek spełnią się plany i marzenia, daj sobie czas na to, co najważniejsze, inne sprawy odłóż na potem, nic się nie stanie. Weekend może być czasem próby dla nowego uczucia. Zadbaj o spokój, ciekawy temat do rozmów, rozrywkę.


Ryby 21.02 – 20.03
W poniedziałek pamiętaj o swoim bezpieczeństwie. Nie szukaj przygód, niech ci się nie zachce zgrywać bohatera. Zaufaj intuicji. We wtorek przypływ gotówki, ale i wytężonej pracy. Ktoś dotąd dość sztywny wobec ciebie nagle stanie się przyjacielski – i będzie to obiecujący początek. W środę i czwartek trzeba zakasać rękawy i nadrobić zaległości. W piątek – relaks i przygoda. Weekend pracowity, ucieszy cię to.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here

*