Horoskop

Baran 21.03 – 20.04
Czas, abyś i ty trochę pomyślał o sobie, a nie poświęcał się dla innych. Zbyt wiele odpowiedzialnych zadań może źle wpływać na twoje samopoczucie. W pracy pod żadnym pozorem nie wdawaj się w biurowe intrygi, ani nie powtarzaj plotek. Także w rodzinie nie daj się sprowokować do kłótni, bo możesz stać się ofiarą czyjejś gry. Bądź cierpliwy, a szczęście szeroko się do ciebie uśmiechnie


Byk 21.04 – 20.05
Nabierzesz sił, a twój optymizm udzieli się nawet największym ponurakom. Dziel się swoimi pomysłami, nie odkładaj ważnych spraw na później. Jeśli czeka cię ważna rozmowa, to zwróć uwagę na szczegóły, a wygrasz więcej niż inni. W rodzinie wreszcie spokojniej. Twój dom stanie się miejscem, gdzie wszyscy będą mogli cieszyć się wspaniałą atmosferą. W miłości także dobra passa.


Bliźnięta 21.05 – 21.06
Baw się i nie martw niczym na zapas. Kto zapragnie powierzyć ci jakieś nowe obowiązki, może być zawiedziony. Lepiej nie obiecuj szefowi zbyt wiele, a unikniesz niepotrzebnych kłopotów. Szczęście będzie ci sprzyjać. Wszędzie spotkasz się z wielką życzliwością i wsparciem. Słońce pomoże ci w trudnych sprawach i usunie wrogów z twojej drogi.


Rak 22.06 – 22.07
Postaraj się o więcej cierpliwości i działaj dopiero wtedy, jeśli masz całkowitą pewność swoich racji. W tym tygodniu ktoś, kto dotychczas był grzeczny i miły, może pokazać pazurki. Nie obawiaj się zakończyć znajomości, które zabierają ci zbyt dużo czasu i energii. W miłości twoje własne potrzeby będą dla ciebie ważniejsze niż zachcianki bliskiej osoby.


Lew 23.07– 23.08
Wielkie zakupy i domowe porządki zostawisz na głowie pozostałych domowników. Ktoś będzie narzekać, zamiast być samodzielnym. W pracy także zapowiada się mniej obowiązków. Samotne Lwy jak zwykle będą flirtować, a niektóre poczują, że już czas podjąć poważne decyzje co do przyszłości. W weekend zdobędziesz się na ważne wyznania.


Panna 24.08 – 23.09
Merkury sprzyja zawodowym i finansowym sukcesom. Poważnie podejdziesz do swoich obowiązków, dotrzymasz terminów i zasłużysz na nagrodę. Nie obawiaj się mówić otwarcie o swoich sprawach, bo dzięki temu zyskasz pomoc. Zamiast być skromnym, odważnie przedstaw swoje zalety. W towarzystwie będzie weselej, dlatego przyjmij zaproszenie na sympatyczną imprezę.


Waga 24.09 – 23.10
Czas zerwać z nudą i ruszyć w nieznane miejsca. Pociągać cię będą wakacyjne podróże, nawet te krótkie. Może warto zmienić zawodowe plany i wyjechać choćby na parę dni? Posłuchaj swojej intuicji i zrób to, co ci serce każe, ale pamiętaj, że musisz też wywiązać się z różnych obietnic. Na szczęście Merkury pomoże ci negocjować i szukać pomocników do cięższych zadań.


Skorpion 24.10 – 23.11
Pochłoną cię zawodowe sprawy. Nie narzekaj, bo więcej zarobisz. Pod koniec tygodnia czeka cię więcej towarzyskich spotkań i związanych z nimi zabawnych sytuacji. Twoim wrogiem są jednak plotki. Pilnuj swoich sekretów, bo ktoś może je wykorzystać do swoich celów. Merkury radzi nie zwierzać się komuś, kto już raz cię zawiódł. Sprzyja ci za to teraz szczęście w miłości.


Strzelec 23.11 – 21.12
Pociągać cię będą teraz sytuacje, które jeszcze niedawno uznałbyś za bardzo ryzykowne. Zainteresuj się tym, co daje szansę na awans i podwyżkę. Przez cały tydzień Merkury zapewni ci powodzenie w sprawach finansowych. Ktoś zwróci ci długi, ktoś podpowie jak korzystnie zainwestować. Łap okazję i licz swoje zyski. W miłości nadchodzą spokojniejsze chwile.


Koziorożec 22.12 – 20.01
Korzystaj z uroków wakacji. Wolnego czasu będzie więcej, a pracy i związanych z nią kłopotów trochę mniej. Podczas służbowych spotkań słuchaj, co szepczą twoi współpracownicy. W niektórych plotkach będzie sporo prawdy i nie wpadniesz w pułapkę. Jeśli się postarasz, to odniesiesz więcej sukcesów. Wpadniesz na odkrywcze pomysły, spotkasz ciekawych ludzi.


Wodnik 21.01 – 20.02
Przed tobą bardzo dobry tydzień. Będziesz miał najwięcej energii do flirtów i zabaw. W pracy będzie się dobrze układać, jeśli oczywiście będziesz na bieżąco wypełniać swoje obowiązki. Uważaj, bo na jaw wyjść mogą czyjeś błędy i zaległości. W weekend życie towarzyskie pochłonie cię bez reszty, ale poświęć bliskiej osobie więcej czasu, bo to właśnie razem będziecie najlepiej się bawić.


Ryby 21.02 – 20.03
Serce zabije ci mocniej, a twoje artystyczne talenty rozkwitną. Byle słowo czy gest będzie w stanie cię wzruszyć czy zainspirować do działania. Jednak pewne sporne sprawy trzeba będzie w tym tygodniu wyjaśnić. Zrób to delikatnie, a w twoim otoczeniu zapanuje spokój i zgoda. W miłości Ryby będą bardzo zazdrosne o każdy gest czy nową osobę w otoczeniu partnera. Okaże się, że nie ma o co się martwić.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here

*