Horoskop

banertelewizjaleszno

Baran 21.03 – 20.04
Będziesz właściwie oceniać swoje możliwości. Otwiera się szansa na postęp, zwłaszcza tam, gdzie trwał zastój. W poniedziałek spotkasz się z wieloma dowodami przyjaźni. We wtorek i środę trzymaj temperament na wodzy, by przypadkowym wybuchem nie zniweczyć dobrze rokujących planów. Osoby samotne w weekend mogą poznać “tego” kogoś. Dobry nastrój, wiele zabaw – nie bój się zaszaleć.


Byk 21.04 – 20.05
Pora trochę zwolnić tempo, przeznacz więcej czasu na odpoczynek. Zaległe sprawy w pracy załatw w poniedziałek. Do pomysłu szefa trzeba się odnieść grzecznie, ale z rezerwą. Zawarte we wtorek i środę znajomości mają dobre perspektywy, umocnią się przyjaźnie. Kto czeka na deklarację małżeńską, może teraz na nią liczyć. W czwartek miej się na baczności, a wieczór spędź w domu. Od piątku – świetna zabawa.


Bliźnięta 21.05 – 21.06
Przed tobą przygody, może podróże i nowe znajomości. Będzie się wiele działo. Nie trać czasu na długie zastanawianie się, podejmuj śmiałe decyzje. We wtorek i środę dobra passa dla finansów i nowej działalności. Ambicja jest dobrym doradcą, a w sprawach osobistych gwarantuje ci uznanie i moc wrażeń. W czwartek nie próbuj za wiele zdziałać, odpocznij. W piątek i sobotę miłe spotkania oraz szczere rozmowy.


Rak 22.06 – 22.07
Dość udany, spokojny tydzień. Jedynie w środę mogą się pojawić niesnaski między domownikami. Tobie przypadnie rola osoby łagodzącej spory. Uważaj, by przy okazji nie paść ofiarą pretensji. Masz dobrą formę intelektualną, dbaj o jej wykorzystanie i nie bój się nowych zadań. We wtorek i piątek zostanie to docenione. Licz na pieniądze dzięki rzetelnej pracy. Weekend – w gwarze i ruchu.


Lew 23.07– 23.08
W sprawach osobistych i zawodowych zapanuje spokój. Nie martw się chwilowym zamilknięciem telefonu – potrzebujesz czasu na przemyślenia. Osoby samotne nie powinny brnąć w związki z ludźmi zajętymi, a niezadowoleni z partnerów niech nie liczą teraz na cud. Dbaj raczej o przyjaźnie, o szczere, serdeczne kontakty. Nie warto inwestować. W czwartek bardzo uważaj. Czeka cię ciekawy weekend.


Panna 24.08 – 23.09
Zaplanowane od dawna posunięcia wykonasz teraz z mistrzowską precyzją. W kontaktach z bliskimi dzięki dyplomacji postawisz na swoim. Uważaj teraz na zdrowie. W finansach postęp – we wtorek dzięki świetnej koncentracji zarobisz spore pieniądze. W czwartek i piątek intuicja pozwoli ci odnieść sukces tam, gdzie inni ponosili klęskę. W weekend wiele spotkań towarzyskich.


Waga 24.09 – 23.10
Wiele spraw spędza ci sen z powiek, ale wszystko pójdzie gładko i znacznie lepiej, niż sądzisz. We wtorek i środę masz zielone światło dla interesów, kariery, kontaktów z pomocnymi ludźmi. Znajdziesz właściwą drogę. Może wskazana jest zmiana pracy? Gra idzie o sporą stawkę. Naucz się milczeć o swych planach, plotkarze nie śpią. Weekend spędzisz wśród przyjaciół, czekają cię ciekawe przeżycia. Zaufaj intuicji.


Skorpion 24.10 – 23.11
Bardzo dobry tydzień. Możesz zrobić naprawdę świetny interes, zdobyć mnóstwo pieniędzy dzięki nietypowemu przedsięwzięciu. Pamiętaj, że negocjacje, a nie wojna, przyniosą ci teraz sukces. Niewykluczona szczęśliwa miłość. Osoby z “kulejących” związków powinny jak najprędzej porozumieć się z partnerem – wkrótce może to być niemożliwe. Najlepsze dla interesów – czwartek i piątek, dla uczuć – wtorek i sobota.


Strzelec 23.11 – 21.12
W tym tygodniu mogą zajść ważne zmiany, ale poprzedzą je liczne rozterki. W poniedziałek nie podejmuj decyzji i nie kłóć się z domownikami. Od wtorku masz pole do popisu. Przedsięwzięcia powinny mieć jasny plan i być przewidywalne. Porządkuj bieżące sprawy, z dużymi inwestycjami zaczekaj. Weekend będzie najlepszy – uznanie, zabawy, kontakty zawodowe na prywatnym gruncie. Rozmawiaj z partnerem.


Koziorożec 22.12 – 20.01
Zaufaj intuicji i wyobraźni, nie bój się rzeczy nieznanych. Szukaj w słowach innych inspiracji do działania, nie węsz wszędzie podstępu. W pracy spotkasz się z uznaniem, a ktoś, kto kopał pod tobą dołki, sam w nie wpadnie. Spontaniczność powinna być kontrolowana, pamiętaj o rozsądku, zwłaszcza w środę. Otrzymasz kilka ciekawych propozycji towarzyskich. Weekend będzie miły, nagła wizyta wprawi cię w zachwyt.


Wodnik 21.01 – 20.02
Niektóre znajomości, zawarte jakiś czas temu, mogą wkroczyć na bardziej osobiste tory. Nie zniechęcaj do siebie, nie udawaj kogoś innego. W pracy niewiele będzie się działo, trudno też liczyć na dodatkową gotówkę. Raczej wstrzymaj się od zakupów na kredyt i nie rób ryzykownych inwestycji. We wtorek możesz załatwić ważną sprawę z szefem lub w urzędzie. W czwartek zostań w domu. W weekend miło spędzisz czas.


Ryby 21.02 – 20.03
Poniedziałek będzie trudny – jeśli możesz, unikaj decyzji i nie rób nic pod wpływem chwilowego załamania nastroju. Jeśli masz problemy, nie zwierzaj się z nich w pracy. Później tydzień zapowiada się pomyślnie. We wtorek lub środę oczekuj interesującej propozycji zawodowej. Dopisze ci zdrowie, humor i energia. W piątek masz okazję dokonania ciekawej transakcji. Weekend przeznacz na zakupy i porządki.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here

*